آغاز ثبت نام اینترنتی آزمون متقاضیان صنعت ساختمان

به گزارش استخدام ایران به نقل از خبرگزاری فارس ، احمد عطارنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به برگزاری هفتمین آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و … ) اشاره کرد و گفت: این آزمون در روز 17 دی‌ماه به صورت سراسری برگزار می‌شود و در استان قم نیز شاهد برگزاری این آزمون خواهیم بود.

وی با اشاره به آغاز ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در این آزمون اضافه کرد: متقاضیان تا سوم دی‌ماه فرصت دارند به سایت http://advari.irantvto.ir مراجعه کرده و پس از خریداری کردن کارت اعتباری نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم با اشاره به اینکه این آزمون در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: متقاضیان شرکت در بخش‌های صنعت ساختمان و تفاهمنامه‌ها از 14 تا 16 دی‌ماه به سامانه یاد شده مراجعه کرده و پس از درج شناسه پرداخت و شماره پرونده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

وی در خصوص برگزاری مرحله عملی این آزمون گفت: داوطلبان پس از اینکه در آزمون کتبی نمره لازم را کسب کردند می‌توانند در مرحله عملی شرکت کنند که اطلاع‌رسانی لازم به آنها صورت خواهد گرفت.

 

این آگهی منقضی شده است و اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی شود
آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.