استخدام 4 هزار قاضی در دستگاه قضا

استخدام ایران

رئیس قوه قضائیه از جذب ۴ هزار قاضی به دستگاه قضایی براساس برنامه پنجم توسعه تا پایان سال خبر داد و گفت : با این روند در آینده شاهد تحول در دستگاه قضایی خواهیم بود.

به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آیت الله آملی لاریجانی در دیدار با رئیس کل و مسئولان قضایی دادگستری استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و روسای سازمان‌های تابعه قوه قضائیه در مشهد با تاکید بر این که جذب نیرو در دستگاه قضایی باید مستمر باشد، بر رعایت اخلاق حرفه ای از سوی قضات، کارکنان و مسئولان قضایی تاکید کرد.
رئیس دستگاه قضا با تاکید بر این که حجم انبوه مراجعه کننده به دستگاه قضایی از جهتی موجب تاسف است، گفت: از سوی دیگر مردم به دستگاه قضایی به عنوان ملجا و پناهگاه نگاه می کنند و از این نظر، کثرث مراجعه مردم به دستگاه قضایی امیدوارکننده و نشان دهنده اعتماد و اطمینان به دستگاه قضایی است.

رئیس دستگاه قضا با اشاره به کمبود بودجه دستگاه قضایی و ضرورت جذب نیروی انسانی بیشتردر این دستگاه، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری دولت و مجلس، کمبودهای قوه قضائیه در بخش بودجه و نیروی انسانی رفع شود.
آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به موضوع زمین خواری گفت: توقع این است که در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، از تغییر غیرقانونی کاربری اراضی جلوگیری و با زمین خواران قاطعانه و در چارچوب قانون و تدبیر برخورد شود.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.