تسهیلات مشاغل خانگی به فرزندان شهدا پرداخت می شود

به گزارش استخدام ایران به نقل از خبرگذاری مهر ،علی کردی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مشکل اشتغال یکی از جدی ترین معضلات حال حاضر در کشور و شهرستان شهریار به شمار می رودکه خانواده معظم شهدا نیز به نوعی در معرض این مشکل قرار دارند.

وی افزود: مجموعه بنیاد شهید شهریار برای رفع این مشکل، در حد توان و امکانات موجود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و با هماهنگی و پشتیبانی انجام شده، تمهیداتی در این خصوص اندیشیده است.

کردی گفت: بر اساس سهمیه ای که به ما تعلق می گیرد، سعی می کنیم وام و تسهیلات مشاغل خانگی را به عنوان یکی از راهکارهای برون رفت از وضعیت موجود به افراد متقاضی ارائه کنیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهریار عنوان کرد: متقاضیان اشتغال همچنین می توانند با ثبت نام در سامانه بنیاد شهید و ارائه مدارک در نوبت جذب قرار گیرند تا در صورت اعلام نیاز دستگاه های دولتی، بر اساس مدرک تحصیلی به مراکز نهادهای مربوطه معرفی شوند.

وی افزود: طبق قانون، دستگاه های دولتی موظفند ۲۵ درصد از ظرفیت جذب و اشتغال را به خانواده معظم ایثارگران اختصاص دهند.

کردی عنوان کرد: با عنایت به محدودیت های دولت در جذب و استخدام نیرو، آموزش مهارت های فنی از دیگر اولویت گذاری های بنیاد شهید محسوب می شود که متقاضیان در این شهرستان قادر خواهند بود، در صورت تمایل به این اداره مراجعه کنند تا برای معرفی به مراکز فنی و حرفه ای، آموزش های لازم را فراگیرند.

رئیس بنیاد شهید شهرستان شهریار در خاتمه یادآور شد: در صورت طی کردن دوره های آموزشی، کارآموزان می توانند با دریافت وام اشتغال، زمینه و بستر آغاز به فعالیت خود را در حوزه های آموزش دیده، فراهم کنند.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.