استخدام شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا (اعلام نتایج)

استخدام شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا – سامانه استخدام ایران

پیرو آگهی استخدامی مورخ ۹۷/۰۹/۱۷ مندرج در روزنامه کثیرالانتشار همشهری و برگزاری آزمون علمی و مصاحبه عمومی متقاضیان استخدام نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد موارد ذیل را به اطلاع می رساند:
ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان گرامی آزمون استخدامی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد، بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی اعلام می گردد. داوطلبان گرامی مکلفند به منظور انجام امور گزینشی، آزمایشات پاراکلینیکی بدو استخدام، سپردن تعهد خدمت محضری و گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی به شرح ذیل در چهار مرحله اقدام نمایند:
۱. حضور در محل شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا در زمان مقرر شده جهت دریافت معرفی نامه های مورد نیاز
۲. مراجعه به هسته گزینش مرکزی گروه صبا
۳. مراجعه به مراکز درمانی معرفی شده جهت انجام آزمایشات پاراکلینیکی
۴. مراجعه به پلیس +۱۰ برای اخذ گواهی عدم سوء پیشینه

تذکر: عدم مراجعه فرد پذیرفته شده در مهلت مقرر برای پیگیری امور مربوط به انجام آزمایشات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و شرکت در دوره ‌یکساله مهارت آموزی به منزله انصراف از استخدام در نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد تلقی شده و مسئولیت آن صرفاً به عهده داوطلب خواهد بود.

افراد واجد شرایط جهت انجام آزمایشات پاراکلینیکی و تکمیل پرونده استخدامی و گزینش از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهند شد. بر این اساس پس از دریافت پیامک، با در دست داشتن اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، با مراجعه حضوری به شرکت بهره برداری وتعمیرات نیروگاه صبا به آدرس : تهران خیابان ولیعصر بعد از چهارراه میرداماد خیابان قبادیان غربی پ ۶۰ نسبت به اخذ معرفی نامه نمایند.

توجه : شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا برای داوطلبانی که صلاحیت عمومی و یا سلامت جسمانی ایشان در این مرحله از سوی مراجع ذی ربط مورد تایید قرار نگیرد ، تعهدی مبنی بر استخدام نخواهد داشت.

نتایج

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.