دوره های آموزشی استخدامی های جدید از اواخر دی ماه آغاز می شود

دانشگاه فرهنگیان هرساله از طریق آزمون سراسری دانشگاه ها دانشجو در رشته مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش جذب می کند که معمولا پذیرفته شدگان پس از مراحل گزینش بهمن ماه مشغول تحصیل می شوند.
به گزارش استخدام ایران به نقل از ایرنا ، روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا ، محمدحسین سلیمی جهرمی اظهارداشت: اگر نتایج را هم اکنون اعلام کنیم ، ظرفیت های تکمیل نشده سوخت می شود و نمی خواهیم ظرفیت هایمان بسوزد و لذا باید حداکثر استفاده را برد تا نیروهای واجد شرایط به آموزش و پرورش وارد شوند.
رئیس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: کسب نمره قبولی علمی لازمه جذب اولیه پذیرفته شدگان است و در حال بررسی هستیم تا تغییراتی در سهمیه ها داشته باشیم ضمن اینکه بومی پذیری و شرایط علمی نیز از اولویت ها است.
سلیمی جهرمی با اشاره به اینکه ممکن است نوع رشته های مدنظر جابه جا شود، افزود: تلاش می شود تا یک ماه آینده برای ظرفیت های خالی مانده افراد پذیرفته شده را برای مصاحبه علمی معرفی کنیم و پس از آن نمرات مصاحبه علمی به صورت یک جا به سازمان سنجش ارسال شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، وی با بیان اینکه دوره های آموزشی پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان با تأخیر آغاز خواهد شد، افزود: اگر بتوان این دوره را از اواخر دی یا اوایل بهمن آغاز کرد و از تعطیلات تابستان نیز بهره مند شد، می توان از ابتدای مهر سال آینده این افراد را وارد نظام تعلیم و تربیت کرد.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.