نیروهای بومی استان بوشهر در اولویت استخدام پارس جنوبی قرار دارند

به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از عسلویه، یوسف امینی عصر امروز در نشست با مسئولان حوزه‌های مختلف پتروشیمی و پالایشگاه‌های مستقر در پارس جنوبی با بیان اینکه آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر درآخر خرداد ماه برگزار می‌شود اظهار داشت: در این آزمون استخدامی 252 نفر جذب می‌شوند که که اولویت با نیروهای بومی استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه این آزمون بر اساس آیین نامه استخدامی برگزار می‌شود تصریح کرد: متقاضیان در مقاطع تحصیلی دیپلم تا کارشناسی ارشد  هستند که پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین جذب می‌شوند.

مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با اشاره به اینکه 80 نفر از این نیروها صرفا از میان داوطلبان دیپلمه بومی استان بوشهر پذیرش می‌شوند خاطرنشان کرد: این داوطلبان  که در رشته‌های مختلف تحصیلی هستند با اولویت نفرات بومی در شرایط مساوی نسبت پنجاه در صد بومی پذیرش می‌شوند.

امینی  با بیان اینکه 22 خرداد ماه آخرین فرصت برای ثبت نام در این آزمون است افزود: متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر می توانند تا 22 خرداد اقدام به ثبت نام کنند.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.