ضرورت تشکیل جلسات شورای عالی اشتغال به صورت ویژه

استخدام ایران : سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر اینکه شورای عالی اشتغال به صورت ویژه و هفته ای یکبار باید تشکیل شود گفت: متأسفانه در حال حاضر جوانان تحصیلکرده بسیاری از بیکاری رنج می برند.

به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از خبرگزاری خانه ملت، منصور آرامی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت:‌ لازم است از وزارت نیرو برای تلاش در جهت حل مشکل کم آبی روستاها تشکر کنم اما تقاضا دارم با توجه به اینکه قانون استفاده از 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای پیگیری مشکل کم آبی روستاها به تصویب رسیده است این مورد هر چه سریعتر اجرایی شود.

نماینده مردم بندرعباس و حاجی آباد در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش افزود: سهم استان هرمزگان برای استخدام در آموزش و پرورش تنها 100 نفر است که همه می دانند در بسیاری از مناطق این استان کمبود معلم وجود دارد و استخدام 100 نفر هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد.

وی در تذکری به وزیر اقتصاد تصریح کرد: در واگذاری کارخانه آلومینیوم ابهامات بسیاری وجود دارد و مسئولان وزارت اقتصاد باید این موضوع را بررسی کنند و همچنین باید کار کارشناسی در این خصوص انجام شود.

سخنگوی کمیسیون عمران همچنین گفت: جوانان تحصیلکرده بسیاری در حال حاضر از بیکاری رنج می برند و باید برنامه ویژه ای در این زمینه شکل گیرد که آن تشکیل شورای عالی اشتغال به صورت ویژه و هفته ای یک بار است.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.