اولویت استخدام در پتروشیمی مهاباد با بومیان منطقه باشد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه پتروشیمی مهاباد مکان مناسبی برای استخدام افراد از شهرستان‌های برخوردار همجوار شده است، گفت: اولویت استخدام در پتروشیمی مهاباد با بومیان منطقه باشد.

اولویت استخدام در پتروشیمی مهاباد با بومیان منطقه باشد

به گزارش استخدام ایران به نقل از خبرگزاری خانه ملت، جلال محمودزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر نفت، گفت: پتروشیمی مهاباد مکان مناسبی برای استخدام افراد از شهرستان‌های برخوردار همجوار شده است، لذا به وزیر نفت تذکر می‌دهم برای استخدام افراد در شرکت‌های ذی‌ربط این وزارتخانه حقوق مردم شهرستان را نادیده نگیرد.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر کار گفت: شرکت کشت و صنعت در دولت قبل به بهانه خصوصی‌سازی دچار ورشکستگی شد، لذا لازم است وزیر کار به وضعیت کارگران این شرکت رسیدگی کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزیر کشور خاطرنشان کرد: ساکنان یکی از روستاهای 8 هزار نفری مهاباد در انتظار تبدیل شدن این روستا به شهر هستند که خواستار اقدام عاجل از سوی وزارت کشور هستیم.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.