زمان و مکان مصاحبه شغلی و روانشناختی شرکت سنگ آهن گهر زمین

  • قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی گهرزمین

استخدام ایران – آگهی استخدام ۱۴ مرداد ماه ۹۴،با توجه به‌مشخص شدن نتایج مصاحبه‌های تخصصی از سوی مؤسسه مجری آزمون، به‌اطلاع داوطلبان گرامی که در روزهای ۱۸ و ۱۹  تیرماه در مصاحبه تخصصی شرکت کرده‌اند می‌رساند که مصاحبه‌ شغلی و روانشناختی براساس برنامه‌ریزی بعمل آمده طی روزهای آتی، و در قالب گروههای شغلی انجام خواهد شد.

به‌عنوان اولین گروه، از افراد مشروح ذیل در روزهای ششم و هفتم مرداد ماه در شهر سیرجان (سیرجان، کوی پزشکان، نبش کوچه شماره ۷ ، پلاک ۲،

تلفن ۰۳۴ – ۴۲۲۷۲۱۸۶) مصاحبه شغلی و روانشناختی بعمل خواهد آمد.

توجه: تلفن اعلام شده فقط در روز و ساعات مصاحبه، پاسخگوی داوطلبان خواهد بود.

تذکرات مهم:

۱ ـ افرادی که در مصاحبه تخصصی غایب بوده‌اند مجاز به مصاحبه شغلی و روانشناختی نیستند.

۲ ـ از داوطلبان درخواست می‌گردد در تاریخ و زمان مشخص شده، در محل مورد نظر حضور به‌هم رسانند. لازم به‌توضیح است که مصاحبه شغلی و روانشناختی به‌هیچ وجه تمدید و یا تکرار نخواهد شد.

۳ ـ  برگزیدگان نهایی با لحاظ رتبه مصاحبه تخصصی و نمره مصاحبه شغلی و روانشناختی تعیین و اعلام خواهد شد. نفر دوم نیز به‌عنوان «ذخیره» تلقی خواهد شد، با این توضیح که «ذخیره» بودن موجب و موجد هیچ حقی برای جذب و یا امتیازی در آزمون‌های بعدی نخواهد بود، بلکه صرفاً به این معنی است که نفر اول به‌هر دلیلی جذب نشود، نفر «ذخیره» جایگزین وی خواهد شد.

۴ ـ اطلاع‌رسانی در باره زمان مصاحبه شغلی و روانشناختی بقیه گروههای شغلی نیز انحصاراْ از طریق همین سایت انجام خواهد شد، بنابراین از داوطلبان درخواست می‌نماید از برقراری هرگونه تماس تلفنی با شرکت جهت کسب اطلاعات جداً خودداری نمایند. بدیهی است که اطلاعات متفرقه هیچ سندیتی نخواهد داشت.

زمان و مکان مصاحبه شغلی و روانشناختی شرکت سنگ آهن گهر زمین

اتمام فرآیند آزمون استخدامی شرکت گهر زمین

تاریخ ثبت : یکشنبه ۴ مرداد ١٣٩۴

به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون استخدامی شرکت سنگ آهن گهر زمین می رساند گزارشات و نتایج آزمون مربوطه (کتبی و مصاحبه) در مورخ ۹۴/۰۴/۳۱ به شرکت مربوطه ارائه گردیده و آن شرکت حسب فرآیندهای داخلی خود از افراد منتخب جهت اقدامات آتی دعوت بعمل خواهد آورد.

همچنین داوطلبان گرامی می توانند کلیه امور و سوالات ممکن آتی خود را با تعامل با شرکت سنگ آهن گهر زمین پیگیری نمایند.

لینک منبع

شرکت سنگ آهن گهر زمین در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز پیمانکار را در مقطع فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به شرح جداول شماره (۱) ، (۲) ، (۳) و (۴) را به روش برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه نخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی از طریق پیمانکار جذب نماید.

متقاضیان شرکت در آزمون، می­توانند ازتاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۵ تا تاریخ ۱۳۹۴/۱/۲۵ به آدرس اینترنتی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا به نشانی www.sinainstitute.com مراجعه نموده و پس از مطالعه مفاد آگهی و باتوجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت­ نام اقدام نمایند.

شرایط شرکت در آزمون :

۱-     شرایط عمومی:

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲-۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳-۱- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

۴-۱- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. ( با تایید مراجع ذی­صلاح)

۵-۱- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۶-۱- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت سنگ آهن گهر زمین

۷-۱- عدم اعتیاد به مواد مخدر ( با تایید مراجع ذی­صلاح)

۸-۱- چنانچه داوطلب در یکی از شرکتهای پیمانکار و همکار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شاغل می­باشد، در صورت قبول نهایی به شرطی استخدام خواهد شد که از شرکتهای مورد نظر رضایتنامه ارائه دهد.

۲- شرایط سنی :

۱-۲- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین ۱۳۶۸/۱۲/۲ و بعد از آن)، فوق دیپلم ۲۷ سال (متولدین ۱۳۶۶/۱۲/۲ و بعد از آن)، برای داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین ۱۳۶۳/۱۲/۲ و بعد از آن)، برای داوطلبان فوق لیسانس ۳۲ سال (متولدین ۱۳۶۱/۱۲/۲ و بعد از آن) می­باشد.

۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

۳-۲- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت سنگ آهن گهر زمین که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

۴-۲- سابقه کار مفید و مرتبط مندرج در جداول شماره (۱،۲،۳،۴) که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۵-۲- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می­ یابد :

۱-۵-۲- داوطلبانی که در جبهه­ های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نموده­ اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت، مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می­شود.

۲-۵-۲- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده­ اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن افزوده می شود.

۳-۵-۲- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن مجاز اضافه می­ شود.

۶-۲- در هرحال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم از ۳۲ سال، فوق دیپلم از ۳۴ سال، لیسانس از ۳۸ سال و فوق لیسانس از ۴۰ سال نبایستی تجاوز نماید.

۳- شرایط معدل :

۱-۳- داشتن حداقل معدل کل ۱۲ برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و ۱۴ برای فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس.

۴- شرایط مدرک تحصیلی :

۱-۴- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۲-۴- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. ( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود.)

۳-۴- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می­بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.

تذکر : مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری مصاحبه باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی­گیرد.

۵- اولویتهای جذب :

۱-۵- اختصاص ۱۰­% کل پذیرفته­ شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵­% می­باشد مشروط بر این که حداقل ۶۰­% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.

۲-۵- بومی بودن دارای امتیاز می­باشد. (بومی به افرادی گفته می­شود که محل تولد یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها شهرهای استان کرمان باشد)

۳-۵- برای مقطع دیپلم و فوق دیپلم صرفاً افراد بومی حق ثبت نام دارند.

۴-۵- در شرایط مساوی، اولویت با افرادی است که به ترتیب بومی شهرستان سیرجان و سپس افرادی که دارای معدل بالاتری هستند.

۶- نحوه ثبت نام و مهلت آن :

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی تا پایان روز ۹۴/۱/۲۵ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)

۱-۶- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۲-۶- واریز مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ ریال (سیصدهزار ریال) به صورت الکترونیک پس از تکمیل فرم ثبت نام در سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا به عنوان حق ثبت نام در آزمون.

*. وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

۳-۶- داوطلبان جهت ثبت نام حتماً موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلو بایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلو بایت باشد.)

  • عکس داوطلب ۴×۳
  • مدرک تحصیلی یا گواهی تحصیلی تائید شده
  • کارت ملی
  • شناسنامه
  • کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
  • سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
  • مدارک ایثارگری موضوع بند۲-۵

۴-۶- ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می­ باشد.

۵-۶- داوطلبان باید ده روز پس از ثبت نام به سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا(www.sinainstitute.com) مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

۶-۶- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام می­ گردد.

تبصره ۲: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

۷- نحوه برگزاری آزمون :

۱-۷- آزمون به صورت چهارگزینه­ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ­های نادرست برگزار می­ گردد.

۲-۷- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود. دروس امتحانی متعاقباً از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام می­ گردد.

تبصره : اقلیت­های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می­باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می­ شود.

۳-۷- بر اساس ضوابط شرکت سنگ آهن گهر زمین، امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از ۶۰­% امتیاز نفر اول کمتر باشد.

۸- توضیحات مهم :

۱-۸- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام، اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات، در مراحل بعدی ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۲-۸- بدیهی است قبولی در هریک از مراحل آزمون به منزله جذب نهائی فرد نمی باشد، بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تائید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می با شد، که در صورت پذیرش داوطلب در هرکدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد. در هر صورت پذیرفته شدگان نهایی به مرور زمان و متناسب با ظرفیت واحدهای فراوری به کار دعوت خواهند شد و از زمان امضای قرارداد انجام کار به عنوان کارکن خطوط فراوری شناخته خواهند شد و قبولی در آزمون قبل از امضای قرارداد موجد هیچ حقی نمی باشد.

۳-۸- کلیه مشاغل، عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

۴-۸- محل شرکت سنگ آهن گهر زمین در کیلومتر ۵۰ جاده شیراز – سیرجان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.

۹- دریافت کارت آزمون:

۱-۹- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخ های تعیین شده امکان پذیر است.

۲-۹- آزمون در دو شهر کرمان و سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت، در سایت قابل مشاهده است.

۱۰-  اعلام نتایج آزمون:

۱-۱۰- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام خواهد شد.

۲-۱۰- در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال می توانید از طریق آدرس ایمیل sina.goharzamin@gmail.com در ارتباط باشید.

فایل موارد فوق الذکر و فرم ثبت نام از طریق این لینک (http://sinainstitute.com/azmoon/) قابل دریافت می باشد.

«لطفا هنگام اراسل رزومه و فرم ثبتنام بگویید از طریق سایت تخصصی استخدام ایران مراجعه کرده اید »

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.