آزمون استخدامی راه آهن گیلان برگزار می‌شود

علی خدایی صبح امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری آزمون استخدامی اداره کل راه آهن گیلان و جذب نیروهای جدید خبر داد و اظهار داشت: آزمون استخدامی راه آهن گیلان در تاریخ 7 تیر برگزار می‌شود.

مدیرکل راه آهن شمال 2 در مورد تعداد افرادی که برای شرکت در آزمون استخدامی این اداره کل اعلام آمادگی کرده‌اند عنوان کرد: آزمون استخدامی راه آهن گیلان، اوایل تیرماه امسال و با شرکت چیزی در حدود 6 هزار نفر متقاضی برگزار می‌شود.

خدایی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون نیروی جدیدی در سطح اداره کل راه آهن گیلان جذب شده است یا خیر گفت: تاکنون نیرویی جدیدی در راه آهن‌ گیلان جذب نشده است اما با برگزاری آزمون استخدامی افراد جدید وارد این مجموعه می‌شوند.

وی در مورد نیروهایی که هم‌اکنون در اداره کل راه آهن گیلان مشغول به فعالیت هستند نیز خاطرنشان کرد: نیروهایی که در حال حاضر در راه آهن استان مشغول به‌کار هستند، به‌صورت مأموریتی از استان‌های زنجان و قزوین آمده‌اند.

مدیرکل راه آهن شمال 2 در مورد تعداد افرادی که با قبولی در آزمون استخدامی وارد این اداره کل می‌شوند اظهار داشت: 131 نیروی مورد نیاز راه‌ آهن از طریق برگزاری آزمون استخدامی جذب اداره کل راه آهن گیلان خواهند شد.

منبع

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.