ثبت نام اولیه دانشگاه های افسری در گلستان آغاز شد

به گزارش استخدام ایران به نقل از خبرنگار مهر، سروان حسن عزیزی مقدم، عصر سه شنبه، در رابطه با آغاز ثبت نام دانشگاه های افسری در جمع خبرنگاران گفت: امروز ارتش به جوانان غیور و با صلابت کشور افتخار می کند و از جوانان «پسر» که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش اعم از نیروی زمینی، هوایی، دریایی قرارگاه خاتم الانبیا، دانشگاه فارابی و دانشگاه های عقیدتی سیاسی را دارند، دعوت به ثبت نام می کند.

عزیزی مقدم افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به دفتر استخدام قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ واقع در میدان تالار فخرالدین اسد گرگانی مراحل اولیه ثبت نام را انجام دهند تا در زمان اعلام شده در آزمون ورودی شرکت کنند.

وی تصریح کرد: تاریخ ثبت نام از تاریخ ۱۵ آذر شروع شده است و تا تاریخ یک بهمن ۹۴ ادامه دارد.

رئیس روابط عمومی ارتش در استان های مازندران و گلستان با اشاره به اینکه برای ثبت نام شرایط ویژه ای لازم است گفت: برای افرادی که دارای دیپلم ریاضی و علوم تجربی هستند داشتن معدل ۱۴ و برای دیپلم های علوم انسانی و معارف داشتن معدل ۱۶ الزامی است.

عزیزی مقدم افزود: البته برای بسیجیان و فرزندان ایثارگران نیز شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است که اطلاعات بیشتر را می توانند از طریق شماره تماس با دفتر استخدام ۳۲۲۲۹۴۴۹ کسب کنند.

این آگهی منقضی شده است و اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی شود
آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.