اقتصاد دانش‌بنیان با توسعه اقتصاد علوم انسانی شتاب می‌گیرد

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: اقتصاد دانش‌بنیان با توسعه اقتصاد علوم انسانی وفرهنگ شتاب می‌گیرد.

به گزارش استخدام ایران به نقل از خبرگزاری مهر، محمدحسین سجادی نیّری با توضیح ابعاد اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان، بر اهمیت اقتصاد دانش‌بنیان برای دست‌یافتن به اقتصاد مقاومتی تأکید و زمینه‌های حضور پژوهشگران علوم انسانی و حوزه‌های تخصصی علوم انسانی و علوم اجتماعی در شکل‌گیری اقتصاد دانش‌بنیان و اقتصاد مقاومتی را تحلیل کرد.

به گفته وی، با شکل‌گیری و توسعه اقتصاد علوم انسانی و اقتصاد فرهنگ، شتاب نیل به اقتصاد دانش‌بنیان و اقتصاد مقاومتی افزایش چشمگیری خواهد داشت.

سجادی نیری گفت: ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز، محل تلاقی نقشه مهندسی فرهنگی و نقشه جامع علمی کشور است که بخشی از برنامه‌های آن تسهیل‌گری، توسعه دانش، حمایت از گسترش کسب‌وکارهای نوآورانه در حوزه اقتصاد فرهنگ و کارآفرینی در حوزه علوم‌انسانی و اجتماعی، توسعه گفتمان‌های اقتصاد فرهنگ و اقتصاد علوم انسانی به شمار می رود.

وی افزود: همچنین توسعه ارتباطات علمی و فرهنگی و ایجاد و گسترش شبکه‌های علمی، حمایت از شکل‌گیری اندیشکده ها و اتاق‌های فکر و ایجاد شبکه‌ای از اتاق فکرها برای پاسخ به نیازهای حوزه اقتصاد فرهنگ و اقتصاد علوم انسانی و به‌روزرسانی و تقویت زیرساخت‌ها و حوزه‌های فعال در اقتصاد فرهنگ و اقتصاد علوم انسانی، از برنامه های این ستاد محسوب می شود.

این آگهی منقضی شده است و اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی شود
آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.