تأمین نیروی انسانی یکی از عوامل پیشرفت آموزش و پرورش است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هشترود گفت: مهمترین عامل پیشرفت آموزش و پرورش تأمین نیروی انسانی و توانمند سازی استخدام‌ها در مسیر صحیح است.
استخدام ایران : تأمین نیروی انسانی یکی از عوامل پیشرفت آموزش و پرورش است

سلیمان بهشتی نیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان هشترود از استان آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه 8230 دانش آموز دارند و همگی تحت پوشش آموزشی هستند، اظهار داشت: در چند مدرسه نظام آموزشی 3.3.3.3 را اجرا کردیم و مدارس دیگر طبق نظام 6.3.3 آموزش می بینند.

مدیر آموزش و پرورش هشترود با تأکید بر اینکه جدا کردن مقطع ابتدایی از مقاطع دیگر بهتر است، افزود: فاصله سنی دانش آموزان ابتدایی تا ششم زیاد است و جدا کردن این پایه ها از لحاظ آموزشی و تربیتی بهتر است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا نظام 3.3.3.3 در همه مدارس اجرایی نمی شود، گفت: به دلیل کمبود فضا و امکانات محدود آموزش و پرورش، این نظام فراگیر نشد، اگر امکانات باشد و نیروی انسانی نیز تامین شود این نظام به طور کامل اجرا و دوره های مختلف ابتدایی و متوسطه اول و دوم جداگانه برگزار می شود.

بهشتی در خصوص حقوق فرهنگیان و معلمان حق التدریسی اظهار داشت: ما معلم حق التدریسی نداریم و همه معلمان رسمی هستند و حقوق فرهنگیان نیز به موقع پرداخت می شود.

این مدیر تصریح کرد: مهمترین عامل پیشرفت آموزش و پرورش تأمین نیروی انسانی و توانمند سازی استخدام ها در مسیر صحیح است و باید از طریق دانشگاه فرهنگیان اقدام به استخدام افراد متخصص در این حوزه شود.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.