مصاحبه بیش از دو هزار داوطلب آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی میزبان مصاحبه بیش از دو هزار داوطلب آزمون کشوری دکتری تخصصی (PH.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی است که از امروز ( پنجشنبه- 26 آذرماه ) در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی آغاز شد.
به گزارش از استخدام ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سهیلا شهشهانی پور  مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان افزود: داوطلبان آزمون دکتری تخصصی (PH.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی ،مربوط به حدود 60 گروه آموزشی و رشته تحصیلی  می باشند که مصاحبه آنان توسط حدود 340 عضو هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور انجام می شود.
وی ادامه داد: مصاحبه داوطلبان مربوط به مجموعه رشته های داروسازی، امروز( پنجشنبه 26 آذرماه جاری) و مابقی داوطلبان در رشته های دیگر ، از روز شنبه (28 آذرماه جاری) لغایت هفتم دی ماه برگزار خواهد شد.
مدیر امور آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اظهارداشت: تمامی مراحل اجرای مصاحبه از داوطلبان آزمون کشوری دکتری تخصصی (PH.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی ، توسط هیات اجرایی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی انجام می شود و تمامی مسئولان و کارکنان بخش های مختلف دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در برگزاری هر چه بهتر  این برنامه ، همکاری می کنند.
شهشهانی پور  افزود: مصاحبه  بیش از دو هزار داوطلب آزمون کشوری دکتری تخصصی (PH.D) رشته های علوم پزشکی در سالن شاملو ، دفتر تحصیلات تکمیلی ، پاویون شماره 3 و طبقه همکف ساختمان ابن سینا دانشگاه برگزار می شود.
شایان ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 21 دپارتمان تخصصی و هشت مرکز تحقیقات ، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در رشته های خاص حوزه های  رفاه اجتماعی، سلامت اجتماعی (وتعیین کننده های آن)، سلامت روانی و توانبخشی می پردازد
که در برخی از این رشته ها به عنوان تنها برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی و phd ،  و در تعدادی از آنها ، نخستین مجری دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور و حتی کشورهای منطقه شناخته شده است.
این دانشگاه در مجموعه دانشگاههای علوم پزشکی کشور قرار دارد، و با دو بیمارستان توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی و سه مرکز پزشکی – توانبخشی، زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کند.
این آگهی منقضی شده است و اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی شود
آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.