نخبگان مهارتی کشور از تسهیلات اعطایی بهره‌مند می‌شوند

استخدام ایران : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر از راهیابی ۱۲ نفر از نخبگان مهارتی استان بوشهر به مرحله کشوری شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت خبر داد و گفت: نخبگان مهارتی کشور از تسهیلات اعطایی بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالرسول کازرونی ظهر امروز در نشست با کارآموزان راه یافته به مرحله کشوری با بیان اینکه 12 کارآموز بوشهری به مرحله کشوری شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت راه یافتند اظهار داشت:  این افراد نیمه دوم مهر ماه امسال در استان البرز درمسابقات مهارتی کشوری شرکت می‌کنند.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی استعدادهای برتر و نخبه با هدف حضور در مسابقات جهانی برشمرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه 434 کارآموز در مرحله شهرستانی المپیاد مهارت شرکت کردند تصریح کرد: از مجموع 434 نفر شرکت کننده در مرحله استانی شانزدهمین دوره المپیادملی مهارت 108 نفر  نمره حد نصاب لازم برای ورود به آزمون عملی این مرحله کسب کردند.

کازرونی افزود: پس برگزاری آزمون عملی 78 نفر در 12 رشته به مرحله استانی راه یافتند که 44 نفر از آنان 8 مردادماه امسال در مرحله استانی این دوره از المپیاد حضور یافتند.

وی بیان کرد: پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج 12 نفر در 10 رشته انفرادی جوشکاری، تاسیسات، تراش cnc، کابینت سازچوبی، اتصالات چوب، آجرچینی، طراحی صفحات وب، طراحی گرافیک، کنترل صنعتی، فناوری مد و رشته تیمی رباتیک  در مرحله کشوری به رقابت می‌پردازند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به تسهیلات اعطایی به برگزیدگان مسابقات ملی مهارت خاطرنشان کرد: اعطای مدال، لوح تقدیر، استفاده از برگزیدگان به عنوان مربیان آموزشی، معرفی به بنیاد ملی نخبگان و سایر حمایت‌های مادی و معنوی برای جذب، حفظ و نگه‌داری آنها به عنوان نخبگان مهارتی کشور از جمله تسهیلات اعطایی به برگزیدگان مسابقات مهارت است.

کازرونی گفت: برگزیدگان نهایی شانزدهمین و هفدهمین مسابقات ملی مهارت پس از شرکت در اردوهای آماده سازی و گزینش نهایی درچند رشته منتخب به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت که در سال 2017 در ابوظبی برگزار می‌شود، اعزام  می‌شوند.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.