فرصت ثبت‌نام جهت استخدام در ارتش تا ۱۵ دی ماه امسال

فرصت ثبت‌نام جهت استخدام در ارتش تا ۱۵ دی ماه امسال
مسئول استخدام ارتش در جنوب کشور با اشاره به فرصت استخدامی ارتش گفت: متقاضیان تا ۱۵ دی ماه امسال فرصت ثبت نام دارند و توصیه می‌شود که به روزهای آخر موکول نکنند.

متقاضیان استخدام ارتش تا 15 دی ماه امسال فرصت ثبت‌نام دارند

سرهنگ آرش اسفندیاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به فرصت استخدامی ارتش اظهار داشت: در حال حاضر دانشگاه افسری امام علی(ع) در نیروی زمینی و مقطع دیپلم تجربی و ریاضی اقدام به پذیرش نیرو می‌کند که شرایطی برای آنها لحاظ شده است.

وی با بیان اینکه معدل کل متقاضیان باید بالای 14 و معدل کتبی آنان 10 باشد، گفت: همچنین دانش‌آموزانی که در پایه 12 مشغول به تحصیل هستند می‌توانند برای پذیرش و استخدام در ارتش اقدام کنند.

مسئول استخدام ارتش در جنوب کشور با بیان اینکه سهمیه استانی در ابتدای کار لحاظ نشده است، افزود: متقاضیان در استان فارس می‌توانند به شیراز، میدان امام حسین، خیابان مشیر فاطمی، دفتر گزینش ارتش و متقاضیان در استان‌های دیگر نیز می‌توانند به مراکز گزینش هر استان مراجع کنند.

اسفندیاری با بیان اینکه تا 15 دی ماه فرصت ثبت نام وجود دارد، بیان کرد: برای مقاطع بالاتر از دیپلم نیز در شهریورماه هر سال ارتش جمهوری اسلامی امکان استخدام فراهم می‌کند.

وی درباره شیوه‌های استخدام در ارتش جمهوری اسلامی عنوان کرد: 2 سال است که شیوه استخدام ارتش متفاوت شده است، تا پیش از این به صورت عضوگیری بود و اکنون به صورت عضویابی است یعنی از بین واجدین شرایط بهترین‌ها جذب بدنه ارتش می‌شوند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.