آزمون های استخدامی - آزمون های ورودی دانشگاه ها اخبار استخدامی - اخبار استخدام

استخدام ۴۰ نفر از جوانان در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی

به گزارش استخدام ایران ،

جواد خامسان شامگاه سه شنبه در مراسم تجلیل از جوانان برگزیده پست‌های ایمنی و سلامت و امدادگران برتر طرح ملی امداد و نجات ویژه ایام نوروز ۹۶ خراسان جنوبی اظهار داشت: در ابتدای دولت یازدهم مشکلات بودجه‌ای بزرگی داشتیم و برخی فکر می‌کردند با این وضعیت مالی بسیاری از کارهای جمعیت هلال احمر استان به زمین می‌ماند اما با همت و تلاش جوانان جمعیت هلال احمر اقدامات خوبی انجام شد و علی رغم کمبود بودجه هیچ کاری روی زمین نماند.

وی گفت: برای نخستین بار تمام ورودی‌ها جمعیت هلال احمر استان از میان نجاتگران جمعیت مشخص شدند و برای نخستین بار ۴۰ نفر از جوانان تا دو هفته آینده استخدام جمعیت هلال احمر استان خواهند شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: دو ایستگاه ارتباطات رادیویی جمعیت در سال گذشته تقویت و تجهیز شدند و در شهرستان طبس و کوه‌های الوند پوشش مخابراتی در استان به ۱۰۰ درصد رسیده است و یگان‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر از پوشش مخابراتی برخوردار هستند.

خامسان تصریح کرد: عملیات اجرایی دو پایگاه امداد و نجات مزینی بیرجند و چاهداشی نهبندان آغاز شده و امید داریم این پایگاه‌ها به زودی به اتمام برسند.

وی با بیان اینکه امروز ۲۲ پایگاه امداد و نجات در استان وجود دارد، ادامه داد: همچنین در حال حاضر حدود ۶۷۰ نفر نجاتگر در جمعیت هلال احمر استان وجود دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز در تمام استان‌های کشور تیم‌های واکنش سریع تشکیل شده است و هر لحظه آماده امدادرسانی به هموطنان هستند، خاطرنشان کرد: در سال گذشته با همکاری استانداری و با بودجه‌ای که در اختیار جمعیت هلال احمر استان قرار گرفت نخستین اقدام‌ها برای راه اندازی آشیانه بالگرد در استان انجام شد و عملیات اجرایی آشیانه بالگرد آغاز خواهد شد.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از تعدادی از امدادگران جمعیت هلال احمر استان تقدیر به عمل آمد.