نحوه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

استخدام ایران : مشاور عالی رئیس سازمان سنجش با اشاره به آغاز ثبت‌نام از متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش، نحوه ثبت نام و مواد درسی این آزمون را شرح داد.
به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از افکارخبر، حسین توکلی در خصوص نحوه ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز براساس مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری نسبت به جذب سه هزار و ۷۰۴ نفر از افراد واجد رایط از طریق آزمون و مصاحبه متناسب با نیاز واحدهای آموزشی دخترانه و پسرانه اقدام می‌کند.
وی افزود: اطلاعیه مربوط به آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ساعت ۱۷ امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند از ساعت ۱۷ با مراجعه به سایت مطالعه دقیق اطلاعیه مذکور از امروز ۱۵ مرداد لغایت ۲۱ مرداد نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش ادامه داد: متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید مبلغ ۴۸ هزار تومان به صورت الکترونیکی یا از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب پرداخت کرده و سپس نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کنند. ایثارگران ۵۰ درصد هزینه مذکور را پرداخت می‌کنند و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مذکور معاف هستند.

توکلی بیان کرد: با توجه به الزام پرداخت وجه ثبت‌نام، ایثارگران باید کل مبلغ مذکور را واریز کنند و بعد از هماهنگی و تأیید بنیاد شهید مبلغ واریزی قابل استرداد است.

وی عنوان کرد: این آزمون در روز جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ برگزار می‌شود. ملاک تعیین حوزه انتخابی داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلی است که در هنگام ثبت‌نام آن را ذکر کرده‌اند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: کارت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ ۲۴ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده و پرینت گرفتن است.

توکلی در خصوص مواد استخدامی آموزش و پرورش عنوان کرد: آزمون استخدامی شامل دو بخش آزمون عمومی و آزمون تخصصی است که مواد آزمون عمومی عبارتنداز: فناوری اطلاعات یا مهارت‌های هفت‌گانه icdl ، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی، هوش و توانمندی ذهنی.

وی افزود: مواد آزمون تخصصی نیز مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.