قول پیگیری استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران را می دهم

استخدام ایران : رییس بنیادشهید و امور ایثارگران با بیان اینکه دبیرخانه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تشکیل شده است، گفت: قول می دهم تا استخدام فرزندان شهید و جانباز را پیگیری کنم.

به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از خبرگزاری شبستان،حجت الاسلام محمدعلی شهیدی، رییس بنیادشهید و امور ایثارگران در دومین کنگره ملی تجلیل از جانبازان 70 درصد گفت: وظیفه ما حفظ راه فداکاری، ایثار و مقاومت است.

وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت را باید حفظ کنیم، افزود: فرهنگ شهیدان، ایثارگران و جانبازان، فرهنگ امام حسین (ع) است؛ این فرهنگ باید در جامعه بماند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: اگر قرار است انقلاب بماند باید فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت را داشته باشیم که همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است.

وی با اشاره به ماده 63 جامعه خدمات رسانی ایثارگران بیان کرد: دبیرخانه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را تشکیل داده ایم و اولین جلسه شورا با حضور رییس جمهور و تعدادی از وزرا به زودی تشکیل می شود.
حجت الاسلام شهیدی ادامه داد: این شورا برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی تصریح کرد: اگر فرهنگ ایثار و شهادت نباشد و مردم این فرهنگ را فراموش کنند دوباره به دوران پیش از انقلاب اسلامی بازمی گردیم.

وی افزود: این فرهنگ افتخار ما است که از دست آمریکا و جنایتکاران آمریکایی ما را نجات داد و امام راحل پایه گذار این فرهنگ بود که امروز به دست ما سپردند

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با تاکید بر اینکه بنیاد شهید خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان است، گفت: بنده به همه کسانی که در بنیاد شهید کار می کنم گفتم با هیچ یک از خانواده های شهدا و ایثارگران برخورد بدی نشود به طوری که در استان همدان شنیدم با یک پدر شهید بد برخورد شد و آن فرد را با وجود اینکه پسر یک شهید بود دستور اخراجش را دادند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه یکی از دغدغه های یک ماه اخیر حل مشکل بیمه ایثارگران بود، تصریح کرد: بنده نسبت به این مسئله در هیئت دولت واکنش نشان دادم و رییس جمهور گفتند اگر کمبود اعتباری در دولت هست برای ایثارگران نباید باشد و همه تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.

وی تاکید کرد: در کشور مسئله بیکاری زیاد است تا می توانیم باید از فرزندان شهدا و جانبازان و ایثارگران و بنیاد شهید استفاده کنیم.

وی یادآور شد: هرگاه اجازه استخدام را از دولت بگیریم استخدام خواهیم کرد و قول می دهم این مسئله را پیگیری کنم.

وی با اشاره به کارت همسران جانباز 70 درصد بیان کرد: امیدواریم همسران ایثارگران با ارایه این کارت از خدمات بهره مند شوند.

در پایان این مراسم، از 52 جانباز 70 درصدی توسط رییس بنیادشهید و امور ایثارگران تقدیر شد.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.