بیش از 117هزار نفر درآزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام کردند

حسین توکلی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعم از دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان 18 خرداد ماه، تعداد 117 هزار و 308 داوطلب ثبت نام کرده اند که آمار نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: ظرفیت پذیرش در این دوره ها 162 هزار و 108 است که این ظرفیت بدون احتساب ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی است.
توکلی افزود: از تعداد 67 رشته امتحانی دوره های کاردانی به کارشناسی، پذیرش در 20 رشته با آزمون و 47 رشته بدون آزمون (پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) صورت می گیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، ضرورت دارد بر اساس اطلاعیه ای که از سوی دانشگاه آزاد به اطلاع آنها خواهد رسید، در مهلت مقتضی به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنند و نسبت به انتخاب رشته محل امتحانی خود اقدام و آن را ثبت کنند.
توکلی خاطر نشان کرد: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1396 (برای آن دسته از رشته های امتحانی که پذیرش آنها با آزمون است) در روز جمعه 13 مرداد 96 برگزار خواهد شد.
وی گفت: داوطلبان از 10 تا 12 مرداد ماه می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع ‌رسانی این سازمان – sanjesh.org – نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.