تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد/ اعلام نتیجه آزمون فرهنگیان در اواخر مهرماه

استخدام ایران : مشاورعالی و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال 94 اواخر مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش ایرنا اظهارداشت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال 94، در روز جمعه 27 شهریورماه برای 178 هزار و 24 داوطلب در 62 شهرستان برگزار شد که از تعداد کل ثبت نام کنندگان 77 هزار و 915 نفر مرد و 100 هزار و 109 نفر زن بودند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: نتایج این آزمون نیز اواخر مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.
به گفته توکلی، ظرفیت استخدام در این دوره 3 هزار و 704 نفر است که از این تعداد 762 زن و 2 هزار و 942 مرد پذیرش می شوند.

** ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته
وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی دانشگاه ها و مو سسات آموزش عالی پس از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 علاوه بر ظرفیت های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت جدید کرده اند و همچنین بعضی موسسات آموزش عالی تقاضای تکمیل ظرفیت در برخی کد رشته محل ها را دارند، داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 ثبت نام کرده و در جلسه آزمون حاضر شدند و در کارنامه آزمون نیز نمره بزرگتر یا برابر یک دریافت کرده اند؛ بر اساس قوانین مندرج در دفترچه راهنما در رابطه با ظرفیت های جدید و تکمیل ظرفیت بعضی کد رشته ها می توانند در تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند.
توکلی با بیان اینکه تا 8 صبح امروز (سه شنبه 14 مهرماه) 22 هزار و 700 داوطلب برای تکمیل ظرفیت ثبت نام کردند، گفت: مهلت تکمیل ظرفیت از روز یکشنبه 12 مهر ماه آغاز شده است و تا روز پنج شنبه 16 مهر ماه ادامه دارد.
وی افزود: تکمیل ظرفیت از طریق سایت سازمان سنجش و بر اساس کارنامه نتایج آزمون صورت می گیرد و داوطلبان می توانند حداکثر 20 کد رشته محل از میان کد رشته های مورد علاقه یا کد رشته محل های مورد علاقه خود انتخاب و در فرم اینترنتی ثبت کنند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً فهرست اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 اعلام شده در صورت انتخاب رشته در این مرحله و قبولی در یکی از کد رشته محل ها قبولی قبلی آنان لغو می شود.
توکلی خاطرنشان کرد: همچنین پذیرفته شدگان رشته های خاص یا بورسیه حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت را ندارند.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.