پایان دوره آموزشی 87 نیروی بدو استخدام سازمان آتش نشانی در شیراز

به گزارش استخدام ایران : محمدمهدی شایق امروز در حاشیه مراسم اختتامیه دوره آموزشی 50 روزه نیروهای بدو استخدام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: کارکنان بدو استخدام در این دوره آموزشی ابتدا در مدت 30 روز در مرکز آموزش پیاده ارتش موفق به کسب مهارت‌های فنی و افزایش توان جسمانی شامل صعود به قله دنا، کهمره سرخی،  نقش رستم، غار شاپور و منطقه کویر یزد شدند.

وی خاطرنشان کرد: پس از سپری کردن مهارت‌های جسمانی برای افزایش توان علمی و تخصصی این نیروها به‌صورت شبانه‌روزی توسط مربیان و اساتید مجرب آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز تصریح کرد: با پایان یافتن نخستین دوره آموزشی ویژه نیروهای بدو استخدام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، دوره دوم در شهریورماه امسال برای دیگر نیروهای استخدامی جدید برگزار می‌شود.

شایق با اشاره به اینکه افزایش توان علمی، تخصصی، مهارتی و جسمانی و آشنایی با سخت‌افزار و نرم‌افزارهای نوین مقابله با سوانح و حوادث غیرمترقبه از اولویت‌های این سازمان است، افزود: برای استمرار این حرکت آموزشی و تخصصی از تمام توان و ظرفیت‌های سازمان آتش‌نشانی برای ارتقای مهارت‌های فنی و کمک به مردم در مواقع بروز هرگونه حوادث بهره‌گیری می‌شود.

وی بیان داشت: به شرکت‌کنندگانی که با موفقیت این دوره آموزشی را سپری کرده‌اند گواهینامه اهدا و از تلاش شبانه‌روزی آنان تقدیر شده است.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.