امسال 3400 نفر جذب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شدند

مدیر کل دفتر گزینش سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: سه هزار و 400 نفر از مربیان حق التدریس این سازمان با آزمون استخدامی تبدیل وضعیت و جذب این سازمان شدند.

اکرم حیدری روز چهارشنبه در حاشیه مراسم تجدید میثاق گزینشگران وزارت کار با آرمان های امام راحل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 40 درصد از افراد جذب شده را زنان و 60 درصد مردان تشکیل می دهند.
وی تصریح کرد: همچنین استخدام و تبدیل وضعیت 150 نفر از ایثارگران شاغل در سازمان فنی و حرفه ای کشور نیز قطعی شده و تا پایان سال جذب می شوند.
حیدری اضافه کرد: افراد مستخدم استادان و مریبانی بودند که در رشته های مختلف فنی از جمله جوشکاری، هنری، کامپیوتر، صنعتی و مکانیک فعالیت داشتند و سالها در سازمان فنی و حرفه ای کشور تدریس می کردند.
وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر 16 هزار کارمند در سازمان فنی و حرفه ای کشور مشغول به فعالیت هستند، گفت: تعداد کارمندان این سازمان در برخی از استان های غربی بیشتر از سایر استان ها است و هم اکنون برنامه ای برای جذب مجدد نداریم.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه توانمندی های بسیاری در بین کارکنان و مربیان سازمان فنی و حرفه ای وجود دارد، این سازمان در زمینه ارتقای کیفی خود اهتمام جدی به کار گرفته است.
معاونین، مدیران و کارکنان هسته گزینش وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی امروز ( چهارشنبه) در آستانه 15 دیماه سالروز تشکیل نهاد گزینش با آرمان های والای بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.