استخدام سازمان آتش نشانی (لغو آزمون)

استخدام سازمان آتش نشانی
استخدام سازمان آتش نشانی سال 1400

اخبار و استخدام‌های سازمان آتش نشانی به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های سازمان آتش نشانی، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام سازمان آتش نشانی و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید.


آخرین اخبار استخدامی سازمان آتش نشانی:

خبر ۱۰ شهریور ۱۴۰۰- اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی در هفته پیش رو

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعلام نتایج اولین مرحله از آزمون استخدامی آتش نشانی تهران طی هفته آتی خبر داد.

مهدی داوری در گفت‌وگو با ایسنا، در باره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی تهران گفت: همانطور که پیش از این اعلام شده بود به ۱۱۶ نیروی عملیاتی جدید نیاز داریم که ۱۰۰ نفر از آقایان و ۱۶ نفر از خانم ها هستند.

وی با بیان اینکه خانم ها برای اولین بار به جمع نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی تهران می پیوندند، تصریح کرد: خانم ها پیش از این نیز در بخش های دیگری مثل آموزش فعالیت داشتند اما در خصوص حضور در عملیات برای اولین بار در میان نیروهای انسانی سازمان حضور خواهند داشت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: ۵۰۰۰ نفر آقا و ۵۰۰ نفر خانم در مرحله اول آزمون استخدامی آتش نشانی شرکت کردند که طی هفته آتی اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول را اعلام خواهیم کرد.

داوری افزود: این اطلاعات از طریق سایت سازمان اعلام خواهد شد و امیدواریم به سرعت بتوانیم آزمون ورزشی و عملیاتی را برگزار کنیم.

وی با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: متاسفانه برای برگزاری مرحله اول آزمون با توجه به شرایطی که وجود داشت با چالش هایی رو به رو شدیم که حالا می توانیم با رعایت پروتکل ها آزمون های بعدی را انجام دهیم.

خبر ۸ تیر ۱۴۰۰ – دریافت کارت آزمون استخدام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

آزمون در بعد از ظهر روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ منحصراً در شهر تهران برگزار می شود.


خبر ۶ تیر ۱۴۰۰ – اطلاعیه درباره‌ تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران سال ۱۴۰۰

به‌ اطلاع‌ می‌رساند آزمون استخدامی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران سال ۱۴۰۰ در بعد از ظهر روز شنبه مورخ ۱۲/۰۴/۱۴۰۰ منحصراً در شهر تهران برگزار می شود. فرآیند برگزاری آزمون بعدازظهر از ساعت ۱۵:۰۰ آغاز و درهای ورود به جلسه آزمون در ساعت ۱۴:۳۰ بعدازظهر بسته خواهد شد، لذا متقاضیان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

الف – نحوه و زمان تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از روز چهار‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان‌ آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده ، شماره سریال و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، متقاضیان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد و یا در صورت مشاهده اشکالات ذیل لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در روز جمعه مورخ ۱۱/۰۴/۱۴۰۰ صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ با همراه داشتن مدارک مربوطه ( کارت ملی و اصل شناسنامه عکسدار) به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نمایید.

۱-۱- چنانچه شماره داوطلبی شما به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می باشد.

۲-۱- چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله: فاقد مُهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌گردد. ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود متقاضی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

نماینده این سازمان در روز جمعه مورخ ۱۱/۰۴/۱۴۰۰ صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در باجه‌ی رفع نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران، خیابان انقلاب، میدان فردوسی (به سمت میدان انقلاب)، کوچه شاهرود مستقر خواهد شد.

د‍ – یادآوری های مهم‌

۱- همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار در زمان حضور در جلسه آزمون الزامی است.

۲- شروع فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۱۵:۰۰ (پانزده) می‌باشد.

۳- در ورودی حوزه های امتحانی راس‌ ساعت‌ ۱۴:۳۰ (چهارده و سی دقیقه) بسته خواهد شد، لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

۴- هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود.

۵- متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند «و‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

۶- به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.

۷- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری لازم را بعمل آورید.

۸- حوزه های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و … معذور می باشند، بنابراین اکیدا توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.

۹- متقاضیان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ ۱۹/۰۴/۱۴۰۰ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مکاتبه نمایند. بدیهی است درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

۱۰- متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ه‍- دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری فیزیکی و الزامات بهداشتی

براساس آخرین اطلاعات درباره راه‌های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی آن در حوزه های برگزاری آزمون، انتظار می‌رود موارد زیر را مدنظر قرار داده و برای حفظ سلامتی خود، سایر متقاضیان و خانواده های محترم خود، آن را رعایت کنید:

۱- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت ۱۴:۰۰ بعدازظهر روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.

۲- برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایید.

۳- از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری نمایید.

۴- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.

۵- همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی می‌باشد.

۶- در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جداً خودداری نمایید.

۷- از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایید.

۸- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. درصورتیکه دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.

۹- در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایید.

۱۰- در پایان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر باشید. به پیامهایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنید.

۱۱- سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می شود نظیر صندلی ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و… خودداری نموده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.

و – قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری

ماده ۵- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:

الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.

ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون متقاضی را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.

۲-تبانی با متقاضیان یا افراد خارج ازحوزه امتحانی یادست‌اندرکاران آزمون ازقبیل عوامل اجرایی و طراحان سئوال برای تخلف درآزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای متقاضی اصلی.

ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.

د- کمک به متقاضی خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به متقاضیان یا استفاده غیر مجاز از آنها.

و- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌های متقاضیان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یاحین برگزاری آزمون به هرنحو.

ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

ماده ۶- هیات‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات های زیر را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده متقاضی و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی متقاضی در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.

تبصره– آرای هیات‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (ه‍)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیات‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا یک میلیارد (۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸– ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.

ماده ۹- رسیدگی در هیات‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیات‌های انتظامی اعضای هیات علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.

ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی هستند.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی متقاضی و سوابق تحصیلی وی مغایرت های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تایید هیات‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از متقاضی در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این متقاضی، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیات بدوی است.

ماده ۱۲– هر موسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی متقاضیان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تاسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسوول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تاسیس و اداره این گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند، و چنانچه موسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسوول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه هایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

ز – نحوه تماس و ارتباط با سازمان سنجش آموزش و کشور

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

در خاتمه اضافه می‌نماید که متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز شنبه ۱۲/۰۴/۱۴۰۰ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا در ساعات اداری با شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳ ( پیش شماره ۰۲۱) در میان بگذارند.


خبر ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ – عدم برگزاری آزمون استخدام آتش نشانی تهران

 ضمن آرزوی موفقیت تیم «استخدام ایران» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام آتش نشانی تهران به اطلاع میرسانیم، با توجه به شرایط کنونی بیماری کرونا و اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، شرایط برگزاری آزمون‌های استخدامی مهیا نبوده و زمان برگزاری آزمون‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.


خبر ۱۴ اسفند ۹۹ – تمدید ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی تهران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «استخدام ایران» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام آتش نشانی تهران به اطلاع میرسانیم، با توجه به مشکلات فنی در روزهای ابتدایی ثبت نام، درگاه استخدام تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ برای ثبت نام باز می باشد. لذا آن دسته از داوطلبین محترمی که هنوز موفق به اتمام فرآیند ثبت نام نشده اند، در فرصت داده شده می توانند آن را به اتمام برسانند.


خبر ۲۸ بهمن ۹۹ – شرایط استخدام سازمان آتش نشانی سال ۹۹

شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی ۱۳۹۹

الف) شرایط عمومی :
۱- تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور. ۲- ویژه آقایان: دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم – ویژه بانوان: دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در رشته های: عمران، معماری، مکانیک، صنایع، حقوق، روانشناسی، مدیریت صنعتی، بازرگانی، برق، جامعه شناسی، بهداشت حرفه ای و فارغ التحصیلان رشته های کارشناسی مرکز علمی و کاربردی آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری شهرداری تهران. ۳- عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری (سوء سابقه موثر) برابر گواهی مراجع ذیصلاح. ۴- متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۷۲ به بعد. ۵- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت غیر پزشکی نظام وظیفه عمومی(برای آقایان). ۶- برخورداری از سلامت کامل جسمانی و روانی و توانایی لازم برای انجام کار در شغلی که در آن استخدام می شوند( آمادگی جسمانی) شامل الف: تست تشخیص روانشناختی – شغلی ب- عدم داشتن مشکلات و اختلالات روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی برابر گواهی صادره از مراجع ذیصلاح و مورد نظر سازمان . ۷- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء موثر مراجع قضائی و ذیصلاح.
تذکر: ملاک عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در متن گواهینامه موقت و یا دانشنامه و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، کارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم غیر پزشکی(تاریخ مندرج در قسمت صدور کارت معافیت دائم) ، در آخرین روز ثبت نام داوطلبین (۱۵/۱۲/۱۳۹۹) می باشد.
ب) شرایط اختصاصی :
۱- ویژه آقایان: دارا بودن حداقل ۱۶۵ سانتیمتر قد، ویژه بانوان: دارا بودن حداقل ۱۶۰ سانتیمتر قد. ۲- دارا بودن شرایط بومی در شهر تهران (داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد. الف- داوطلب حداقل (۴) چهار سال از سنوات تحصیلی (دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد. ب- همسر و فرزندان تحت تکفل کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (صرفاً شاغلین) که شهر محل خدمت فعلی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد. ج- حداقل ۱ سال سابقه سکونت دائم داوطلب در استان تهران) ۳- فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان ۲۵% به بالا و آزادگان، همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور در جبهه از سهمیه قانونی برخوردار و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.

مراحل ثبت نام و مراحل اخذ آزمون

ثبت نام از تاریخ ۰۵/۱۲/۱۳۹۹ بمدت ۱۰روز بصورت اینترنتی ، از طریق درگاه اینترنتی azmoon۱۲۵.tehran.ir می باشد. لطفا شرایط ذکر شده در سامانه ثبت نام را در تمام مراحل به دقت مطالعه نموده و سپس ثبت نام را انجام دهید. پذیرش موافقت نامه در سامانه استخدام به منزله مطالعه کامل شرایط و قبول نمودن کلیه مفاد در نظر گرفته شده در آگهی استخدام است. ۱- عدم شرکت در هریک از بخش های آزمون ( علمی ، عملی، مصاحبه روانشناختی – شغلی ،گزینش، معاینات پزشکی ) به منزله انصراف از تقاضا تلقی میگردد. ۲- کلیه هزینه های معاینات پزشکی بر عهده داوطلبین میباشد که در مرکز معاینات معرفی شده، توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد. و) مراحل اخذ آزمون ونحوهاعلامنتیجه: ۱- آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی بصورت مرحله ای برگزار شده و شرکت در هر مرحله منوط به کسب حد نصاب لازم در مرحله قبلی است. عدم کسب حد نصاب لازم در هر مرحله منجر به حذف داوطلب از فرآیند استخدام خواهد شد. ۲- در مرحله اول بر اساس اطلاعات خود اظهاری افراد آزمون علمی برگزار و نتیجه آزمون و اعلام اسامی واجدین شرایط جهت مرحله بعد منوط به کسب حد نصاب نمره لازم می باشد. ۳- پس از برگزاری آزمون علمی واجدین شرایط بر اساس چند برابر ظرفیت استخدام به آزمون عملی معرفی می شوند. ۴- در زمان برگزاری آزمون عملی مدارک مورد نیاز به شرح ذیل با اطلاعات خود اظهاری افراد تطبیق داده شده و با بررسی و صحت سنجی مدارک و در صورت تائید، آزمون عملی از ایشان به عمل خواهد آمد. ۴-۱- اصل شناسنامه عکسدار. ۴-۲- اصل مدرک تحصیلی . ۴-۳- اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی. ۴-۴- اصل کارت ملی . ۴-۵- همراه داشتن اصل و تصویر کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران . ۵- پس از اعلام نتایج آزمون عملی، اسامی چند برابر ظرفیت استخدامی جهت شرکت در مصاحبه روانشناختی – شغلی اعلام خواهد شد. ۶- افراد واجد شرایط تشخیص داده شده در مصاحبه روانشناختی – شغلی جهت طی مراحل گزینشی و معاینات پزشکی به مراجع ذیصلاح معرفی می شوند.

مفاد آزمون

آزمون علمی:
الف- هوش و توانمندی های عمومی(ضریب۲) ـ معارف اسلامی(ضریب ۱) ـ زبان انگلیسی(عمومی)(ضریب ۱)- ب- آزمون کتبی روانشناختی – شغلی * آزمون ورزشی برای آقایان : تر کیب بدنی(اندازه گیری قد و وزن)، انعطاف پذیری ، بارفیکس ، پلانک استاندارد(ثابت)، قدرت پنجه، دوی ۱۶۰۰ متر، عملیات ورزشی(کشیدن سورتمه با وزنه ۲۰ کیلوگرمی به مسافت ۲۰ متر به وسیله طناب از روبرو و کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر، هل دادن سورتمه ورزشی بعدی با وزنه ۴۰ کیلوگرمی به مسافت ۲۰ متر و کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر ، حمل دو گالن به وزن مجموع ۴۰ کیلوگرم به مسافت ۱۵ متر (رفت و برگشت جمعاً ۳۰ متر)).
آزمون ورزشی برای بانوان :
تر کیب بدنی(اندازه گیری قد و وزن)، انعطاف پذیری ، بارفیکس(بارفیکس افقی)، پلانک استاندارد، قدرت پنجه ، دوی ۱۶۰۰ متر، عملیات ورزشی(کشیدن سورتمه ورزشی با وزنه ۱۰ کیلوگرمی به وسیله طناب از روبرو به مسافت ۲۰ متر و کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر ،هل دادن سورتمه بعدی با وزنه ۲۰ کیلوگرمی به مسافت ۲۰ متر و سپس کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر، حمل دو گالن به وزن مجموع ۲۰ کیلو به مسافت ۱۵ متر (رفت و برگشت جمعاً ۳۰ متر)).
تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از پاسخگویی به سئوالات به معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت، نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سئوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.


خبر ۲۷ بهمن ۹۹ – شروع ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی تهران از ۵ اسفند ۹۹

ضمن آرزوی موفقیت تیم «استخدام ایران» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام آتش نشانی تهران به اطلاع میرسانیم، ثبت نام آزمون از ۵ اسفند ۹۹ آغاز خواهد شد.


اطلاعیه استخدام نیروهای آتش نشانی فردا منتشر می‌شود

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه اطلاعیه استخدام نیروهای آتش نشانی از فردا -روز شنبه- روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد، گفت: در این مرحله برای سال ۱۴۰۰ تعداد ۱۱۶ زن و مرد آتش نشان استخدام می‌شوند.

«مهدی داوری» مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره استخدام نیروهای آتش نشانی گفت: از روز شنبه اطلاعیه استخدام زنان و مردان آتش نشانان بر روی سایت سازمان آتش نشانی منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: افرادی که در آزمون‌های سازمان موفق شوند استخدام سازمان شده و باید مراحل آموزشی را طی کنند. در این مرحله برای سال ۱۴۰۰، تعداد ۱۰۰ آتش نشان مرد و ۱۶ آتش نشان زن را برای کادر عملیاتی استخدام می‌کنیم. آتش نشانان پس از گذراندن سه ماه دوره آموزشی فشرده وارد ایستگاه‌ها خواهند شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره همسان شدن صندوق بازنشستگی شهرداری با صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی برای بازنشستگی آتش نشانان با بیست سال سابقه خاطرنشان کرد: روال قانونی این موضوع در حال سپری شدن است. آتش نشانانی که براساس صندوق تامین اجتماعی بازنشسته می‌شوند طبق قانون مجلس انجام می‌شود اما در خصوص صندوق بازنشستگی شهرداری استناد به مصوبه کمیسیون ۱۳۸ شده و در این کمیسیون آتش نشانی به عنوان مشاغل سخت و زیان‌آور تشخیص داده شده است.

داوری خاطرنشان کرد: براساس آیین نامه اجرایی این کمیسیون آتش نشانان پس از ۲۵ سال می‌توانند بازنشسته شوند. ما در سازمان درخواست داده‌ایم تا درباره دیگر صندوق‌های بازنشستگی مانند صندوق بازنشستگی شهرداری اتفاق مشابه صندوق تامین اجتماعی رخ دهد.

وی ادامه داد: ما این موضوع را در شورای عالی استان‌ها مطرح کردیم و در آنجا مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید و به صورت لایحه به مجلس شورای اسلامی ارسال شد و ما در حال حاضر منتظر مطرح شدن این لایحه در صحن مجلس هستیم. ما مذکراتی در این خصوص با نمایندگان داشته‌ایم اما فرآیند بررسی آن ممکن است طولانی شود البته این اقدامات نیز نتیجه پیگیری سازمان آتش نشانی و شهرداری تهران بوده است تا بتوانیم این خلاء قانونی را برطرف کنیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه تقریبا ۹۰۰ آتش نشان جزو صندوق بیمه تامین اجتماعی هستند، تصریح کرد: از حدود بیش از ۵ هزار نفر جمعیت کارکنان آتش نشانی شهرداری بیش از ۸۰ درصد جزء صندوق بازنشستگی شهرداری هستند و حدود ۱۹ الی ۲۰ درصد جزء صندوق تامین اجتماعی هستند. در بدو استخدام آتش نشانان می‌توانند یکی از صندوق‌ها را انتخاب کنند یعنی هر کدام از آتش نشانان که جزو یکی از صندوق‌های تامین اجتماعی یا شهرداری هستند در واقع این انتخاب خود آن‌ها بوده است.

داوری خاطرنشان کرد: طبق ضوابط و قوانین در ابتدای خدمت آتش نشانان می‌توانستند یکی از صندوق‌ها را انتخاب کنند چراکه بعد از آن موضوعات مالی و ارقام بالا اجازه تغییر صندوق را نمی دهد و آتش نشانان مجبور است برای تغییر صندوق مبالغ سنگینی را بپردازد اما در اوایل خدمت چون سابقه زیاد نیست امکان تغییر در صندوق‌ها وجود دارد. در حال حاضر در استخدام‌های ۱۰ سال اخیر این موضوع مورد توجه قرار گرفته است. البته حدود دو سال پیش تبصره‌ای در مجلس به تصوب رسید که همه کارمندان تامین اجتماعی با ۲۰ سال سابقه امکان بازنشستگی دارند و استقبال کارکنان سازمان از صندوق تامین اجتماعی نیز بیشتر شد در حالی که پیش از این آتش نشانان تمایل به استفاده از صندوق بازنشستگی شهرداری را داشتند اما پس از تصویب این تبصره گرایش به صندوق تامین اجتماعی بیشتر شد.

وی با بیان اینکه تنها تفاوت و امتیاز همان سنوات ارفاقی برای بازنشستگی است و در پرداخت مبالغ هیچ تفاوتی ندارد، ادامه داد: حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد از افراد حائز شرایط دواطلب استفاده از شرایط هستند و بیش از ۸۰ درصد آتش نشانان درخواستی برای استفاده از شرایط سخت و زیان‌آور را ارائه نکرده‌اند ضمن اینکه آتش نشانان عملیاتی که تحت پوشش تامین اجتماعی هستند غالبا هنوز به مرز ۲۰ سال نرسیده اند. البته در هر دو صندوق تقریبا شرایط شبیه به هم است و در هر دو صندوق حداقل ۲۰ سال خدمت در فاز عملیات را الزامی کرده اند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره بودجه سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: ما در حال مذاکرات لازم در این خصوص هستیم شهرداری در سال‌های اخیر حمایت خوبی از آتش نشانی داشته است و امیدوارم برای سال ۱۴۰۰ نیز این حمایت‌ها ادامه داشته باشد جلسات بودجه همچنان ادامه دارد و ما امیدواریم بودجه خوبی برای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در نظر گرفته شود.

داوری درباره افزایش حقوق کارکنان سازمان آتش نشانی گفت: افزایش حقوق آتش نشانان مانند تمام کارکنان شهرداری افزایش سالانه دارد و شهرداری نیز مطابق آنچه دولت اعلام می‌کند برای کارمندان افزایش حقوق در نظر می‌گیرد.

منبع: خبرگزاری ایلنا


خبر ۱۷ بهمن ۹۹ – برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی در اسفندماه

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ‌برنامه ریزی کردیم که در اسفند سال جاری آزمون استخدامی جدید را برگزار کنیم، تلاش میکنیم که حداکثر تا پایان اردیبهشت یا نهایتا خرداد ماه اسامی نهایی را اعلام کنیم.

مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص شرایط آتش نشانانی که در آزمون استخدامی ۹۸ پذیرفته شده بودند گفت: افرادی که در دوره گذشته که در آزمون استخدامی سال ۹۸ شرکت کرده بودند در حال گذراندن دوره آموزشی هستند.

وی ادامه داد: اتفاقی افتاد که چند نفر از داوطلبان شکایتی انجام دادند که تا مراحل بررسی آن در مراجع قضایی پیگیری شد مراحل ورود پذیرفته شدگان متوقف شده بود.

داوری گفت: پس از اینکه مشکلی که پیش آمده بود حل شد، توقف این کار هم رفع شد و کار را دوباره شروع کردیم.

وی در خصوص زمانی که برای برگزاری آزمون دوره جدید سال ۹۹ در نظر گرفته شده است اظهار کرد: برنامه ریزی کردیم که در اسفند سال جاری آزمون استخدامی را برگزار کنیم، تلاش می کنیم که تا حداکثر پایان اردیبهشت یا نهایتا خرداد ماه اسامی نهایی را اعلام کنیم.

وی افزود: پس از آن که وضعیت این افراد مشخص شود در گروه ۵۰ نفره وارد سیستم آموزشی خواهند شد و ۴۵ روز پس از آن ۵۰ نفر بعد وارد خواهند شد. البته دوره آموزشی جزو استخدام محسوب می شود که حدود سه ماه هم به طول می انجامد و گاهی بنا به شرایط فشرده تر یا طولانی تر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


علت تاخیر در انتشار فرم استخدامی آتش نشانی

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور در استان گلستان که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آن نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور

داوطلبان گـرامی، با عنــایت به برگزاری آزمون استـخدامی مشــاغل آتش‌نشـانی شهرداری‌های سـراسـر کشـور و پس اعلام نتایج نهــایی این آزمـون در استان‌های مختلف، جهت تکمیل فرآیند آزمون، مرحله تکمیل ظرفیت آغاز گردید. لذا نتایج این مرحله از آزمون در استان گلستان که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آن نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در آدرس اینترنتی www.hrtc.ir مراجعه و از قسمت «نتیجه آزمون عملی» نتیجه خود را مشاهده نمایند.
داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، به وب‌سایت استانداری محل خدمت خود مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کیلیک کنید

استخدام و ثبت نام سازمان آتش نشانی تا پایان دی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انتشار فرم های آزمون استخدامی آتش نشانان خانم و آقا تا پایان دی ماه خبر داد.

مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، درباره نتیجه بررسی های انجام شده برای شرایط و نحوه جذب آتش نشانان زن اظهار کرد: مراحل آن در حال طی شدن است و همانطور که گفته بودیم فرم های استخدامی که هم مربوط به آقایان و هم مربوط به خانم ها است منتشر خواهد شد. افرادی که تمایل دارند می توانند فرم هارا تکمیل و به سازمان ارسال کنند.

وی گفت: پس از ارسال فرم، افراد داوطلب باید در آزمون های چند مرحله ای سازمان شرکت کنندو پس از آن پذیرفته شدگان وارد مراحل آموزشی خواهند شد.

داوری افزود: از نظر زمان بندی تقریبا مراحل اداری آن به پایان رسیده و به زودی این فرم ها منتشر خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: هم برای آقایان و هم برای خانم ها میانگین سنی مورد نیاز تعریف شده که در اطلاعیه استخدام هم اعلام خواهد شد و محدوده سنی را تا حدود ۳۰ سال در نظر گرفته ایم.

وی ادامه داد: هر دو گروه خانم ها و آقایان ، آزمون های علمی، ورزشی و تست روانشناسی دارند که باید این مراحل را طی کنند تا هم از نظر جسمی و هم از نظر تناسب روحیات افراد با شغل آتش نشانی، مورد سنجش قرار گیرند.

داوری در خصوص ساعت کاری آتش نشانان زن که قرار بود بررسی شود نیز اظهار کرد: قرار بر این شده که خانم های آتش نشان هم مثل آتش نشانان مرد به صورت شیفتی کار کنند اما فعلا برای شروع، ساعت شیفت کمتری برای آن ها در نظر گرفته شده است، یعنی با توجه به ملاحظاتی که وجود دارد فعلا ساعت شیفت آن ها کمتر است اما نوع کار آن ها کاملا مثل آتش نشانان مرد خواهد بود.

وی ادامه داد: فکر میکنم که فرم های ثبت نام برای آزمون حداکثر تا پیش از پایان ماه در روزنامه ها و سایت سازمان منتشر خواهد شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا


خبر ۳ دی ۹۹ – اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان خراسان شمالی

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ نتایج نهایی این آزمون در استان خراسان شمالی که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در آدرس اینترنتی www.hrtc.ir مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، از روز چهارشنبه ۳ دی‌‌ماه لغایت چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۹ به آدرس بجنورد، استانداری خراسان شمالی، دفتر امور شهری مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کیلیک کنید

خبر ۱۶ آذر ۹۹ – اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی درخصوص اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال ۱۳۹۸

داوطلبان گـرامی، با عنــایت به برگزاری آزمون استـخدامی مشــاغل آتش‌نشـانی شهرداری‌های سـراسـر کشـور و پس اعلام نتایج نهــایی این آزمـون در استان‌های مختلف، جهت تکمیل فرآیند آزمون، مرحله تکمیل ظرفیت آغاز گردید. لذا نتایج این مرحله از آزمون در استان های تهران و خوزستان که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آن نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در آدرس اینترنتی www.hrtc.ir مراجعه و از قسمت «نتیجه آزمون عملی» نتیجه خود را مشاهده نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، به وب‌سایت استانداری محل خدمت خود مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کیلیک کنید

خبر ۲۱ مهر ۹۹ – اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل عملیات آتش نشانی

داوطلبا ن گـرامی ، با عنـایت به برگزاری آزمو ن استـخدامی مشاغل آتشنشـانی شهرداریهای سـراسـر کشـور و پس اعلام نتایج نهـایی این آزمـو ن در استا نهای مختلف، جهـت تکمیـل فرآینـد آزمون، مرحـله تکمیـل ظرفیـت آغاز گردید. لذا نتـایج این مرحله از آزمون در اسـتا نهای زیر که مرحله آزمون عملی را به پایان رسـانده و نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام میگردد.

 

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۹ – اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی درخصوص اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال ۱۳۹۸

به اطلاع داوطلبان آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال ۱۳۹۸ می‌رساند، نتایج مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون، از روز چهار‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۰بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir قابل مشاهده می‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری با ورود به قسمت پروفایل خود، از نتیجه تکمیل ظرفیت مطلع گردند.

شایان ذکر است در این مرحله دو بخش اعلام نتیجه برای تکمیل ظرفیت مشخص شده است :
۱. معرفی داوطلبین جدید به عنوان پذیرفته شده نهایی :
این داوطلبان در بخش «نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت» پروفایل خود می‌توانند این نتیجه را مشاهده نمایند.

۲. معرفی داوطلبین جدید برای بررسی مدارک و آزمون عملی
در شغل‌محل‌هایی که مجوزهای ارائه شده، به دلیل عدم کسب نمره حدنصاب آزمون عملی، تکمیل نشده بود، داوطلبین جدیدی برای بررسی مدارک معرفی می‌گردند که پس از تایید مدارک، بلافاصله به مرحله آزمون عملی معرفی خواهند شد.
این داوطلبان در بخش «نتیجه تکمیل ظرفیت» پروفایل خود می‌توانند این نتیجه را مشاهده نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت اینجا کلیک کنید


خبر ۲ اردیبهشت ۹۹ – اطلاعیه مدارک و دریافت فرم های مستخدمین سال ۱۳۹۸ سازمان آتش نشانی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «استخدام ایران» برای کاربران شرکت کننده به اطلاع میرسانیم،مدارک و دریافت فرم های مستخدمین سال ۹۸ سازمان آتش نشانی اصفهان اعلام گردید.

متقاضیان محترم برای مشاهده اینجا کلیک کنید

پیگیری دریافت مجوز استخدام ۳۰۰ نیرو در آتش نشانی اصفهان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از پیگیری دریافت مجوز استخدام ۳۰۰ نیروی عملیاتی جدید برای سال آینده خبر داد و گفت: تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی و اصلاح حقوق و مزایای پرسنل این سازمان در دستور کار فعالیت های سال ۹۹ قرار گرفته است.

آتشپاد محسن گلابی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به مهمترین پروژه‌هایی که در سال ۹۸ آغاز و یا افتتاح شده، اظهار کرد: بهره‌برداری از ایستگاه آتش نشانی اطشاران (ایستگاه ۲۵) یکی از پروژه‌های سال‌جاری بوده است.

وی در خصوص تکمیل ساختمان ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان، تصریح کرد: این ساختمان در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصد در حال احداث است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از دیگر پروژه‌های در حال احداث آتش نشانی اصفهان را کلنگ زنی و احداث ایستگاه ۱۹، کلنگ زنی و احداث ایستگاه چهارباغ و ایستگاه خداداد امینی واقع در خانه اصفهان برشمرد و افزود: کلنگ زنی و احداث ایستگاه آتش نشانی ناژوان در مرحله تصویب طرح در کمسیون ماده پنج قرار دارد.

وی با بیان اینکه پیگیری تکمیل ایستگاه سیتی سنتر انجام شده و تاکنون بیش از ۹۵ درصد پیشرفت داشته است، تصریح کرد: پیگیری جهت تجهیز این ایستگاه در حال انجام است.

آتشپاد گلابی خاطرنشان کرد: تحویل زمین جهت احداث مرکز آموزش به مساحت ۵۰ هزار مترمربع و اختصاص ۲۰ میلیارد ریال جهت آغاز عملیات اجرایی آن انجام شده است.

وی نصب ۵۱ عدد هیدرانت در سطح شهر، بهره برداری از فاز نخست نرم افزار سرای هشت، استخدام ۱۹۸ نفر نیروی جدید (در مرحله گزینش و پیگیری جهت استخدام و جذب ۳۰۰ نفر نیروی جدید) را از دیگر اقدامات انجام شده در سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان برشمرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به خریدهای ویژه این سازمان در سال‌جاری، گفت: خرید ۲۰۰ حلقه شیلنگ آتش نشانی (لوله ۱.۵)، خرید ۱۰۴ دستگاه شیر آتش نشانی (هیدرانت)، خرید ۷۰۰ دستگاه از انواع خاموش کننده، خرید تجهیزات اموالی و مصرفی (انواع کالای بادوام) شامل تلویزیون و لباسشویی، خرید یک ست کامل cbrn، اثاثیه اداری شامل اسکنر، رایانه و متعلقات و ملزومات اداری از جمله این اقلام بوده است.

منبع : خبرگزاری ایمنا

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.