آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش استخدام ایران : متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سال 96 که در آزمون این مقطع که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده، شرکت کرده‌اند، می‌توانند از ساعت 16 امروز پنجشنبه 1 تیر تا پایان روز شنبه 10 تیر به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org مراجعه و انتخاب رشته کنند.
داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی‌ارشد که مطابق کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه و تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته از سامانه مذکور، رشته محل‌های انتخابی خود را تکمیل کنند.
هر داوطلب می‌تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر تا 100 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته ثبت کند. داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اول در کد رشته امتحانی دوم نیز ثبت‌نام و در آزمون شرکت کرده‌اند، می‌توانند رشته محل‌های متناسب با کد رشته امتحانی دوم خود را براساس اولویت موردنظر در میان 100 رشته محل انتخابی درج کنند.
گزینش علمی براساس نمره کل مندرج در کارنامه اعلام شده برای داوطلب از سوی سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود، بنابراین داوطلبان باید دقت کنند که تقدم یا تأخر ثبت کد رشته محل‌های انتخابی از سوی داوطلب هیچگونه تأثیر و یا امتیازی در گزینش نهایی ندارد و صرفا نشانگر ترتیب علاقه داوطلب به تحصیل در رشته محل مربوطه خواهد بود.
ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون (استعددهای درخشان) مقطع کارشناسی ارشد ویژه فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی واحدها و مراکز آموزشی وابسته دانشگاه آزاد اسلامی نیز همزمان با انتخاب رشته داوطلبان آغاز می‌شود. متقاضیان این دوره باید با مطالعه دقیق مفاد دفترچه راهنما در ارتباط با شرایط و ضوابط ثبت‌نام نسبت به تهیه کارت اعتباری و ثبت‌نام در این دوره اقدام کنند.
دفترچه راهنمای انتخاب رشته و ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق سامانه www.azmoon.org قابل دریافت است. به داوطلبان اکیدا توصیه می‌شود قبل از تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته یا ثبت‌نام دوره بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دفترچه راهنما را مطالعه کنند.
منبع: جام جم آنلاین

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.