لزوم تسریع در استخدام در آموزش و پرورش

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مشکل نیروی انسانی یک معضل قدیمی در نظام تعلیم و تربیت است، بر لزوم تسریع در استخدام در آموزش و پرورش تاکید کرد.
استخدام ایران : لزوم تسریع در استخدام در آموزش و پرورش / در حال پرداخت تبعات استخدام‌های دولت گذشته هستیم

به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، علی زرافشان بعدازظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: شرط لازم برای استخدام آموزگار یک منطقه خاص این است که باید پنج سال در آن منطقه باشد و بعد از آن در صورت عدم نیاز مبدأ می‌تواند انتقال یابد.

وی افزود: استخدام‌های کلی که در دولت قبل انجام شد، تبعاتی را در پی داشت که امروز در حال پرداخت آن هستیم.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از 50 درصد همکاران آموزش و پرورش خانم هستند که بسیاری از آنها به تبعیت از همسر انتقالی می‌گیرند، خاطر‌نشان کرد: با سیاست جدید آموزش و پرورش در بحث استخدام جدید بوم جدید تعریف شده است و تنوع محیطی و جغرافیایی هر استان به صورت جداگانه دیده شد که این موضوع برای دانشگاه فرهنگیان هم لحاظ شده است.

وی تأکید کرد: انتظاری که از شوراهای آموزش و پرورش داریم، این است که در بعد نیروی انسانی به صورت دقیق ورود پیدا کرده و بتوانند مشکلات را رفع کنند.

زرافشان در مورد استقلال اداره آموزش و پرورش بخش مرزن‌آباد نیز گفت: با توجه به سیاست‌های آموزش و پرورش در بحث کوچک‌سازی امکان‌پذیر نیست و مانند مرزن آباد در کشور مناطق زیادی داریم که چنین درخواستی را ارائه کردند.

وی در پایان گفت: با توجه به اختیاراتی که به مدیران کل آموزش و پرورش در بحث خرید خدمات آموزشی و حق‌التدریسی داده شد، امیدواریم مشکل کمبود نیروی انسانی برطرف شود.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.