امکان ادامه تحصیل برای بازماندگان از تحصیل دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: امکان ادامه تحصیل برای بازماندگان از تحصیل دانشگاه آزاد فراهم شد.
استخدام ایران : امکان ادامه تحصیل برای بازماندگان از تحصیل دانشگاه آزاد فراهم شد

یدالله رجایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده پذیرفته شدگان نیمسال دوم 95-94 دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد می‌توانند از مهر ماه امسال ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند.

وی با بیان اینکه بر اساس بخشنامه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی این گروه از پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ادامه تحصیل از مهر ماه سال جاری به دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان مراجعه و ثبت‌نام کنند، تصریح کرد: طبق این بخش‌نامه واحدهای دانشگاهی می‌توانند با رعایت سقف 30 نفر برای هر کلاس مقطع کارشناسی ارشد و 10 نفر برای هر کلاس دکتری تخصصی، پذیرفته‌شدگان را ثبت‌نام کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با بیان اینکه پذیرفته شدگان سال‌های گذشته در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد و بازماندگان از تحصیل همه مقاطع تحصیلی گفت: این دسته از داوطلبان و دانشجویان که به هر دلیل از ادامه تحصیل بازمانده و یا در آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده و نتوانسته‌اند ادامه تحصیل دهند مطابق بخشنامه این دانشگاه می‌توانند بدون احتساب سنوات تحصیلی و بدون پرداخت شهریه ترم‌های عدم مراجعه نسبت به ثبت نام و ادامه تحصیل خودشان مبادرت کنند.

این مسئول ادامه داد: بخشنامه بازماندگان از تحصیل مشمول دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی، دانشجویان اخراجی و کسانی که با آرای قضایی و کمیته‌های انضباطی از تحصیل منع شده‌اند، نمی‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به فعالیت 350 عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان بیان کرد: سه مجتمع بزرگ خوابگاهی‌، سه مجموعه بزرگ ورزشی و حدود 80 کارگاه و آزمایشگاه بزرگ‌ترین مجموعه آموزش عالی در استان زنجان است.

این آگهی منقضی شده است و اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی شود
آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.