استخدام ۲۳ قهرمان در وزارت ورزش و جوانان

استخدام وزارت ورزش و جوانان در سال 99
استخدام ۲۳ قهرمان در وزارت ورزش و جوانان

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: برخلاف وزارت ورزش سایر دستگاه ها حاضر به استخدام قهرمانان ورزشی نشدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، ژاله فرامرزیان گفت: وزارت ورزش و جوانان از استخدام قهرمانان استقبال کرده است و خیلی هم تلاش کردیم سایر دستگاه‌ها هم این همراهی را داشته باشند ولی این اتفاق در دستگاه‌های دیگر روند مطلوبی نداشته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در مورد استخدام قهرمان گفت: در سال گذشته حدود ۳۵ مورد قهرمان داشتیم که مراجعه کردند و همه این ۳۵ مورد تقاضای که به دستگاه‌ها داشتند ارسال شده اما ۲۳ مورد آن که مربوط به دستگاه خودمان بوده همه عملیاتش انجام شده و با براورد اعتبارات، ان شالله امسال از حضور آنها در ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها بهره مند هستیم.

فرامرزیان ادامه داد: اما سایر دستگاه‌ها بالاخره با توجه به منابعشان و اینکه می‌توانند بپذیرند یا نه؛ یکی دو مورد را شنیدم که رایزنی‌هایی را می کنند ولی سایر موارد جواب مناسبی نداشته است، استخدام قهرمانان را فقط دستگاه ما استقبال می‌کند به خاطر اینکه خودمان متولی آن هستیم و خیلی هم تلاش کردیم سایر دستگاه‌ها هم این همراهی را داشته باشند ولی این اتفاق در دستگاه‌های دیگر روند مطلوبی نداشته است.

منبع : خبرگزاری مهر

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.

آگهی های مرتبط