استخدام بیش از 10 هزار نفر از فرزندان ایثارگران در دستگاه های اجرایی

استخدام ایران : رئیس بنیاد شهید از دستور ویژه رئیس جمهور برای حل مشکل بیمه درمانی جانبازان خبر داد.
به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از نامه نیوز، سید محمد علی شهیدی رئیس بنیاد شهید امروز صبح در دومین کنگره ملی تجلیل از جانبازان 70 درصد که با حضور رئیس جمهور درنهاد ریاست جمهوری برگزار شد طی سخنانی گفت:  این جانبازان و ایثارگران اسطوره‌های ماندگار ایثار و مقاومت هستند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که فرمودند این عزیزان تابلوی ایثار و فداکاری و شجاعت و مقاومت در بین مردم هستند، افزود: ما توانستیم در سال گذشته 420 هزار دیدار با خانواده جانبازان داشته باشیم تا نسبت به حل مشکل آن‌ها اقدام کنیم.

رئیس بنیاد شهید با بیان اینکه برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به جانبازان و خانواده شهدا برنامه پنج ساله تدوین کرده‌ایم، گفت: یکی از دغدغه های اساسی ما مسئله اشتغال فرزندان ایثارگران و جانبازان و خانواده شهداست که هزاران نفر از فرزندان این عزیزان خواهان شغلی متناسب با ویژگی‌های خودشان هستند.

شهیدی با بیان اینکه بنیاد شهید در تعامل با دستگاه‌های اجرایی و همچنین ارائه تسهیلات لازم به منظور ایجاد خود اشتغالی توانسته است بخش کوچکی از اشتغال فرزندان ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا را حل کند تصریح کرد: براساس این اقدامات حدود 8 هزار و 100 نفر از راه خوداشتغالی و دریافت تسهیلات توانسته‌اند به اشتغال بپردازند، همچنین 10 هزار و 145 نفر نیز با استفاده از سهمیه 25 درصدی برای استخدام در دستگاه‌های اجرایی که در قانون پیش بینی شده استخدام شدند.

وی ادامه داد: با توجه به اقداماتی که تاکنون انجام شد سال گذشته توانستیم مشکل اشتغال 20 هزار نفر از خانواده ایثارگران و جانبازان را حل کنیم.

رئیس بنیاد شهید با تاکید بر نقش همسران جانبازان و ایثارگران گفت: فداکاری این همسران از ایثارگری شوهرانشان کمتر نیست و به پاس تلاش فداکارانه آنان برای آن‌ها اقدام به صدور کارت ایثار کرده‌ایم.

شهیدی با بیان  اینکه بیمه درمانی یکی از مشکلات جانبازان به شمار می‌رود تصریح کرد: در یک ماه اخیر نیز تعدادی از جانبازان نسبت به ارائه خدمات بیمه درمانی‌شان گلایه مند بودند که با دستور قاطع شما (رئیس جمهور) این مشکل رو به خاتمه است و امیدواریم در این زمینه بتوانیم مشکل درمانی‌شان را کاملا رفع کنیم

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.