برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی از اولویت های فنی و حرفه ای است

استخدام ایران : رییس اداره سنجش و ارزیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی از اولویت های این اداره کل است.

صفی الله بیگدلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آزمون های مهارتی به شکل هماهنگ پایان دوره آموزشی، ادواری و تفاهم نامه ای برگزار می شود.

وی اظهار کرد: این آزمون ها هر ساله طی هشت مرحله آزمون هماهنگ و چهار مرحله آزمون ادواری برگزار می شود.

رییس اداره سنجش و ارزیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: آزمون هماهنگ، مختص متقاضیانی است که دوره آموزشی را به اتمام رسانده اند و آزمون ادواری نیز برای افرادی است که دارای مهارت هستند اما نیازی برای شرکت در کلاس های آموزشی احساس نمی کنند.

بیگدلی ادامه داد: حداقل نمره قبولی در مرحله کتبی 50 از 100 و مرحله عملی 70 از 100 است.

وی یادآورشد: پارسال بیش از 36 هزار نفر در آزمون های مهارتی مختلف اعم از هماهنگ، تفاهم نامه ای، صنایع ساختمان و ادواری شرکت کرده بودند که از این تعداد، 29 هزار و 322 نفر در جلسه امتحان حضور یافتند.

رییس اداره سنجش و ارزیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان تعداد قبول شدگان در آزمون های مهارتی پارسال را 23 هزار و 703 نفر معادل 81 درصد شرکت کنندگان عنوان کرد.

بیگدلی اضافه کرد: حفظ کرامت و ارزش انسانی و پاسخگو بودن به انتظارات مردم، کاهش فاصله سطح دانش و مهارت نیروی کار، ارزیابی نیروی کار مطابق با استانداردهای بین المللی، مشارکت صاحبان صنایع در سنجش و ارزشیابی مهارت کارآموزان و نیروی کارو شناسایی نیروهای مستعد و خلاق از جمله سیاست های اداره ارزشیابی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان برشمرد.

این آگهی منقضی شده است و اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی شود
آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.