آزمون استخدامی وزارت بهداشت 8 خرداد در سکوت برگزار شد

به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از خبرنگار بهداشت و درمان فارس، آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای جذب نیروی مورد نیاز بیمارستانهای جدید التأسیس که هنوز راه نیفتاده است به گفته مسئولان این وزارتخانه ابتدا قرار بود، ۲۵ اردیبهشت برگزار شود اما در روز ۲۳ اردیبهشت، مسئولان وزارت بهداشت اعلام کردند که هنوز سازمان مدیریت مجوز استخدام این نیروها را صادر نکرده و منتظر صدور مجوز برای اعلام فراخوان و انتشار آگهی هستیم.

بعد از اعلام تأخیر در برگزاری آزمون از سوی مسئولان وزارت بهداشت دیگر هیچ خبر و صحبتی از سوی مسئولان وزارت بهداشت منتشر نشد تا اینکه امروز سیدعلی صدرالسادات، معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت بهداشت بعد از جلسه امضای تفاهمنامه وزارت بهداشت با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در آسانسور وزارت بهداشت در مقابل پرسش خبرنگار فارس درباره این آزمون قرار گرفت.

وی در پاسخ به این پرسش که آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای جذب ۷ هزار نفر که به علت عدم صدور مجوز استخدامی از ۲۵ اردیبهشت به تأخیر افتاده بود، کی برگزار می شود، گفت:‌ ببینید من اهل مصاحبه نیستیم، اجازه بدید یک نفر در وزارت بهداشت باشد که مصاحبه نکند.

معاون وزیر بهداشت  افزود: در وزارت بهداشت افراد و مسئولان زیادی هستندکه خوب صحبت می کنند و اهل مصاحبه هستند، بروید با آنها صحبت کنید.

صدرالسادات در باسخ به این پرسش که در مورد این آزمون و عدم اطلاع رسانی در مورد آن شائبه هایی ایجاد شده و اگر شما صحبت نکنید به این شایعات دامن می‌زنید، گفت: آزمون هفته گذشته ۸ خرداد برگزار شد و هیچ مشکلی هم نداشت.

وی در پاسخ به این پرسش که کی مجوز صادر شد و کی فراخوان و آگهی دادید، توضیح داد: فراخوان عمومی در تمام سایتهای وزارت بهداشت منتشر شده است و همه در جریان بودند.

پیگیری های خبرنگار فارس نشان می‌دهد که آگهی و فراخوان استخدام در سایت وزارت بهداشت و اغلب دانشگاههای علوم پزشکی موجود نیست.

پیش از این اعلام شده بود که طی آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۷ هزار نفر شامل پرستار، بهیار، نیروهای خدماتی و اداری برای ۷۶ بیمارستان تازه تأسیس استخدام می شوند.

وزیر بهداشت پیش از این درباره این بیمارستانها گفته بود: عمده این بیمارستانها در شهرستانها و به جز تهران هستند و علت اینکه ما این بیمارستانها را راه‌اندازی نکردیم این بود که از همان ابتدا وارد یک سیکل معیوب می‌شدند و مجبور می‌شدند پرسنلی را به کار بگیرند که حقوقشان را مردم می‌دهند به همین علت ما ترجیح دادیم این بیمارستانها دیرتر مورد بهره‌برداری قرار بگیرند تا اینکه تأمین نیروی انسانی آنها به مشکل بخورد و مردم دچار مشکل بشوند.

 

 

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.