انتقال تکنولوژی ازمهمترین برنامه های جهاددانشگاهی دردوره پساتحریم است

استخدام ایران : رییس جهاد دانشگاهی استان زنجان گفت: انتقال تکنولوژی از مهمترین برنامه های این نهاد انقلابی در دوره پساتحریم است.

 مهدی عباسی روز پنجشنبه به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی نقش اقتصاد دانش بنیان برای توسعه و پیشرفت جامعه را مهم ارزیابی کرد و افزود: نیروی انسانی مهمترین زیربنا و موتور محرکه اقتصاد دانش بنیان است.

وی جهاد دانشگاهی را زاده تفکر بنیانگذار نظام اسلامی دانست و اظهار کرد: بها دادن به نیروی جوان رمز موفقیت جهاد دانشگاهی درطول فعالیت آن است.
رییس جهاد دانشگاهی استان زنجان پرداختن به مسایل پژوهشی و امور فرهنگی را از جمله وظایف این نهاد برشمرد.
عباسی با تاکید برضرورت تعریف پیوست فرهنگی برای تمامی فعالیت ها و برنامه ها یادآورشد: تمامی فعالیت های جهاد دانشگاهی دارای پیوست فرهنگی است.
وی به فعالیت مرکز تخصصی محصولات و خدمات فرهنگی زیر مجموعه جهاد دانشگاهی استان زنجان اشاره و اضافه کرد: در یک سال اخیر 33 عنوان کتاب تخصصی و علمی از سوی این مرکز به چاپ رسیده است.
رییس جهاد دانشگاهی استان زنجان برگزاری 205 سلسله نشست تخصصی با بهره مندی 13 هزارو 421 نفر، برپایی 26 عنوان نمایشگاه با بهره مندی 36 هزار و 600 نفر را از دیگر برنامه ها این مجموعه است.
از 16 مرداد پارسال تا 16مرداد امسال 337 عنوان برنامه با بهره مندی 51 هزار و 241نفر از سوی جهاد دانشگاهی استان زنجان اجرا شده است.
عباسی از راه اندازی پژوهشکده دانشجویی برای نخستین بار در سطح کشور طی روزهای آینده در این استان خبر داد و گفت: اغلب پژوهشکده های ما در دانشگاه ها متولی ندارد و هدف از ایجاد پژوهشکده فوق ساماندهی این نوع از فعالیت ها در سطح دانشگاه هاست.
وی تعداد رشته های حوزه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان زنجان را 13 رشته در مقطع کاردانی و 16 رشته در مقطع کارشناسی عنوان و اضافه کرد: بیش از 10 انجمن فعال دانشجویی در زمینه های مختلف اعم از حقوق، مدیریت امور فرهنگی و شبکه فعالیت می کنند.
رییس جهاد دانشگاهی استان زنجان افزایش سطح کیفی آموزش در حوزه های مختلف را از سیاست های این نهاد در سال جاری برشمرد و گفت: در بازه زمانی فوق تمامی دوره های کوتاه مدت برگزار شده مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته است.
عباسی اظهار کرد: 70 درصد دوره های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زنجان تخصصی و اشتغال محور است.

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.