اطلاعیه دانشگاه شهید رجایی سال ۹۹

اطلاعیه دانشگاه شهید رجایی سال ۹۹
خبر ۱ تیر ۹۹ – اعلام جدول زمانی جلسات پرسش و پاسخ برخط و آزمون پایانی پودمان اول

از آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه شهید رجایی مرکز آموزشهای الکترونیکی در شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۹، ۸:۰۷ عصر
جدول زمانی پرسش و پاسخ برخط و آزمون پایانی در اطلاعیه شماره (۲) اعلام می گردد. کلاس مجازی جلسات پرسش و پاسخ تا ظهر روز یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ تعریف خواهد شد. لطفا از تماس تلفنی اجتناب فرمایید.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۹ – اطلاعیه شماره (۱) آموزش مجازی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۸

مهارت آموز موظف است کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به کلاسها و فعالیتها را از طریق سامانه http://Lmsmaharat.sru.ac.ir دنبال نموده و هرگونه سوال و مشکلی را از طریق ایمیل Maharat@sru.ac.ir پیگیری نماید.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۹  – اطلاعیه شماره ۶ پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸

به اطلاع دانش پذیران محترم می رساند مهلت پذیرش غیر حضوری تا ۲۰ اردیبهشت تمدید شد.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۹ – اطلاعیه شماره ۵ پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸

به استحضار می رساند اطلاعات ۹۴ نفر از دانش پذیران محترم رشته تربیت بدنی در سیستم بارگذاری گردیده است ، خواهشمند است فقط عزیزانی که برای آنها پیامک پذیرش ارسال شده ، بر اساس اطلاعیه شماره ۲ همین صفحه اقدام به انجام فرآیند پذیرش غیر حضوری در سیستم گلستان نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۹ – اطلاعیه شماره ۴ پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان به اطلاع می رساند به جهت تسریع در فرآیند آموزش ، برای کلیه دانشپذیران محترمی که مراحل پذیرش غیر حضوری خود را تکمیل نموده و گواهی پذیرش غیر حضوری دانشجو را پرینت نموده اند پذیرش نهایی ثبت شده است .

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

خبر ۹ اردیبهشت ۹۹ – اطلاعیه شماره ۳ پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی

به اطلاع دانش پذیران محترم می رساند ، لطفا در تکمیل اطلاعات خود دقت لازم را مبذول فرمایند در صورتی که در جریان تکمیل فرآیند پذیرش غیر حضوری ، مواردی به اشتباه ثبت شود در حال حاضر امکان ویرایش اطلاعات موجود نمی باشد تا پذیرش نهایی شما در سیستم ثبت گردد. با توجه به اینکه در حال حاضر برای ویرایش اطلاعات ضرورتی وجود ندارد ، لطفا تلفن های دانشگاه را اشغال نفرمایید.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

خبر ۳ اردیبهشت ۹۹ -اطلاعیه شماره ۲ پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸

ضمن عرض تبریک به مناسبت ورود شما عزیزان به دانشگاه تربیت­ دبیرشهید رجائی، زمان­بندی و نحوه ثبت نام و مدارک لازم برای پذیرش غیر حضوری به شرح فایل پیوست اعلام می­گردد، خواهشمند است با دقت کامل و رعایت زمان­بندی ذکر شده نسبت به انجام فرآیند تا آخرین مرحله اقدام نمایید.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

خبر ۳۰ فروردین ۹۹ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۸ 

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش می رساند ، با توجه به عدم وصول اسامی نهایی پذیرفته شدگان از مراجع ذیصلاح و مبادی رسمی ، هم اکنون هیچ اقدامی در خصوص پذیرش و یا برگزاری دوره این عزیزان قابل انجام نمی باشد .

بدیهی است به محض وصول اطلاعات و فراهم شدن شرایط مورد نیاز ، نحوه پذیرش غیر حضوری و نحوه برگزاری دوره از طریق همین سایت به اطلاع خواهد رسید.

خاطر نشان می گردد با توجه به اینکه کلیه امور مربوط به پذیرش و ثبت نام و شرکت در کلاسهای پودمان اول به صورت الکترونیکی و غیر حضوری انجام می پذیرد و با عنایت به شرایط خاص کشور در مواجهه با ویروس کرونا ، خواهشمند است از مراجعه حضوری به دانشگاه جدا خودداری نموده و تلفن های دانشگاه را نیز اشغال نفرمایید .

مجددا یادآور می گردد ، به محض دریافت اطلاعات جدید، از طریق سایت رسمی دانشگاه، مراتب به اطلاع ذینفعان خواهد رسد.


خبر ۱۱ اسفند ۹۷ – اطلاعیه پذیرفته شدگان با تاخیر آزمون استخدام آموزش ‌و پرورش دانشگاه شهید رجایی

اطلاعات تعداد ۴۵ نفر از دانش پذیران محترم که با تاخیر اسامی آنها به دانشگاه اعلام گردیده وارد سیستم شده و این عزیزان مطابق اطلاعیه شماره ۲ می توانند جهت پذیرش غیر حضوری در سامانه گلستان از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ لغایت ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ اقدام نمایند.
خاطر نشان می گردد این دسته از دانش پذیران نیازی به مراجعه و پذیرش حضوری ندارند.
جهت مشاهده محتوای آموزشی خود لازم است به سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه مراجعه نمایید.

منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی


خبر ۳۰ بهمن ۹۷ – آغاز ثبت نام کلاس های حضوری پودمان دوم دانشگاه شهید رجایی

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در راستای کیفیت بخشی لازم و بنا به درخواست تعداد زیادی از مهارت آموزان در نظر دارد کلاس های حضوری در چهار درس پودمان دوم (اخلاق حرفه ای – نقش اجتماعی تربیتی معلم – پژوهش و توسعه حرفه ای – کارآفرینی) و در ۶ مرکز استان به صورت هفته ای در روز های پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ کلاس های حضوری اجرا نماید.لذا خواهشمند است افراد علاقه مند به شرکت در کلاس های حضوری تا تاریخ ۹۷/۱۲/۱۰ از طریق لینک ثبت نام موجود در هر درس اقدام به ثبت نام نمایند. به ثبت نام های بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نمی شود. ضمنا افراد ثبت نام شده ملزم به شرکت حضوری در کلاس هستند.

لینک ثبت نام ازتاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ روزسه شنبه ساعت ۱۰صبح در هر درس فعال خواهد شد.
دوره های مجازی پودمان دوم از تاریخ ۹۷/۱۲/۰۴ آغاز می گردد.


خبر ۱۱ آذر ۹۷ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی 

اطلاعیه شماره ۷
اطلاعات تعداد ۷۵ نفر از دانش پذیران محترم که با تاخیر اسامی آنها به دانشگاه اعلام گردیده وارد سیستم شده و این عزیزان مطابق اطلاعیه شماره ۲ می توانند جهت پذیرش غیر حضوری در سامانه گلستان اقدام نمایند.
اطلاعیه شماره ۶
قابل توجه پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷
پیرو اطلاعیه های قبلی ، مراحل پذیرش نهایی دانشپذیران محترم که نسبت به تکمیل پذیرش غیر حضوری اقدام نموده‌اند به اتمام رسید.
در صورتی که با شناسه کاربری و رمز عبور قبلی خود موفق به ورود به سیستم نشده اید. می بایست از این پس برای ورود به سامانه آموزش دانشگاه (گلستان) از
شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و از
کد ملی ده رقمی به عنوان رمز استفاده نمایند.
در حال حاضر آخرین وضعیت شما به مشغول به تحصیل تغییر یافته و کلیه دروس مربوط به دوره دانشپذیری برای شما اخذ گردیده است .
جهت مشاهده دروس و نمرات آنها به راهنمای سمت چپ صفحه خود مراجعه نمایید.
در طول دوره پودمان اول و دوم به تدریج نمرات شما توسط اساتید محترم اعلام شده و د رمحل های مربوطه ثبت خواهند شد.
در صورت بروز مشکل در سامانه گلستان با شماره ۲۲۹۷۰۰۶۰ داخلی ۲۲۷۶ و ۲۶۸۹ تماس بگیرید.
جهت دانلود جزوات آموزشی می بایست به سامانه آموزش الکترونیک دانشگاه به نشانی https://lms.sru.ac.ir مراجعه نمایید در صورت وجود ابهام و یا مشکل در برنامه درسی با شماره تلفن ۲۲۹۷۰۰۶۰ داخلی ۲۳۶۷ تماس بگیرید.


خبر ۳۰ آبان ۹۷ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته­ شدگان (مهارت­ آموزان) آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷

مراحل تقریبی آموزش، طبق جدول زمانبندی ذیل صورت می پذیرد. بخش نظری پودمان اول صرفا به صورت الکترونیکی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در دانشگاه نمی باشد. دوره های حضوری و تخصصی نیز طبق جدول در سال ۱۳۹۸ خواهد بود و قطب بندی و محل تشکیل دوره­های حضوری متعاقبا در اطلاعیه های بعدی از طریق سایت و سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه به اطلاع شما خواهد رسید.

*لطفا دروس بارگذاری شده را به ترتیبی که بارگذاری شده است دانلود و مطالعه نمایید. به نحوی برنامه ریزی نمایید که تا تاریخ تقریبی طبق جدول ذیل، کلیه درس ها را مطالعه نموده باشید.

*لازم به ذکر است دروس اخلاق حرفه ای و فلسفه تعلیم و تربیت در طول دوره بارگذاری خواهد شد.

*زمان دقیق برگزاری کلاس های آنلاین در همه دروس اطلاع رسانی خواهد شد.

  • محل و نحوه برگزاری آزمون دوره های غیرحضوری متعاقبا اعلام خواهد شد. آزمون دروس مجازی بصورت کتبی، سئوالات چهارگزینه ای و تشریحی خواهد بود.
پودمانبخشعنوان دروستعداد درسشروع دو رهآزمون پایانی
اولبخش اول نظریاخلاق حرفه ای معلم- فلسفه تعلیم و تربیت رسمی و عمومی- روانشناسی و کاربرد آن در آموزش- ارزشیابی یادگیری- اصول و روش های یاددهی و یادگیری۵شنبه۱۹/۸/۹۷پنجشنبه۱۸/۱۱/۹۷
بخش دوم نظریاصول و فنون راهنمایی و مشاوره- پژوهش و توسعه حرفه ای- آموزش کارآفرینی- نقش اجتماعی تربیتی معلم- کارورزی۵شنبه۴/۱۲/۹۷پنجشنبه۲۳/۳/۹۸
دومبخش اول مهارتیکارگاه آموزش در رشته تخصصی۱- کارگاه آموزش در رشته تخصصی ۲- کارگاه آموزش در رشته تخصصی ۳۳شنبه۸/۴/۹۸پنجشنبه۱۷/۵/۹۸
بخش دوم مهارتیکارگاه آموزش فناوری در رشته تخصصی- تحلیل محتوی بسته آموزشی و روش انطباق آن با موقعیت در رشته- الگوهای یاددهی و یادگیری آموزش های فنی و حرفه ای۳

——————————————————————–

خبر ۲۲ آبان ۹۷ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی 

اطلاعیه شماره ۵

قابل توجه کلیه دانشپذیران عزیر که مراحل پذیرش آنها نهایی شده است .

-جهت دریافت پرینت از اطلاعات ثبت شده در پذیرش غیر حضوری
-جهت بارگذاری مدارک و یاتصحیح مدارک ارسال شده
-جهت تغییر رمز عبور
-اطلاع از وضعیت ثبت نام و شماره دانشجویی و نمره و …

بعد از ورود به صفحه شخصی خود در پرتال آموزشی دانشگاه (گلستان) به نشانی portal.sru.ac.ir با
-شناسه کاربری: شماره دانشجویی و
-رمز عبور : کد ملی ده رقمی
به راهنمای سمت چپ صفحه خود مراجعه نمایند.


خبر ۲۰ آبان ۹۷ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی 

اطلاعیه شماره ۴

به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان محترم که تا ساعت چهارده روز یکشنبه بیستم آبان ماه ۹۷ نسبت به تکمیل پذیرش غیر حضوری اقدام نموده‌اند می رساند مراحل پذیرش آنها نهایی گردیده و از این پس برای ورود به سامانه آموزش دانشگاه (گلستان) از شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و از کد ملی ده رقمی به عنوان رمز استفاده نمایند.

لازم به ذکر است این روند برای سایر پذیرفته شدگان نیز در روزهای آتی تکرار خواهد شد.


خبر ۲۰ آبان ۹۷ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی 

اطلاعیه شماره ۳

توجه پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ را به موارد زیر جلب می نمایم:
۱- در صورت بروز اشکال در ثبت اطلاعات در فرم های پذیرش غیرحضوری ، با توجه به اینکه امکان ویرایش بعد از تایید نهایی وجود ندارد نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه نمی باشد و در موارد مربوط به مشخصات سجلی دانش پذیر، در طول مدت دوره امکان ویرایش وجود خواهد داشت .
۲- این دسته از پذیرفته شدگان ، دارای پذیرش حضوری نمی باشند . از مراجعه و تماس تلفنی در این خصوص جدا خوددار بفرمایید.
۳- محتوای دوره بر اساس اطلاعیه شماره ۱ بارگذاری شده و قابل دسترس می باشد. در صورتی که در روزهای اولیه موفق به ورود به سیستم آموزش مجازی دانشگاه نشدید ، منتظر باشید و در روزهای بعدی ورود خود را مجددا بررسی نمایید.


خبر ۱۴ آبان ۹۷ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته­ شدگان (مهارت­ آموزان) آزمون استخدامی آموزش و پرورش دانشگاه شهید رجایی سال ۹۷

اطلاعیه شماره ۲

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت به اطلاع می­رساند که زمان ثبت نام الکترونیکی از طریق آگهی مندرج در سایت دانشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد و در این مدت هیچ نیازی به پیگیری از طریق تلفن و یا مراجعه حضوری وجود ندارد. پس از ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه گلستان دانشگاه شهید رجایی، جهت آگاهی از ادامه روند آموزش و دروس مجازی به سامانه آموزش الکترونیکی (https://lms.sru.ac.ir) دانشگاه مراجعه نمایید.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ آبان ۹۷ – جزئیات ثبت‌نام مهارت‌آموزان آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش در دانشگاه شهیدرجایی

اطلاعیه شماره ۱

دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در دوره یک ساله مهارتی این دانشگاه را اعلام کرد.

در این اطلاعیه اعلام شده است که زمان ثبت‌نام الکترونیکی بعدا در سایت این دانشگاه اعلام می‌شود و در این مدت هم نیازی به پیگیری از طریق تلفن یا مراجعه حضوری وجود ندارد.

مهارت‌آموزان باید بعد از ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه گلستان دانشگاه شهیدرجایی، برای اطلاع از ادامه روند آموزش و دروس مجازی باید به سامانه آموزش الکترونیکی به نشانی lms.srttu.edu مراجعه کنند.

بخش نظری پودمان اول صرفا به صورت الکترونیکی است و نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه وجود ندارد. همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است که بارگذاری و آپلود مدارک موردنیاز هنگام ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه گلستان تاکید شده است.

منبع : خبرگزاری پانا


خبر ۴ شهریور ۹۷ – اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، جدول اسامی معرفی شدگانی که محل انجام مصاحبه تخصصی آنها دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی تهران می باشد (به ترتیب حروف الفبا) به شرح ذیل است.

توضیح: داوطلبانی که اسامی آنها در جدول مذکور درج نگردیده است، جهت انجام مصاحبه به اداره کل آموزش و پرورش استان بومی (اعلامی در کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور) مراجعه نمایند.

 برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ بهمن ۹۶ – اطلاعیه شماره ۲ پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۶۲

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان محترم دوره یکساله معلم می رساند.
این دسته از دانشجویان پذیرش حضوری ندارند و مدارک خود را می بایست به قطب های آموزشی که متعاقبا و در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد تحویل نمایند .
همچننین این دسته از دانشجویان کلاس حضوری ندارند و نیاز به مراجعه به دانشگاه تربیت شهید رجایی نیست .
کلیه اطلاعیه ها و برنامه ها از طریق سایت دانشگاه و پورتال آموزشی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد . لطفا تلفن های دانشگاه را اشغال نفرمایید.


خبر ۱۱ بهمن ۹۶ – اطلاعیه شماره ۱ پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۶ 

پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۶ آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۰/۱۱/۱۳۹۶ با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی (تهران) به آدرس http://portal.srttu.edu نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و Upload مدارک زیر اقدام نمایند .
۱- یک قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ رنگی با پشت زمینه سفید (تهیه شده در سال جاری) .
۲- یک سری کپی کامل از صفحات شناسنامه .
۳- یک سری کپی از پشت و روی کارت ملی .
۴- یک سری کپی دانشنامه یا گواهینامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل – محل انتخابی) .
۵- یک سری تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت خدمتی (ویژه برادران) و یا گواهی انجام خدمت نظام وظیفه .
۶- تصویر کارنامه نتیجه نهایی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

تذکرات مهم :

فایل های scan شده جهت آپلود می بایست با فرمت JPG و حجم زیر ۳۰۰ کیلو بایت آماده تا در زمان مقرر Upload گردد .
جهت ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه می بایست با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر به نشانی http://portal.srttu.edu مراجعه نموده و با کلیک روی گزینه «ورود به سیستم» و بعد از آن ارسال کد امنیتی و عبور از صفحه امنیتی وارد صفحه ورود به سیستم شده، دربخش شناسه کاربری عبارت «کدملی U۹۶۲» و در بخش کلمه عبور فقط شماره ملی را وارد نمایید تا مجوز ورود به سیستم برای شما صادر گردد.
تمام ۱۰ رقم کد ملی جهت ثبت مورد نیاز است. حرف U به صورت بزرگ نوشته شود
در ادامه با تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک ثبت نام شما به اتمام می رسد

به عنوان مثال در صور تی که شماره ملی دانشپذیر محترم : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰ باشد :

شناسه کاریری: U۹۶۲۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰

کلمه عبور : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۹۷۰۰۱۶ تماس حاصل فرمایید

– پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۶ تاریخ انتشار :۱۳۹۶/۱۱/۱۱

برای مشاهده اطلاعیه در سایت شهید رجایی اینجا کلیک نمایید

 

تاریخ امتحان دروس مجازی دوره های مهارت آموزشی یکساله

قابل توجه دانش­پذیران و مهارت­ آموزان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال ۹۴

اطلاعیه شماره ۶

اصلاحیه تاریخ حضور اساتید در کلاس های آنلاین پرسش و پاسخ

اطلاعیه ویژه در خصوص مراجعه به قطب های مجری
مهارت آموزان قطب ۲ «استان گیلان» از روز یکشنبه ۹۶/۰۵/۱۵ به محل های تعیین شده مراجعه نمایند.
مهارت آموزان قطب ۳ «خراسان رضوی» جهت پذیرش و اسکان ابتدا به هنرستان شهید یوسفی ۲ مراجعه نمایند.
بقیه مهارت آموزان طبق اطلاعیه شماره ۴ اقدام نمایند.

اطلاعیه ویژه در خصوص مراجعه به قطب های مجری

مهارت آموزان قطب ۲ «استان گیلان» از روز یکشنبه ۹۶/۰۵/۱۵ به محل های تعیین شده مراجعه نمایند.
مهارت آموزان قطب ۳ «خراسان رضوی» جهت پذیرش و اسکان ابتدا به هنرستان شهید یوسفی ۲ مراجعه نمایند.
بقیه مهارت آموزان طبق اطلاعیه شماره ۴ اقدام نمایند.

اطلاعیه شماره ۴ ویژه مهارت­ آموزان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵ در شاخه فنی و حرفه ­ای
تعیین قطب­های مجری دوره حضوری در پودمان۱

لطفا مهارت­ آموزان طبق اطلاعات مندرج دراطلاعیه روز شنبه ۹۶/۵/۱۴ به منظور ثبت نام حضوری و شروع دوره حضوری به محل­های مشخص شده مراجعه نمایند.

اطلاعیه ویژه مهارت آموزان

اطلاعیه شماره ۵

شرکت کنندگان محترم دوره صلاحیت معلمی، لطفا وارد سامانه:
Lms.srttu.edu
شده و با:
نام کاربری: کد ملی (ده رقمی)
رمز عبور: کد ملی (ده رقمی)
درسهای خود را مطالعه نمایید.
موفق باشیدخاطر نشان می گردد اطلاعیه شماره ۴ به زودی بارگزاری خواهد شد

اطلاعیه شماره ۳

قابل توجه مهارت­ آموزان دوره یک­ساله آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵
اطلاعیه شماره ۲
به اطلاع می رساند جهت ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه می بایست با استفاده از مرور گر اینترنت اکسپلورر از روز یکشنبه مورخ ۳۹۶/۰۴/۱۸ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ به نشانی http://portal.srttu.edu مراجعه نموده و با کلیک روی گزینه «ورود به سیستم» و بعد از آن ارسال کد امنیتی و عبور از صفحه امنیتی وارد صفحه ورود به سیستم شده، دربخش شناسه کاربری عبارت «کدملی U۹۵۳» و در بخش کلمه عبور فقط شماره ملی را وارد نمایید تا مجوز ورود به سیستم برای شما صادر گردد.
تمام ۱۰ رقم کد ملی جهت ثبت مورد نیاز است. حرف U به صورت بزرگ نوشته شود
در ادامه با تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک ثبت نام شما به اتمام می رسد

اطلاعیه شماره ۱

پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از روز یکشنبه مورخ ۳۹۶/۰۴/۱۸ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی (تهران) به آدرس http://portal.srttu.edu نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و Upload مدارک زیر اقدام نمایند .

۱- یک قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ رنگی با پشت زمینه سفید (تهیه شده در سال جاری) .
۲- یک سری کپی کامل از صفحات شناسنامه .
۳- یک سری کپی از پشت و روی کارت ملی .
۴- یک سری کپی دانشنامه یا گواهینامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل – محل انتخابی) .
۵- یک سری تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت خدمتی (ویژه برادران) و یا گواهی انجام خدمت نظام وظیفه .
۶- تصویر کارنامه نتیجه نهایی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵
لازم به ذکر است فایل های scan شده جهت آپلود می بایست با فرمت JPG و حجم زیر ۳۰۰ کیلو بایت آماده تا در زمان مقرر Upload گردد .
نحوه ورود به سیستم در اطلاعیه بعدی به آگاهی خواهد رسید

اطلاعیه شماره ۳ :

قابل توجه مهارت ­آموزان دوره یک­ساله آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

ثبت نام اولیه به صورت الکترونیکی و صرفا از طریق مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه به آدرس portal.srttu.edu و با استفاده از راهنمایی­های مندرج در اطلاعیه­ های شماره ۱ و ۲ انجام می­شود و به هیچ وجه نیاز به مراجعه حضوری نمی­باشد.
پس از ثبت نام اولیه و دریافت شماره مهارت ­آموزی، از طریق آن شماره (شناسه کاربری) و شماره ملی (شناسه عبور) از هفته آینده (۲۴/۴/۹۶ به بعد) امکان دسترسی به محتوای درسی از طریق سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه به آدرس srttu.edu برای شما میسر می­گردد و به هیچ وجه تا تاریخ ۷/۵/۱۳۹۶ نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه و یا سایر قطب­های مجری در کشور وجود ندارد. در این مورد حتما به مفاد مندرج در اطلاعیه شماره ۵ توجه فرمایید.
از تاریخ ۷/۵/۹۶ به مدت حد اکثر ۴ هفته بسته به رشته­های شغلی و مهارت­های مورد نیاز و برنامه ریزی انجام شده در قطب­های مجری (استان های منتخب )، با توجه به اطلاعیه شماره ۴ به محل اجرای حضوری دوره در پودمان یک مراجعه فرمایید.
مدارک مورد نظر به منظور تایید ثبت نام اولیه، طبق مفاد مندرج در اطلاعیه شماره ۴ به صورت حضوری در زمان مراجعه به قطب­ها – استان های منتخب- (۷/۵/۱۳۹۶ به بعد) به قطب مربوطه تحویل داده شود.
پودمان اول شامل ۵ درس به صورت الکترونیکی و جمعا معادل ۱۷۰ ساعت درسی و ۴ درس به صورت حضوری و معادل ۱۷۰ ساعت خواهد بود که طبق اطلاعات مندرج در جدول زیر بخش الکترونیکی آن از هفته آینده (۲۴/۴/۹۶ به بعد) و بخش حضوری آن در یکی از قطب­های مجری و از ۷/۵/۹۶ به مدت ۴ هفته و به صورت تمام وقت (۵ یا ۶ روز در هفته و هر روز ۱۰ ساعت آموزشی) برگزار خواهد شد و تا تاریخ ۲/۶/۱۳۹۶ به اتمام خواهد رسید. محل اجرای بخش حضوری پودمان اول مطابق با اطلاعیه شماره ۴ در یکی از قطب­های محل اجرای تعیین شده از سوی دانشگاه خواهد بود. آزمون­های دروس الکترونیکی به صورت همزمان و کشوری در همان محل قطب اجرای بخش حضوری دوره و در بازه زمانی ۴/۶/۹۶ تا ۸/۶/۹۶ خواهد بود.
مهارت­آموزانی که در هر یک از دروس حداقل نمره ۱۲ کسب نمایند و معدل کل ایشان در ۹ درس پودمان اول به نمره۱۴ برسد، از طرف دانشگاه به مرکز آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش معرفی می­گردند تا طبق ضوابط و مقررات موجود نسبت به معرفی ایشان به ادارات کل استان­های محل خدمت معرفی و نسبت به ابلاغ کاری ایشان متناسب با نیازهای استان اقدام گردد.
پودمان دوم شامل ۴ درس به صورت الکترونیکی و جمعا معادل ۱۲۰ ساعت درسی و ۳ درس به صورت حضوری و معادل ۱۴۰ ساعت خواهد بود که طبق اطلاعات مندرج در جدول زیر همزمان با شروع شدن تدریس مهارت­آموزان از ۱/۷/۹۶ تا ۳۰/۱۱/۹۶ ادامه خواهد داشت بدیهی است بخش حضوری این پودمان به گونه­ای در استان محل خدمت مهارت­آموز برنامه ریزی می­شود که بدون لطمه به تدریس ایشان، در یک یا دو روز در هفته در مراکز مورد تایید ادارات کل هر استان اجرا گردد. آزمون­های دروس الکترونیکی به صورت همزمان و کشوری در محل تعیین شده از طرف اداره کل استان محل خدمت در همان استان و در بازه زمانی ۵/۱۲/۹۶ تا ۱۶/۱۲/۹۶ خواهد بود.
برای مهارت­آموزانی که در هر یک از دروس حداقل نمره ۱۲ کسب نموده باشند و معدل کل ایشان در ۱۶ درس پودمان اول و دوم به ۱۴ نمره برسد، در فروردین ماه ۱۳۹۷ از طرف دانشگاه گواهی مهارت­آموزی و شایستگی­های معلمی صادر خواهد شد.
به منظور آشنایی با عناوین دروس بسته صلاحیت حرفه­ای معلمی و شایستگی­های مورد نیاز و زمانبندی اجرایی دوره و برگزاری آزمون­ها و مکان برگزاری دوره و آزمون­ها توجه شما را به جدول زیر جلب می­نماید:

برای مشاهده اطلاعیه در سایت دانشگاه شهید رجایی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه شماره ۲ :

قابل توجه پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
به اطلاع می رساند جهت ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه می بایست با استفاده از مرور گر اینترنت اکسپلورر از روز یکشنبه مورخ ۳۹۶/۰۴/۱۸ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱  به نشانی http://portal.srttu.edu مراجعه نموده و با کلیک روی گزینه «ورود به سیستم» و بعد از آن ارسال کد امنیتی و عبور از صفحه امنیتی وارد صفحه ورود به سیستم شده،  دربخش شناسه کاربری عبارت  «کدملی U۹۵۳» و در بخش کلمه عبور فقط شماره ملی را وارد نمایید تا مجوز ورود به سیستم برای شما صادر گردد.
تمام ۱۰ رقم کد ملی جهت ثبت مورد نیاز است. حرف U به صورت بزرگ نوشته شود
در ادامه با تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک ثبت نام شما به اتمام می رسد

برای مشاهده اطلاعیه در سایت دانشگاه شهید رجایی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه شماره ۱ :

پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از روز یکشنبه مورخ ۳۹۶/۰۴/۱۸ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی (تهران) به آدرس http://portal.srttu.edu نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و Upload مدارک زیر از Link ثبت نام دانش پذیران اقدام نمایند .

۱- یک قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ رنگی با پشت زمینه سفید (تهیه شده در سال جاری) .

۲- یک سری کپی کامل از صفحات شناسنامه .

۳- یک سری کپی از پشت و روی کارت ملی .

۴- یک سری کپی دانشنامه یا گواهینامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل – محل انتخابی) .

۵- یک سری تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت خدمتی (ویژه برادران) و یا گواهی انجام خدمت نظام وظیفه .

۶- تصویر کارنامه نتیجه نهایی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵

لازم به ذکر است فایل های scan شده جهت آپلود می بایست با فرمت JPG و حجم زیر ۳۰۰ کیلو بایت آماده تا در زمان مقرر Upload گردد .

نحوه ورود به سیستم در اطلاعیه بعدی به آگاهی خواهد رسید


خبر ۱۲ تیر ۹۶ – اطلاعیه پذیرفته شدگان دوره یکساله مهارت آموزی دانشگاه شهید رجایی

پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از روز یکشنبه مورخ ۳۹۶/۰۴/۱۸ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی (تهران) به آدرس http://portal.srttu.edu نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و Upload مدارک زیر از Link ثبت نام دانش پذیران اقدام نمایند .

۱- یک قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ رنگی با پشت زمینه سفید (تهیه شده در سال جاری) .

۲- یک سری کپی کامل از صفحات شناسنامه .

۳- یک سری کپی از پشت و روی کارت ملی .

۴- یک سری کپی دانشنامه یا گواهینامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل – محل انتخابی) .

۵- یک سری تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت خدمتی (ویژه برادران) و یا گواهی انجام خدمت نظام وظیفه .

۶- تصویر کارنامه نتیجه نهایی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵

لازم به ذکر است فایل های scan شده جهت آپلود می بایست با فرمت JPG و حجم زیر ۳۰۰ کیلو بایت آماده تا در زمان مقرر Upload گردد .

نحوه ورود به سیستم در اطلاعیه بعدی به آگاهی خواهد رسید.


خبر ۱۱ تیر ۹۶ – تغییر محل آموزش دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۵

اطلاعیه شماره ۳ دوره مهارت آموزی پیرامون: تغییر محل آموزش دوره مهارت آموزی نظر به درخواست مهارت آموزان برای تغییر محل آموزش، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی  در پاسخ به آن، نکات ذیل را به اطلاع می رساند: ۱- از آنجا که محل آموزش بر اساس “محل اقامت تعیین شده توسط مهارت آموز” تعیین شده است؛ مسئولیت محل تعیین شده، بر عهده شخص مهارت آموز بوده و امکان تغییر آن وجود ندارد. علاوه بر این همچنان که در اطلاعیه شماره ۲ آمده است، محل آموزش ۸۷% مهارت آموزان، منطبق با محل اقامت آنان می باشد. بنابراین مهارت آموزان محترم از ارائه درخواست تغییر محل آموزش خصوصاً از طریق مراجعه حضوری خودداری نمایند. تاکید می شود از آنجا که به درخواست حضوری مهارت آموزان به هیچ وجه ترتیب اثر داده نشده و نخواهد شد؛ و نیز مراجعات حضوری فقط برنامه ریزی و مدیریت دوره را با تاخیر و اختلال مواجه می کند، مهارت آموزان محترم از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی و پردیس های دانشگاه فرهنگیان پرهیز نموده و اطلاعات را صرفاً از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان پیگیری نمایند. ۲- در صورتی که مهارت آموز دارای شرایط خاص (شامل بارداری، بیماری صعب العلاج و …) باشد، باید درخواست انتقال خود را با «شرح علت» و «مدارک مربوطه» در سامانه ای که از مورخ ۹۶/۴/۱۴ در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی cfu.ac.ir فعال خواهد شد؛ ثبت نمایند. درخواست های ثبت شده در سامانه، در کمیسیون بررسی موارد خاص، بر اساس ضوابط و شرایط دوره مهارت آموزی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتیجه از طریق سامانه مذکور به اطلاع متقاضی خواهد رسید. متقاضیان محترم  می بایست در سامانه گلستان اقدام به ثبت نام غیرحضوری (مطابق مندرجات اطلاعیه شماره ۲) نمایند؛ لیکن در صورت پذیرش درخواست، ثبت نام حضوری در مقصد انجام خواهد شد. در صورتی که مدارک موضوعه، صحت ادعا را اثبات ننماید، درخواست مهارت آموز ملغی تلقی شده و باید به پردیس مبدأ مراجعه نماید. شایان ذکر است ثبت درخواست در سامانه هیچگونه حقی برای مهارت آموز ایجاد نمی کند. به درخواست های مهارت آموزان به علت هایی همچون بعد مسافت، اشتباه در تعیین استان محل اقامت و … ترتیب اثر داده نخواهد شد. گفتنی است نتیجه کمیسیون قطعی و عمل به آن برای مهارت آموز لازم است. بنابراین پس از ثبت درخواست تغییر محل آموزش، امکان انصراف از تقاضا به هیچ وجه وجود ندارد. همچنین در خصوص محل آموزش پودمان عملی به اطلاع می رساند: پودمان عملی دارای سه بخش است: بخش اول مشتمل درس «کارآموزی» است که مهارت آموز، تحت نظر معلم راهنمای منتخب پردیس در محل کار خود آن را می‎گذراند. بخش دوم مشتمل بر دو درس مجازی «فلسفه تربیت رسمی و عمومی» و «اخلاق حرفه ای» است که کلاس های رفع اشکال و آزمون پایانی آن در خرداد ماه سال ۱۳۹۷ در استان محل خدمت برگزار خواهد شد. بخش سوم مشتمل بر درس «آموزش پژوهی» است که مهارت آموز در درس یکی از استادان دانشگاه ثبت نام می کند و بر اساس برنامه توافق شده فی مابین، با ایشان در تعامل خواهد بود.


خبر ۷ تیر ۹۶ -جزئیات ثبت نام دوره صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته‌شدگان استخدام سال ۹۵ آموزش و پرورش

خبرگزاری ایسنا : وزارت آموزش و پرورش در ۲۱ آبان ماه سال گذشته در قالب سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور که در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار شد اقدام به جذب فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها کرد که نتایج اولیه آن درهفته اول دی ماه اعلام شد. به گزارش ایسنا، پس از اعلام نتایج اولیه، برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون مشخص شد و پذیرفته شدگان به ادارات آموزش و پرورش مراجعه و مراحل مصاحبه و گزینش را طی کردند. اعلام نتایج نهایی این آزمون به علت تعیین تکلیف ۲۲۰۰ ظرفیت خالی مانده به تعویق افتاد و سرانجام نتایج نهایی گزینش پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت هفته گذشته از طریق وزارت آموزش و پرورش اعلام شد. در این میان پذیرفته شدگان این دوره که هنوز زمان حضورشان در دوره یکساله آموزش صلاحیت حرفه‌ای مشخص نبود از وعده‌های متناقص مسئولان آموزش و پرورش گلایه داشتند. اخباری مبنی بر احتمال شروع دوره‌ها از اردیبهشت گرفته تا صدور احکام استخدامی از مهر ۹۶ و تکذیب برخی از آنها از سوی مسئولان مختلف آموزش و پرورش موجب سرگردانی پذیرفته شدگان آزمون شد تا اینکه سرانجام مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی درباره ابهامات مطرح شده ارائه کرد و گفت:  به موجب قانون، جذب افراد پذیرفته شده پس از طی دوره یکساله صلاحیت حرفه‌ای و مشروط به قبولی در این دوره است. وی افزود: اگر اخبار متناقضی منتشر شد به علت نقص در اطلاعیه استخدامی بود. علت اینکه چرا نتوانستیم بموقع درخدمت پذیرفته شدگان باشیم را باید در زمان اعلام نتایج و بررسی صلاحیت‌ها جست. در واقع با این واقعیت مواجه شدیم که اگر قرار باشد اینها دوره آموزشی ببینند و از مهر ۹۶ به کلاس ها بروند، دوره ناقص و ابتر خواهد بود در حالی که اینها طبق قانون باید دوره یکساله ببینند. سرپرست دانشگاه فرهنگیان درباره زمان برقراری حقوق و صدور احکام استخدامی این افراد گفت: آنچه درباره مهارت آموزان مطرح است، تامین هزینه‌های تحصیلی توسط آموزش و پرورش و تسهیلات بانکی است و طبق قانون، پرداخت حقوق مربوط به کسانی است که ذیل قانون متعهدان خدمت قرار می گیرند و این افراد مشمول پرداخت حقوق نمی‌شوند. نعمت الله موسی‌پور، معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان نیز با بیان اینکه دوره پذیرش رسمی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته، مهرماه سال ۹۶ است و یکسال به طول می‌انجامد گفت: این افراد از مهرماه همزمان با شروع دوره‌های آموزشی وارد مدارس می‌شوند. برای ورود این افراد به دوره‌های آموزشی یک دوره آمادگی چهار تا شش هفته‌ای درنظر گرفته شده است که احتمالا از ۱۵ مرداد ماه شروع می شود و تا اواخر شهریور ادامه خواهد داشت. این دوره برگزار می‌شود تا پذیرفته شدگان برای فعالیت عملی تدریس آمادگی کسب کنند؛ دوره یکساله رسمی صلاحیت حرفه‌ای نیز همزمان با فعالیت در مدرسه استمرار پیدا می‌کند. وی درباره زمان صدور احکام استخدامی این افراد گفت: احکام استخدامی پذیرفته شدگان از مهر سال ۹۷ و پس از اتمام دوره یکساله صلاحیت حرفه‌ای و کسب نمره قبولی در آزمون پایانی صادر می‌شود. این افراد از مهر امسال با هدف کارآموزی وارد مدارس می‌شوند و مدرسه محیط کارآموزی آنها خواهد بود و دوره‌های نظری را در دانشگاه می‌گذرانند. به گزارش ایسنا، در نهایت دو روز گذشته زمان رسمی برگزاری دوره‌های صلاحیت حرفه‌ای مشخص شد و کلیات شیوه برگزاری و برنامه آموزشی دوره مهارت آموزی دومین گروه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در نوزدهمین نشست شورای دانشگاه به تصویب رسید. در این نشست مقرر شد، پودمان اول دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان از نیمه دوم تیرماه تا بیستم شهریورماه سال جاری طی ۸ هفته و با میانگین ۴۰ ساعت دوره آموزشی در هر هفته (مجموعاً ۳۲۰ ساعت) برگزار شود. اعضای شورای دانشگاه ضمن تأکید بر توجه جدی به کیفیت و محتوی دوره، برگزاری آزمون جامع در نیمه دوم شهریورماه ۱۳۹۶ و کسب حداقل ۶۵ درصد از امتیاز آزمون جامع توسط مهارت آموزان را برای دریافت گواهی موفقیت در دوره را تصویب کردند. در خصوص برنامه آموزشی ارائه شده نیز مقرر شد؛ تخصیص حجم بیشتری از محتوی دوره به توسعه حرفه ای و مهارت های آموزش و تدریس و متناسب نمودن حجم و محتوی دوره بازمان پودمان در بازنگری موردتوجه قرار گیرد. از دیگر مصوبات این نشست، پرداخت معوقات دوره قبل، تمهیدات مناسب مالی برای اجرای دوره جدید و بررسی امکان تبدیل این دوره به بخشی از یک دوره رسمی تحصیلی جهت ارائه به هیأت امناست. در همین راستا معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان در قالب اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پذیرفته شدگان می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی stats.cfu.ac.ir/state از استان محل آموزش خود مطلع شوند.  بدیهی است با عنایت به اینکه محل آموزش ۸۷ درصد پذیرفته شدگان در استان محل اقامت آنهاست و نیز فشردگی زمانی ایجاد شده برای برگزاری دوره، امکان تغییر محل آموزش تعیین شده، وجود ندارد. بر این اساس ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان از روز چهارشنبه ۱۴ تیر تا جمعه ۱۶ تیر صورت می‌گیرد و افراد باید نسبت به ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان دانشگاه به نشانی (http://10.9.29.92) اقدام کنند. ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان نیز از روز دوشنبه ۱۹ تیر تا چهارشنبه ۲۱ تیر انجام می‌شود و آنها باید نسبت به ثبت نام حضوری در استان محل آموزش اقدام کنند.


خبر ۳۰ خرداد ۹۶- اطلاعیه دانشگاه شهید رجایی در خصوص پذیرفته شدگان دوره یکساله مهارت آموزی 

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته های شغلی هنر آموز واستاد کار در این دانشگاه به استحضار می رساند ، مدارک مورد نیاز به منظور ثبت نام الکترونیکی (غیر حضوری) ، نحوه ثبت نام ، جدول دروس پودمانهای دوره مهارت آموزی دانشگاه و نحوه و چگونگی و محل ارایه دروس (الکترونیکی و حضوری) تا روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ از طریق همین سایت قابل مشاهده خواهد بود


خبر ۱۱ بهمن ۹۵- جدول زمانبندی مراجعه ی پذیرفته شدگان مرحله ی تکمیلی آزمون استخدامی سال ۹۵ وزارت آموزش وپرورش دانشگاه شهید رجایی جهت انجام مراحل مصاحبه
رشته تحصیلیظرفیتروز مراجعهمکان انجام مراحل مصاحبهساعت مراجعه ی حضوری
الکترونیک۳ نفرسه شنبه مورخ

۱۹/۱۱/۹۵

دانشکده مهندسی عمران سابقاز ساعت ۸.۳۰ الی ۱۵
مکانیک خودرو۱ نفر
ساخت وتولید۱ نفر
کاروفناوری۲۸ نفر
الکتروتکنیک۵ نفر
حسابداری۲ نفر
معماری۱ نفر
جمع کل۴۱ نفر
برای دریافت فایل زمانبندی اینجا کلیک کنید

اطلاعیه های دانشگاه شهید رجایی سال ۹۴

اطلاعیه شماره ۱

پذیرفته شدگان نهائی آزمون مذکور از روز دوشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۱۹ ساعت ۹  صبح لغایت جمعه مورخ ۹۴/۱۱/۲۳ با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی (تهران) به آدرس http://portal.srttu.edu  نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و Upload مدارک زیر از Link ثبت نام الکترونیکی از پذیرفته شدگان ورودی سال ۹۴ اقدام نمایند .
۱- یک قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ رنگی با پشت زمینه سفید (تهیه شده در سال جاری) .

۲- یک سری کپی کامل از صفحات شناسنامه .
۳- یک سری کپی از پشت و روی کارت ملی .
۴- یک سری کپی دانشنامه یا گواهینامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل – محل انتخابی) .
۵- یک سری تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت خدمتی (ویژه برادران) و یا گواهی انجام خدمت نظام وظیفه .
۶- تصویر معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی (ویژه معلولین) .
۷- تصویر معرفی نامه از ستاد شاهد و ایثارگر (ویژه خانواده محترم شاهد و ایثارگر).
لازم به ذکر است فایل های scan شده جهت آپلود می بایست با فرمت JPG و حجم زیر ۳۰۰ کیلو بایت آماده تا در زمان مقرر Upload گردد .
برای ورود در قسمت شماره داوطلبی از کد ملی (۱۰ رقمی)  و  در مقابل کلمه عبور نیز از کد ملی (۱۰ رقمی) استفاده نمائید .

اطلاعیه شماره ۲

زمان شروع و مکان برگزاری ، شهریه و سایر اطلاعات مرتبط با برگزاری دوره های کسب مهارت حرفه ای و شایستگی های معلمی متعاقبا” اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۳

با توجه به اتمام بارگذاری اطلاعات در پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی خواهشمند است جهت تکمیل مشخصات و بارگذاری مدارک خواسته شده در اطلاعیه های قبل به سامانه معاونت به آدرس http://portal.srttu.edu مراجعه و روی عبارت “ثبت نام الکترونیکی از پذیرفته شدگان ورودی جدید و آزمون استخدامی سال ۹۴” کلیک نمائید . به جای شماره داوطلبی کد ملی (۱۰ رقم کامل) و به جای کلمه عبور نیز از ۱۰ رقم کامل کد ملی استفاده نمائید .

اطلاعیه شماره ۴

ثبت نام غیر حضوری پذیرفته شدگان تا ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۹۴/۱۱/۲۵ تمدید شد.

اطلاعیه شماره ۵

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان شاخه فنی وحرفه ای آزمون استخدامی سال ۹۴ وزارت آموزش وپرورش میرساند:
۱ –  کلاس های دوره در ۲ پودمان دراستان های محل برگزاری(طبق فایل پیوست) اجرا خواهد شد. شروع پودمان اول، اواخر سال ۹۴ و شروع پودمان دوم، از اواخر اردیبهشت سال ۹۵ خواهد بود.
۲ – هزینه ی کل خدمات و فرصت های آموزشی و فرهنگی دوره مهارت آموزی، ۳۲۰۰۰۰۰۰ ریال (سه میلیون و دویست هزار تومان) مصوب گردیده است که میزان ۵۰% مبلغ فوق ( ۱۶۰۰۰.۰۰۰ ریال ) را وزارت آموزش و پرورش و ۵۰% مابقی طی ۲ مرحله ( مرحله ی اول ۸۰۰۰.۰۰۰ ریال در ابتدای پودمان اول و مرحله ی دوم ۸۰۰۰.۰۰۰ ریال در ابتدای پودمان دوم) توسط دانش پذیرو دروجه درآمدهای اختصاصی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی ، به صورت الکترونیکی از طریق پرتال پرداخت خواهد شد. (پرداخت فوق برای کلیه دانش پذیران ، از طریق پرتال معاونت آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی الزامی است .)
۳- با ورود به پرتال جامع معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس (http://portal.srttu.edu) و انتخاب گزینه ثبت نام الکترونیکی از پذیرفته شدگان ورودی جدید و آزمون استخدامی سال ۹۴ (برای این منظور دانش پذیرانی که از قبل شماره دانشجوئی دریافت نموده اند ، به جای شماره داوطلبی ، از شماره دانشجویی و در قسمت رمز عبور ، کد ملی (۱۰ رقم کامل) را وارد نمایند.) ، نسبت به آپلود معرفی نامه ی اداره کل آموزش و پرورش محل خدمت پیش بینی شده در قسمت Upload  مدارک و در پایان کار انتخاب ذخیره نهایی  و  سپس پرداخت مبلغ ۸۰۰۰۰۰۰ ریال بصورت شتابی ، با انتخاب گزینه پرداخت از طریق شتاب اقدام نمائید .(برای انجام این کار دارندگان تمامی کارت های عضو شتاب می توانند با داشتن شماره کارت ، رمز دوم و کد cvv۲  به همراه تاریخ انقضاء کارت  وارد این مرحله شده و نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایند ، بدیهی است پس از دریافت کد رهگیری حتما” روی گزینه تکمیل فرآیند خرید کلیک نمائید ). امکان بارگذاری و پرداخت شهریه حداکثر تا پایان روز جمعه  مورخ ۳۰/۱۱/۹۴  خواهد بود.
۴ – دانش پذیران از تاریخ ۹۴/۱۲/۱۵ لغایت۹۴/۱۲/۱۸ به ادارات کل آموزش وپرورش محل برگزاری دوره( مطابق جدول ضمیمه) مراجعه و نسبت به تحویل مدارک حضوری اقدام نمایند( درخصوص دوره هایی که محل برگزاری آنها تهران ذکر گردیده است، به دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی مراجعه شود).
۵ – در مورد زمان ونحوه شروع پودمان اول، با توجه به درخواست های مکرر دانش پذیران، مبنی بر مشکل تردد و اسکان در اواخر سال، دانشگاه در صدد است، معادل ۸۵ ساعت دوره مربوط به دروس “روانشناسی و کاربرد آن درآموزش” و “اصول و روشهای یاددهی و یادگیری” در چند هفته ی پایانی سال ۹۴ به صورت الکترونیکی و یا نیمه حضوری ارائه نماید.
۶ – دانش پذیران به هیچ وجه مجاز به تغییر رشته نمی باشند ولی درصورت ارائه ی دورس رشته ی پذیرش شده در استان مورد نظر(با تطبیق کامل عناوین رشته ها)، با موافقت مبدا و مقصد، امکان جابجائی، مقدور خواهد بود. شایان ذکر است، درهر حال، دانش پذیر ملزم به گذراندن کل دوره در یک استان خواهد بود.
۷ –  در زمان ثبت نام حضوری، دانش پذیرمی تواند تمایل خود را درخصوص استفاده از غذا و نیز خوابگاه خود گردان( با اخذ هزینه)، به استان محل برگزاری دوره، اعلام نماید.
برای اطلاع از محل تشکیل کلاسها فایل ضمیمه را مشاهده نمائید.

اطلاعیه شماره ۶

قابل توجه  پذیرفته شدگان شاخه فنی وحرفه ای آزمون استخدامی سال ۹۴ وزارت آموزش وپرورش :
با توجه به درخواست های انجام شده از سوی برخی دانش پذیران ، مبنی بر پرداخت شهریه به صورت اقساطی ، به اطلاع می رساند : وزارت آموزش و پرورش در مورد تعیین مبلغ شهریه ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی با نهایت صرفه جویی و رعایت حال متقاضیان ، مبالغ اعلام شده را مصوب نموده و به منظور رفاه حال داوطلبان دوره ، ۵۰% شهریه را نیز خود متقبل گردیده است و حتی با دستور ویژه وزیر محترم آموزش و پرورش هماهنگی های اولیه نیز در این خصوص برای دریافت تسهیلات توسط داوطلبان متقاضی وام از بانک عامل به انجام رسیده است . از این رو به خاطر اعمال شرایط ویژه برای دانش پذیران ، دانشگاه علی رغم هزینه های بالای اجرای دوره ، برای افرادی که امکان پرداخت کامل (۸۰۰۰۰۰۰ ریال) در مرحله اول را ندارند ، پرداخت نیمی از مبلغ مندرج در اطلاعیه قبلی (۴۰۰۰۰۰۰ ریال) را در ابتدای دوره کافی دانسته  و پرداخت الباقی تا پایان فروردین ماه توسط دانش پذیران  بلامانع خواهد بود .

اطلاعیه شماره ۷

قابل توجه  پذیرفته شدگان شاخه فنی وحرفه ای آزمون استخدامی سال ۹۴ وزارت آموزش وپرورش :
با توجه به درخواست های رسیده محل اجرای  دوره نقشه برداری از  اصفهان به تهران تغییر کرد.

اطلاعیه شماره ۸

قابل توجه  پذیرفته شدگان شاخه فنی وحرفه ای آزمون استخدامی سال ۹۴ وزارت آموزش وپرورش :
دانش پذیران گرامی توجه نمایند در صورت تمایل به جابجایی بین قطبهای مشخص شده در رشته مربوطه ، تقاضاهای خود را از طریق پرتال دانشگاه یا شماره فکس ۲۲۹۷۰۰۴۳-۰۲۱ ارسال نمایند ، تا پس از بررسی اولیه در کمیسیون نقل و انتقالات دانشگاه در صورت موافقت قطب مبدا و مقصد ، مجوز لازم صادر گردد.
بدیهی است در صورت صدور مجوز جابجایی ، به داوطلبان تا قبل از مراجعه حضوری به استانهای مجری دوره اطلاع رسانی خواهد شد.
اولویت در موافقت با نقل و انتقال ، خاص داوطلبانی است که صراحتاً در تقاضای خود بی نیازی از خوابگاه در انجام نقل و انتقال را ذکر کرده باشند.

اطلاعیه شماره ۹

قابل توجه  پذیرفته شدگان شاخه فنی وحرفه ای آزمون استخدامی سال ۹۴ وزارت آموزش وپرورش :
با توجه به اینکه انتخاب واحد دانش پذیران بصورت گروهی توسط دانشگاه صورت می پذیرد (برای همه ثبت نام کنندگان ) ، بنابراین  نیازی به انجام آن توسط دانش پذیران نخواهد بود . در صورت انجام این امر به اطلاع کلیه عزیزان از طریق پرتال وکانال ارتباطی (تلگرام ) ، خواهد رسید .

اطلاعیه شماره ۱۰

جهت ارسال درخواست انتقال به جای فکس از طریق پرتال به روش زیر اقدام نمائید (به هیچ وجه  برای ارسال از  فکس داده شده استفاده ننمائید). به آدرس http://portal.srttu.edu وارد شوید. با شماره دانشجوئی و کد ملی به جای رمز وارد شوید  ، در قسمت ارتباطات و اتوماسیون – مدیریت ارتباطات – ارسال نامه – متن درخواست تایپ و در بخش دریافت کنندگان مدیر سیستم را انتخاب و ارسال نمائید .

اطلاعیه شماره ۱۱

ثبت نام الکترونیکی و پرداخت شهریه تا جمعه ۹۴/۱۲/۷ تمدید شد . موفق باشید.

اطلاعیه شماره ۱۲

قابل توجه کلیه  دانش پذیران آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش سال ۱۳۹۴ – رشته های شغلی استادکاری و هنر آموزی:
۱ – درس روانشناسی تربیتی و کاربرد آن در آموزش و نیزدرس روش ها و اصول یاد دهی ویاد گیری که مشترک کلیه ی رشته ها ی شغلی می باشند، به عنوان بخشی از پودمان اول، به صورت الکترونیکی و از طریق این دانشگاه برای تمام دانش پذیرانی که مراحل ثبت نام الکترونیکی خود( بارگذاری مدارک و پرداخت بخشی از شهریه)، به انجام رسانیده اند، اجراخواهد شد.
۲- کلیه دانشپذیران پذیرفته شده که روند ثبت نام آنها تکمیل شده است، پس از ورود به پرتال، می توانند از لینک سامانه آموزش الکترونیکی (LMS)، وارد شده و از امکانات آن پس از بارگزاری دروس توسط مرکز بهره مند شوند.
۳ –  همانطور که قبلا” نیز اعلام گردید، درخواست نقل وانتقال بین قطبها ی استان های مجری دوره، در حال بررسی بوده و پس از ایجاد هماهنگی های نهائی ودر صورت دارا بودن شرایط، از طریق پرتال دانشگاه، اطلاع رسانی خواهد شد.
۴ –  پیرو اطلاعیه های قبلی، بخش دوم پودمان اول ( از نیمه ی دوم فروردین ۹۵ لغایت اواخر اردیبهشت ۹۵)در مراکزی که از طرف قطب های استانی تعیین می گردند، به صورت حضوری اجرا خواهد شد. بدیهی است دراین زمینه نیز، اطلاعیه های بعدی صادر خواهد شد.
۵ – پودمان دوم، پس از اتمام پودمان اول، از اوایل خرداد ماه ۱۳۹۵ تا  اوایل شهریور ۱۳۹۵ در قطب های استانی به اجرا در خواهد آمد( برخی از دروس بصورت حضوری در قطب های استانی و برخی دیگربه صورت الکترونیکی با مرکزیت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران  برگزار خواهد گردید).
موفق باشید. – معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

اطلاعیه شماره ۱۳

آخرین فرصت ارسال درخواست انتقال تا ۷ صبح فردا دوشنبه ۹۴/۱۲/۱۰ اعلام  میگردد . این زمان قابل تمدید نخواهد بود.

اطلاعیه شماره ۱۴

لطفا راهنمای استفاده از سامانه را دانلود و آن را تا قبل از بارگزاری محتوای آموزشی مطالعه فرمایید.
http://vc.iust.ac.ir/lms/iust/softneed/vclass.pdf (در پیوست همین اطلاعیه نیز آمده است – vclass.pdf)
و حتما نرم افزارهای مورد نیاز را از منوی سمت چپ “نرم افزارهای مورد نیاز” دانلود نموده و بر روی رایانه خود اجرا نمایید.
منتظر خبرهای بعدی از طریق سامانه و تلگرام باشید

اطلاعیه شماره ۱۵

بدینوسیله اطلاعات دانش پذیران پذیرفته شده در نوبت دوم گزینش که از سوی دفتر وزارتی به این دانشگاه ارسال گردیده بود ، ثبت پرتال گردید . دانش پذیران گرامی می توانند برابر  اطلاعیه های اعلامی که هم در پرتال و هم در کانال تلگرامی آمده است حداکثر تا تاریخ جمعه ۹۴/۱۲/۱۴ با ورود به بخش ثبت نام الکترونیکی از پذیرفته شدگان ورودی جدید و آزمون استخدامی سال  ۱۳۹۴ و درج کد ملی ۱۰ رقمی به جای داوطلبی و ۱۰ رفم کامل کد ملی در محل مربوطه به عنوان کلمه عبور وارد و نسبت به تکمیل فرمهای ثبت نامی ، Upload مدارک و پرداخت شهریه برابر اطلاعیه های قبلی اقدام نمایند . بدیهی است تکمیل اطلاعات خواسته شده از جمله اطلاعات محل اقامت ، محل خدمت و محل تولد  ضروری می باشد. شایان ذکر است آن دسته از دانش پذیرانی که تاکنون نسبت به ثبت نام یا تکمیل اطلاعات خواسته شده اقدام ننموده اند، حداکثر تا پایان روز جمعه این فرصت را خواهند داشت که در همین بخش نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

اطلاعیه شماره ۱۶

درخواست های نقل و انتقالات بین قطب ها بررسی و دانش پذیرانی که با درخواست آنان موافقت شد ، محل تحصیلشان به روز آوری گردید . جهت مشاهده محل تحصیل دوره خود با نام کاربری (شماره دانش پذیری) و کلمه عبور (ده رقم کامل کد ملی) وارد پرتال شده و در بخش اطلاعات آموزشی – مدیریت دروس و نمرات – وضعیت تحصیلی را انتخاب در مقابل محل تحصیل استان ثبت شده را ملاحظه نمائید . دانش پذیرانی که محل تحصیل شان نامشخص است با ثبت استان محل و شهر محل خدمت خود در بخش ثبت نام الکترونیکی از پذیرفته شدگان …. ما را در تعیین محل تحصیلشان یاری نمایند . بدیهی است حداکثر پس ۲۴ ساعت از ثبت استان و شهر محل خدمت ، محل تحصیل دانش پذیران اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۱۷

با عنایت به درخواست های مکرر تعداد قابل ملاحظه ای از دانش پذیران مبنی بر تغییر زمان تحویل حضوری مدارک از تاریخ ۱۵ اسفند ۹۴ به ۱۵ فروردین ۹۵ (به دلیل دشواری تردد در پایان سال و سایر معضلات مطروحه در این ایام) ، ثبت نام حضوری در زمان دوره کارورزی و کارگاهی در مرکز محل تحصیل تعیین شده انجام خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۱۸

بدینوسیله اطلاعات دانش پذیران پذیرفته شده در نوبت سوم گزینش که از سوی دفتر وزارتی به این دانشگاه ارسال گردیده بود ، ثبت پرتال گردید . دانش پذیران گرامی می توانند برابر  اطلاعیه های اعلامی که هم در پرتال و هم در کانال تلگرامی آمده است حداکثر تا تاریخ یکشنبه ۹۴/۱۲/۱۶ با ورود به بخش ثبت نام الکترونیکی از پذیرفته شدگان ورودی جدید و آزمون استخدامی سال  ۱۳۹۴ و درج کد ملی ۱۰ رقمی به جای داوطلبی و ۱۰ رفم کامل کد ملی در محل مربوطه به عنوان کلمه عبور وارد و نسبت به تکمیل فرمهای ثبت نامی ، Upload مدارک و پرداخت شهریه برابر اطلاعیه های قبلی اقدام نمایند . بدیهی است تکمیل اطلاعات خواسته شده از جمله اطلاعات محل اقامت ، محل خدمت و محل تولد  ضروری می باشد. شایان ذکر است آن دسته از دانش پذیرانی که تاکنون نسبت به ثبت نام یا تکمیل اطلاعات خواسته شده اقدام ننموده اند، حداکثر تا پایان روز جمعه این فرصت را خواهند داشت که در همین بخش نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

اطلاعیه شماره ۱۹

به پیوست پایین جدول برنامه اجرایی دوره ی شایستگی های حرفه ای معلمی در آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش کشور(Barname.pdf)

اطلاعیه شماره ۲۰

بخش اول دوره های الکترونیکی در دروس روانشناسی و کاربرد آن در آموزش به ارزش ۲ واحد و اصول و روش های یاددهی و یادگیری نیز به ارزش ۲ واحد در سامانه آموزش الکترونیکی بارگذاری شد . دانش پذیران با ورود به پرتال  حوزه معاونت آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به آدرس http://portal.srttu.edu بخش آموزش الکترونیکی مراجعه و طبق اطلاعیه های آمده نسبت به انجام فرآیند آموزشی خود اقدام نمایند.

اطلاعیه شماره ۲۰

اطلاعات پنجمین سری از اسامی دانش پذبران در  پرتال دانشگاه به روز آوری گردید . متاسفانه به دلیل اینکه برخی از اسامی دانش پذیران فاقد کد ملی بود ، اطلاعات شان در پرتال بارگذاری نگردید . این دسته از عزیزان پس از ایام تعطیل و با ارسال اطلاعات تکمیلی  از سوی حوزه ستادی ، اطلاعاتشان وارد پرتال و امکان ثبت نامشان فراهم خواهد شد. برای ثبت نام اطلاعیه های قبلی را مطالعه و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمائید.

اطلاعیه شماره ۲۱

اطلاعات ششمین سری از اسامی دانش پذبران در  پرتال دانشگاه به روز آوری گردید . برای ثبت نام اطلاعیه های قبلی را مطالعه و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمائید.  برای اطلاع از آخرین خبرها ی ثبت نامی و شروع کلاسهای پودمان دوم منتظر اطلاعیه های بعدی ما تا ساعاتی دیگر باشید. ضمنا” به دلیل مشکلات فنی بوجود آمده در آدرس تلگرامی از این پس آخرین اطلاعیه های دانشگاه را  فقط از طریق همین سایت دریافت نمائید.

اطلاعیه شماره ۲۲

بدینوسیله به پیوست (SabtenamHozori.pdf) جدول مراجعه حضوری دانش پذیران بر اساس رشته و استان های محل تحصیل اعلام می گردد.

اطلاعیه شماره ۲۳

دانشپذیران گرامی: کلاس ها به صورت آفلاین بوده و به محض دریافت دستورالعمل برگزاری کلاس به صورت آنلاین ، حتما اطلاع رسانی از قبل صورت خواهد گرفت .شما می توانید فایل های درس “اصول و روش های یاددهی و یادگیری”را از سامانه آموزش الکترونیکی دانلود نموده و بررسی نمایید. فایل درس “روانشناسی و کاربرد آن در آموزش” نیز تا اطلاع ثانوی قابل مشاهده است.

اطلاعیه شماره ۲۴

بدینوسیله به پیوست (ShahrestanhayTehran.pdf) جدول مراجعه حضوری دانش پذیران بر اساس رشته  اعلام می گردد

اطلاعیه شماره ۲۵

دوره یکساله مهارت آموزی معلمی (شایستگی های حرفه ای معلمی) به گونه ای  برنامه ریزی و طراحی شده است که اجرای آن در وضعیت مطلوب  طی دو نیم سال کامل، امکان پذیر شود. بهترین وضعیت  اجرایی این دوره، شروع از مهرماه- منطبق با سال تحصیلی دانشگاه ها و مدارس است. اعلام دیرهنگام نتایج پذیرفته شدگان دوره اول آزمون استخدام پیمانی(سال ۱۳۹۴) آموزش و پرورش و ضرورت شروع به کار آنان از مهرماه ۱۳۹۵ در مدارس، شرایط خاصی را ایجاد کرده که اجرای دوره به صورت عادی و مطلوب امکان پذیر نشده و الزاماً می بایست در قالب یک دوره فشرده طراحی و برگزار شود. لذا به استناد مصوبات جلسات ۳/۱۱/۱۳۹۴ و ۱۰/۱۱/۱۳۹۴ گروه هماهنگی برنامه¬ ریزی تربت معلم و مصوبات ستاد اجرایی دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی، شیوه نامه  زیر برای پذیرفته شدگان سال ۱۳۹۴ تدوین و ابلاغ می گردد. (ShiveName.pdf)

اطلاعیه شماره ۲۶

اطلاعیه ویژه دانشپذیران دوره یک ساله فشرده در خصوص دوره ICDL
به منظور فراهم آوردن بستری مناسب جهت ارتقای سطح کمی و کیفی مهارت های آموزشی دانش پذیران دوره یکساله معلمی  ، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در خصوص برگزاری دوره ها ی مربوط به مهارت های هفتگانه کار با کامپیوتر ICDL در حال انجام تعاملاتی با مراکز معتبر می باشد تا با فراهم آوردن شرایط ویژه و کیفیت مطلوب در سطح استاندارهای بین المللی ، این دوره ها را در تهران در محل دانشگاه و در سایر استانهای مجری در مراکز مورد تایید برگزار نماید.
در همین راستا به منظور رعایت شرایط  دانش پذیران عزیز، تخفیفاتی در زمینه شهریه دوره ، برگزری آزمون و صدور مدرک در دست اقدام است که به محض قطعی شدن به اطلاع خواهد رسید.
لازم به ذکر است با تمهیداتی که در نظر گرفته شده ، جهت افرادی که قبلا دوره های مد نظر را گذرانیده و مهارت های لازم را کسب نموده اند ،  فقط شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی جهت صدور مدرک ، مورد نظر خواهد بود.

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.