1800 استادکار جذب آموزش و پرورش می شوند

استخدام ایران : معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، از استخدام ۱۸۰۰ استادکار در آموزش و پرورش خبر داد.
به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از مهر علی زرافشان درباره جذب استادکار با مدرک فوق‌دیپلم در استخدام وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: یکی از بخش‌های مهم در آموزش‌های هنرستانی، وجود استادکار و سرپرست بخش است.

وی افزود: این استادکارها مهارت را به دانش‌آموزان یاد می‌دهند و افرادی که دروس را تدریس می‌کنند به آنان هنرآموز می‌گوییم، اما وقتی دانش‌آموزان وارد کارگاه می‌شوند، زیر نظر استادکار فعالیت‌های عملی و مهارتی را یاد می‌گیرند.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نقش استادکار در هنرستان‌ها جدی است، بیان کرد: ظرف چند سال گذشته هیچ استخدام استادکاری نداشته‌ایم، اما اکنون تعداد هزار و ۸۰۰ سهمیه برای جذب استادکار از ۵ هزار استخدامی وزارت آموزش و پرورش به این معاونت داده شده است.

وی با بیان اینکه استخدام استادکار موجب ارتقای کیفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌شود، عنوان کرد: ما تاکید بر استخدام نیروی فوق‌دیپلم که از فارغ‌التحصیلان هنرستان‌ها و آموزشکده‌های ما هستند، تاکید داریم.

زرافشان ادامه داد: افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند دانش نظری دارند، اما استادکارها در بخش مهارتی توانمندی‌های زیادی دارند که می‌توانند به دانش‌آموزان انتقال دهند.

آزمون استخدامی ۵ هزار نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش ۲۷ شهریور ۹۴ برگزار می‌شود.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.