دوره آموزشی خبرنگاران تازه استخدام خبرگزاری ایرنا برگزار شد

استخدام ایران : دوره آموزشی پنج روزه خبرنگاران مراکز و دفاتر استان های سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با حضور اساتید مجرب در تهران برگزار شد.

به گزارش سایت استخدام ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا در این دوره آموزشی که از 21 تا 25 شهریور ماه جاری برگزار شد 27 خبرنگار تازه استخدام شده ایرنا از 16 استان کشور حضور داشتند و در آن از تجارب و تازه ترین یافته های علمی استادان و کارشناسان حوزه رسانه های همگانی و وسایل ارتباط جمعی بهره گرفتند.
بر اساس این گزارش دوره آموزشی مزبور به همت گروه آموزش و بهسازی نیروی انسانی خبرگزاری ایرنا با هدف بروزرسانی اطلاعات، آشنایی و آموزش حرفه ای در حوزه خبر، افزایش صحت و دقت در تولید در کنار سرعت خبر و ارتقای سطح کیفی کار خبرنگاران تازه استخدام در اداره کل اخبار استان های خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزار شد.
مسوول آموزش و بهسازی نیروی انسانی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به استقبال شرکت کنندگان از مباحث مطرح شده در این کارگاه های آموزشی گفت: در پایان این دوره آموزشی ضمن برگزاری آزمون به قبول شدگان گواهینامه پایان دوره اعطا می شود.
مکرم صابری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این دوره آموزشی با عنوان دوره توجیهی بدو خدمت عمومی و تخصصی شغلی است افزود: کارگاه آموزشی تخصصی شغلی در کنار دوره عمومی آن که براساس سرفصل های ابلاغی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بود برگزار شد.
وی تصریح کرد: کارگاه آموزش تخصصی شغلی با عنوان های خبر، مصاحبه، کاربرد ادبیات در خبر و منبع نویسی توسط اساتید درون سازمانی و برون سازمانی برگزار شد.
صابری افزود: خبرنگاران در این دوره آموزشی از ساعت هشت صبح تا 17 در کلاس ها حضور داشتند و هر روز بعد از اتمام کلاس ها برای آشنایی بیشتر با سیاست های سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با مدیران ارشد سازمان ملاقات می کردند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دارای 56 مرکز و دفتر داخلی در مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ کشور است.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.