درج آگهی استخدام – ثبت آگهی استخدامی – سامانه حرفه ای جذب نیرو – درج آگهی – ارسال آگهی استخدام

جهت ثبت و درج آگهی استخدام سریع در سامانه استخدام ایران میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید ، از طریق ایمیل و پیامک وضعیت انتشار آگهی را به شما اطلاع میدهیم.

با عضویت در سامانه استخدام ایران می توانید آگهی استخدام درج کنید، آگهی های استخدام ثبت شده را مدیریت نمایید و رزومه ها و درخواست های کارجویان را بررسی کنید.

درج آگهی استخدام در سامانه استخدام ایران ، سامانه حرفه ای جذب نیرو و دریافت رزومه ، درج آگهی استخدامی در تمامی شهرها ، ثبت آگهی استخدام سریع ، ارسال آگهی آنلاین ، درج آگهی رایگان ، سایت آگهی و کاریابی اینترنتی ، آگهی رایگان ، ثبت فرصت شغلی

نکاتی در مورد درج آگهی استخدام حرفه ای

استفاده از کلمات کلیدی مرتبط

استفاده از کلمات کلیدی مهمترین کاری است که برای درج آگهی استخدام حرفه ای باید انجام دهید. به دلیل اهمیت اینترنت و حضور پررنگ آن در سبک زندگی امروز، آگهی استخدام مناسب باید قابل جستجو در اینترنت باشد. بدون استفاده از کلمات کلیدی مناسب کارجویان نمی‌توانند به سادگی آگهی استخدام شما را بیابند. آگهی استخدامی که قابل جستجو نباشد را می‌توان فاقد درجه اعتبار کافی دانست.
و اما سوال اینجاست که چه کلماتی برای درج آگهی استخدام مناسب هستند؟
برای یافتن کلمات مناسب می‌توانید آگهی‌های استخدام رقیبان خود را جستجو کنید یا از ابزاری مانند Google AdWords Keyword Tool برای یافتن کلمات کلیدی (Keywords) مناسب آگهی استخدام خود استفاده کنید. ابزارهای مخصوص ایجاد طوفان ذهنی (Brainstorming Tools) به شما کمک می‌کنند تا کلمه کلیدی مخصوصی برای موقعیت شغلی مخصوص خود بسازید. مثلا بهتر است به جای استفاده از عبارت کلی «خرید و فروش» از کلماتی استفاده کنید که دقیق‌تر و هدفمندتر باشند؛ مثل «خدمات مالی خرید و فروش». این کار احتمال دیده شدن آگهی شما را تا حد زیادی بالا می‌برد و علاوه بر این باعث می‌شود تا کاندیداهای مناسب‌تری آگهی را پیدا کرده و برای شما درخواست شغلی بفرستند.


نوشتن درمورد فرهنگ سازمانی شرکت

یکی از اهداف درج آگهی استخدام آشنا شدن حدودی کاندیداها با فرهنگ سازمانی شرکت است. استفاده از زبانی کهنه و بیانی کوتاه و مختصر در آگهی استخدام هیچ کمکی به بالا بردن نام تجاری کارفرمای شما نمی‌کند؛ بلکه آگهی استخدام باید ترکیبی منحصر به فرد از فرهنگ و استراتژی شرکت شما باشد تا بتواند کاندیداهای مناسب در هر دو حوزه عملکرد و فرهنگ را جذب کند.
بهترین آگهی‌های استخدام شامل فهرست کاملی از شرح الزامات شغلی هستند. بهتر است در آگهی استخدام به کاندیداها بگویید که یک روز کاری آن‌ها در شرکت شما به چه شکل خواهد گذشت. با استفاده از آمار به کاندیداها نشان دهید که هر پروژه چقدر زمان نیاز دارد. ذکر اهداف اصلی این موقعیت شغلی در درج آگهی استخدام نیز بسیار مهم است. در عین منحصر به فرد بودن سعی کنی اختصار را نیز حفظ کنید چرا که طولانی شدن آگهی استخدام موجب از دست رفتن مخاطب می‌شود. پیشرفت سریع تکنولوژی موجب کاهش چشمگیر حوصله و توجه افراد شده است.


اشاره‌ای کوتاه به ویژگی‌های خاص

با اینکه آگهی استخدام به خوبی تنظیم شده و آماده استفاده است اما در آخرین مرحله بهتر است به عنوان شغلی استفاده شده در آگهی نیز دقت کنید. حتی اگر همه موارد به خوبی در آگهی استخدام رعایت شده باشند، در صورتی که عنوان شغلی پر زرق و برقی نداشته باشید آگهی شما به اندازه کافی دیده نمی‌شود. از عناوین شغلی خاص استفاده کنید چرا که عنوان به اندازه توضیحات تاثیرگذار است. به این نکته نیز توجه کنید که عنوان شما طوری باشد که آگهی قابلیت جستجو شدن را از دست ندهد و کارجویان بتوانند آن را بیابند. برای درج آگهی استخدام عالی و داشتن بهترین کارمندان برای موقعیت‌های شغلی در دسترس شرکت خود می‌توانید از راهنمایی‌های سایت Indeed.com کمک بگیرید:
«عنوان شغلی بهتر است مختصر باشد، بین ۵ تا ۸۰ کاراکتر. اگر عنوان شغلی بسیار طولانی یا بسیار کوتاه باشد دیده نخواهد شد و در رتبه‌های پایین قرار خواهد گرفت. بهتر است از کاراکترهای خاص نیز در عنوان شغلی خود استفاده نکنید تا خوانا و قابل فهم باشد و بتوان جستجوهای کارجویان را به راحتی با آن مطابقت داد.»

درج آگهی استخدام در تهران ، کرج ، ثبت آگهی استخدامی در مشهد ، جذب نیرو کار در اصفهان ، تبریز ، درج آگهی استخدام در شیراز ، بازار کار در اهواز ، قم ، جذب نیروی کار در کرمانشاه ، درج آگهی استخدام ارومیه ، زاهدان ، کاریابی رشت ، ارسال آگهی در کرمان ، نیازمندیهای همدان ، اراک ، ثبت آگهی استخدامی یزد ، کارمند در اردبیل ، بندرعباس ، قزوین ، زنجان ، پیدا کردن نیرو در گرگان ، ساری ، دزفول، آبادان ، بوشهر ، بروجرد ، خرم آباد ، فرصت شغلی سنندج ، اسلام شهر ، کاشان ، نجف آباد ، ایلام ، درج آگهی استخدام کیش ، بیرجند، سمنان ، استخدام کارگر در شهرکرد ، بندر ماهشر ، یاسوج ، بجنورد ، بهبهان ، سبزوار ، مسجد سلیمان ، قشم، بانه ، آمل ، بابل، ساوه ، زابل، نوشهر ، بندرانزلی ، شاهرود ، بابلسر