استخدام سازمان امور مالیاتی (کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

استخدام سازمان امور مالیاتی( کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

 

خبر ۱۲ آبان ۹۸ – اطلاعیه جهت انجام مراحل بعدی استخدامی به دفتر گزینش سازمان امور مالیاتی کشور

باتوجه به اعلام نتایج نهایی آزمون فراگیر استخدامی مورخ ۷۱/۷۱/۷۱ سازمان امور مالیاتی کشور توسط جهاد دانشگاهی ، اسامی پذیرفته شدگان جهت انجام مراحل بعدی استخدامی به دفتر گزینش سازمان امور مالیاتی کشور ارسال شده است .
الف ) پذیرفته شدگان قراردادی و پیمانی ستاد سازمان و شهر و استان تهران به شرح جدول ذیل از تاریخ ۷۷/۸/۷۸ تا ۱۱/۸/۷۸ با در دست داشتن مدارک ذیل به دفتر گزینش سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس تهران – میدان امام خمینی – خیابان باب همایون – خیابان داور – سازمان امور مالیاتی کشور – طبقه چهارم – دفتر گزینش مراجعه نمایند .
ب )درخصوص پذیرفته شدگان سایر استانها نمایندگان دفتر گزینش سازمان امور مالیاتی کشور در ادارات کل امور مالیاتی استانها از تاریخ ۷۷/۸/۷۸ پذیرفته شدگان را برای انجام مراحل گزینشی در محل ادارات مربوط دعوت خواهند نمود .
مدارک مورد نیاز :
۷ .کارنامه قبولی
۳*۴ عکس قطعه ۴ .۱
۳ .اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه خصوصاً صفحه انتخابات و توضیحات
۴ .اصل و تصویر کارت ملی
۵ .اصل و تصویر مدرک تحصیلی
۶ .اصل و تصویر کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان )
۱ .گواهی یا کارت بسیج ( حسب مورد )

توجه (نکته مهم )
درخصوص پذیرفته شدگانی که در حال حاضر کارمند رسمی یا پیمانی دستگاه های اجرایی می باشند : باتوجه به بند ۷۲ بخش دوم ) شرایط عمومی داوطلبان ( آگهی استخدامی که بیان می دارد : به استناد ماده )۷۴ )قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی ، کارکنانی که تصدی یکی از پست های سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را بصورت رسمی یا پیمانی دارا می باشند ، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر ، در زمان استخدام ، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاه های اجرایی باشند . لذا ضروریست پذیرفته شدگان دارای شرایط مذکور بعد از تاییدیه دفتر گزینش جهت انجام مراحل بعدی استخدامی گواهی پایان کار منضم به حکم استعفای صادر شده از محل خدمت قبلی خود را ارایه نمایند و الزم است شماره مستخدمی قبلی ایشان توسط دستگاه محل خدمت قبلی ابطال شود درغیر اینصورت از ادامه مراحل استخدامی حذف خواهند شد .

 برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید 


 

خبر ۸ آبان ۹۸ – اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۱۷/۱۲/۱۳۹۷، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌ «سازمان امور مالیاتی کشور» برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود به آدرس اینترنتی www.hrtc.ir مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود، روز یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه ۱۳۹۸ به آدرس اینترنتی « سازمان امور مالیاتی کشور» مراجعه نمایند.


 

خبر ۱۰ شهریور ۹۸ – آخرین خبرها از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی در ارتباط با نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی گفت : ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم و پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تایید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

وی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون فراگیر استخدامی دو دستگاه اجرایی دیگر (علاوه بر نتایج ۸ دستگاه اجرایی که پیش‌تر منتشر شده بود) را به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده‌ایم و پس از تایید آن‌ها قابل انتشار خواهد بود، خاطرنشان کرد: به محض اینکه نتایج نهایی این دو دستگاه و نیز سایر دستگاه‌ها بر روی سایت مرکز آزمون قرار گیرد، این موضوع از طریق پیامک به افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.


 

خبر ۵ شهریور ۹۸ – برگزاری مصاحبه تخصصی متقاضیان استخدام پیمانی و قراردادی اداره کل امور مالیاتی خوزستان

برگزاری مصاحبه تخصصی به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی خوزستان و با توجه به تلاش ها و پیگیری های مستمر سازمان امور مالیاتی کشور و معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان و همچنین مجوز معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور مراحل انجام مصاحبه متقاضیان استخدامی پیمانی و قراردادی با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، نماینده بهزیستی، نماینده امور ایثارگران، مدیر کل امور مالیاتی خوزستان، رییس حراست و مسئول گزینش در سه آزمون روانشناسی، انفورماتیک (ICDL) و مصاحبه تخصصی رشته تحصیلی در این اداره کل برگزار گردید.
مدیر کل امور مالیاتی خوزستان با بیان اینکه نتایج حاصل از برگزاری آزمون تخصصی در پورتال و سایت سازمان امور مالیاتی کشور قرار می گیرد افزود: زحمات زیادی بابت اخذ مجوز و سهمیه استخدامی توسط مسئولین محترم سازمان امور مالیاتی کشور صورت پذیرفته است که می بایست قدر این فرصت را دانست و مصاحبه از برگزیدگان آزمون استخدامی بر اساس آئین نامه ارسالی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان امور مالیاتی کشور با نظارت کامل نماینده آن سازمان صورت پذیرفته است.
ارزانی بیرگانی افزود: نقش سازمان امور مالیاتی کشور با توجه به سیاست دولت در کاهش نقش نفت و افزایش سهم مالیات در اداره امور جاری کشور تعیین کننده است و یکی از مهمترین اهداف اخذ مالیات‌ها، کاهش شکاف بین درآمدهای طبقات ثروتمند و مابقی طبقات جامعه است.
وی در پایان بیان کرد: هم استانی‌ها می‌توانند آخرین اخبار، اطلاعیه‌های مهم، بخشنامه، دستورالعمل‌های مالیاتی را از سامانه www.tax.gov.ir دریافت و همینطور انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۲۲۸۷ و یا شماره تلفن گویا ۳۳۳۳۷۷۵۵ ارسال نمایند .
روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی خوزستان


 

خبر ۷ مرداد ۹۸ – جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی مورخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ به اطلاع می رسانیم ، جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی به شرح زیر اعلام گردید

برای مشاهده (فهرست اسامی معرفی شدگان تاییدشده پس از بررسی مدارک با توجه به شهر انتخابی آنها) اینجا کلیک نمایید 

 

خبر ۱۷ تیر ۹۸ – اطلاعیه زمان مصاحبه تخصصی سازمان امور مالیاتی کشور 

بدینوسیله به اطلاع کلیه معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند

مصاحبه تخصصی سازمان امور مالیاتی کشور از تاریخ ۹۸/۵/۱۲ به بعد انجام خواهد گرفت . بدیهی است پس ازدریافت لیست اسامی تایید شدگان جهت معرفی به مصاحبه تخصصی از جهاد دانشگاهی ، زمان و مکان دقیق مصاحبه تخصصی متعاقبا در تاریخ ۹۸/۵/۵ اعلام خواهد شد

 برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر ۲۵ خرداد ۹۸ – اطلاعیه بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول آزمون سازمان امور مالیاتی

بدینوسیله به اطلاع کلیه معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند
بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول آزمون و انطباق آن با شرایط آگهی استخدامی ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در حال انجام می باشد، بدیهی است پس از اتمام بررسی مدارک و ورود اطلاعات در پرتال جهاد دانشگاهی و دریافت لیست اسامی تاییدکنندگان جهت معرفی بع مصاحب تخصصی از جهاد دانشگاهی ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی متعاقبا در نیمه دوم تیر ماه سال ۱۳۹۸ اعلام خواهد شد

 برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۸ – اطلاعیه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور

به اطلاع کلیه معرفی شدگان آزموناستخدامی (پیمانی و قراردادی )مورخ ۹۷/۱۲/۱۷ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند:

معرفی شدگان در این مرحله از آزمون استخدامی به منظور تحویل مدارک مورد نیاز جهت تطبیق با شرایط آگهی استخدامی مذکور از تاریخ ۹۸/۲/۲۱ طبق جدول زمانبندی ذیل صرفا در ساعات اداری با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه داوطلبین معرفی شده در مرحله اول آزمون با توجه به محل انتخابی شغل خود به :

۱ – واحد منابع انسانی و رفاه در ادارات کل امور مالیاتی استانها

۲ – واحد منابع انسانی و رفاه امور مالیاتی شهر و استان تهران در شهر و استان تهران

۳ – اداره کل منابع انسانی و رفاه (اداره تامین و ساماندهی نیروی انسانی ) ستاد سازمان مراجعه نمایند


 

خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۸ – اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «استخدام ایران» برای کاربران شرکت کننده در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی به اطلاع میرسانیم،نتایج این آزمون اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.