آزمون کتبی قانون انتخابات از 1400 فرماندار و بخشدار در 22 مهرماه

رئیس ستاد انتخابات کشور از برگزاری آزمون کتبی قانون انتخابات از حدود ۱۴۰۰ فرماندار و بخشدار در ۲۲ مهرماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه اولین جلسه آموزشی توجیهی انتخاباتی در استان چهارمحال و بختیاری هفته گذشته برگزار شد، گفت: ‌در این همایش نیز آموزش‌های لازم به دست‌اندرکاران انتخابات، فرمانداران و بخشداران استان‌های اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری توسط کارشناسان داده شد.

وی با بیان اینکه در کشور 430 فرماندار و 1055 بخشدار داریم، افزود: برای تسلط هر چه بیشتر فرمانداران و بخشداران به قانون انتخابات آزمون سراسری در 22 مهرماه برگزار خواهد شد تا مسئولان مربوطه با مطالعه دقیق و کامل قانون آمادگی بیشتری نسبت به مباحث قانون انتخابات داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات کشور در رابطه با ارزیابی عملکرد فرمانداران که در گذشته اعلام شده بود تا مهرماه به اتمام خواهد رسید،‌ اظهار داشت: ارزیابی فرمانداران دائمی است و شامل مقطع زمانی خاصی نمی‌شود.

مقیمی با بیان اینکه عملکرد فرمانداران را در مراحل مختلف و با شاخص های متفاوت می‌سنجیم، تأکید کرد: تغییر و جابه‌جایی فرمانداران بر اساس عملکردشان است.

وی در پاسخ به این سوال که بر اساس برخی خبرها آیا 32 فرماندار باقیمانده از دولت قبل تغییر می‌یابند یا خیر، گفت: تمام فرماندارانی که اکنون در دولت فعالیت دارند فرماندار این دولت هستند و تغییر و جابه‌جایی آنها بستگی به عملکردشان دارد.

این آگهی منقضی شده است و اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی شود
آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.