استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان (تمدید ثبت نام)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان (استخدام جدید)
استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

اخبار و استخدام‌های دانشگاه علوم پزشکی کاشان به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های دانشگاه علوم پزشکی کاشان، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید.


خبر ۱۱ دی ۹۹ – تمدید ثبت نام آزمون جذب نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۳/۷/۹۹ و با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون جذب نیروی شرکتی و باعنایت درخواست مکرر متقاضیان، مهلت زمانی ۱۰/۱۰/۹۹ الی ۱۰/۱۴/ ۹۹ جهت ثبت نام متقاضیان جدید در نظر گرفته شده است.

از آنجا که پس از این مدت امکان تمدید مهلت مذکور وجود نخواهد داشت لازم است کلیه متقاضیان در فرصت تعیین شده از طریق لینک های زیر در این خصوص اقدام نمایند.

شایان ذکر است داوطلبان گرامی آگهی را با دقت مطالعه کرده و بعد اقدام به ثبت نام کنند.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ آبان ۹۹ – فراخوان جذب بهورز به صورت استخدام پیمانی و قرارداد انجام کارمعین برای واحدهای تابعه دانشگاه

دانشگاه علوم پزشکی کاشان در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خانه های بهداشت تحت پوشش معاونت بهداشتی دانشگاه از طریق برگزاری آزمون استخدام پیمانی و قرارداد انجام کارمعین، از محل مجوز شماره ۴۶۰۴/۲۰۹/د مورخ ۱۶/۶/۹۸ معاون محترم توسعه مدیریت،منابع و برنامه‌ریزی وزارت متبوع (از محل مجوز ۱۵۱۶۰۹ مورخ ۲۷/۳/۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور ) و همچنین طبق مجوز تبصره ۱ ماده ۲ دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز مصوب هئیت امنا (موضوع بخشنامه شماره ۸۵۱۷/۲۰۹/د مورخ ۱۷/۱۰/۹۸ ) ، نسبت به جذب بهورز طبق آگهی از طریق برگزاری آزمون اقدام نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند با رعایت مفاد این آگهی در مهلت مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند.

برای مشاهده شرایط فراخوان اینجا کلیک نمایید

برای ثبتنام آزمون اینجا کیلیک کنید


خبر ۲۴ مهر ۹۹ – استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در نظر دارد از طریق شرکت خصوصی طرف قرارداد و از محل مجوزهای شماره ۷۸۱۶/۲۰۹/د مورخ ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ و شماره ۴۴۹۳/۲۰۹/د مورخ ۹۹/۰۶/۲۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی ، جهت تامین نیروی مورد نیاز دانشگاه ، از طریق برگزاری آزمون نسبت به جذب نیرو در مشاغل ذیل به صورت شرکتی اقدام نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند با رعایت مفاد مندرج در آگهی در مهلت مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ مهر ۹۹ – اعلام نتایج نهایی آزمون جذب نیروهای شرکتی از طریق آزمون مورخ ۳/۶/۹۹

پیرو اطلاعیه مورخ ۷/۷/۹۹ و با عنایت به برگزاری آزمون های کتبی و مصاحبه تخصصی جذب نیروی شرکتی برای رشته های شغلی مورد نیاز بدین وسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی در رشته های شغلی مربوط، به ترتیب نمره نهایی مکتسبه در آزمون های کتبی و مصاحبه تخصصی و با رعایت مفاد آگهی آزمون به شرح ذیل اعلام می گردد :

پذیرفته شده نهایی می بایست برای تکمیل پرونده گزینشی خود ضمن دریافت و مطالعه اطلاعیه و فرم هسته گزینش از لینک زیر ، نسبت به تکمیل فرم های مربوطه ( فرم اطلاعات فردی) اقدام و به همراه سایر مدارک مورد نیاز صرفاً (به صورت حضوری) در روزهای یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه مورخ ۲۰ الی ۲۲ مهرماه ماه سالجاری از ساعت ۸ الی ۱۳ به آدرس کاشان، میدان ۱۵ خرداد ابتدای خیابان اباذر – ستاد مرکزی دانشگاه ( هسته گزینش دانشگاه ) تحویل نمایند.

بدیهی است این دانشگاه هیچ گونه مسوولیتی درمورد انجام مراحل استخدام پذیرفته شدگانی که در موعد مقرر مدارک خود را تحویل ننموده یا مدارک آنان ناقص باشد، برعهده نخواهد داشت.

اسامی پذیرفته شدگان
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده
فرم اطلاعات فردی


خبر ۷ مهر ۹۹ – خبر ۲ مهر ۹۹ – اطلاعیه شماره ۵ علوم پزشکی کاشان

پیرو اطلاعیه شماره ۴ مورخ ۱/۷/۹۹ و با عنایت به بررسی مدارک و شرایط احراز پذیرفته شدگان اولیه ، بدین وسیله لیست پذیرفته شدگان حائزشرایط مرحله اول به منظور شرکت در مصاحبه تخصصی در رشته های شغلی (کارشناس تغذیه، کارشناس سلامت روان،کارشناس بهداشت محیط، کارشناس بهداشت حرفه ای، ماما مراقب، کارشناس مراقب سلامت، کارشناس رایانه، کارشناس تجهیزات پزشکی) ، به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل اعلام،تا طبق برنامه زمانبندی با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر برای انجام مصاحبه در محل تعیین شده حضور یابند.

ردیف رشته شغلی روز تاریخ ساعت مکان
۱ کارشناس رایانه سه شنبه ۸/۷/۹۹ ۸ کاشان – کیلومتر ۳ جاده راوند- انتهای بلوار پزشک – دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی کاشان
۲ کارشناس بهداشت حرفه ای ۹
۳ کارشناس بهداشت محیط
۴ کارشناس مراقب سلامت ۱۰
۵ کارشناس سلامت روان
۶ ماما مراقب ۱۱
۷ کارشناس تغذیه
۸ کارشناس تجهیزات پزشکی

 

* تاکید می نماید عدم حضور فرد در مصاحبه تخصصی به منزله انصراف تلقی و از فرآیند بکارگیری حذف خواهد شد.

* ضمناً داوطلبانی که مدارک خود را تحویل نموده و در لیست پذیرفته شدگان معرفی نشده اند، در صورت نیاز می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۷/۷/۹۹ دلایل عدم احراز شرایط خود را از طریق تماس با شماره ۵۵۴۷۱۲۱۲ داخلی ۲۱۹ جویا شوند.

جهت مشاهده لیست پذیرفته شدگان اولیه کلیک کنید


خبر ۲ مهر ۹۹ – اطلاعیه شماره ۴ علوم پزشکی کاشان

پیرو اطلاعیه شماره ۳ و با عنایت به تصحیح پاسخنامه آزمون جذب نیروی شرکتی مورخ ۳/۶/۹۹ و لزوم بررسی و تایید مدارک آنان به منظور برنامه ریزی انجام مصاحبه تخصصی، بدینوسیله صورت اسامی پذیرفته شدگان اولیه به ترتیب حروف الفبا (به میزان سه برابرظرفیت برای داوطلبان آزاد و دو برابر ظرفیت برای داوطلبان ایثارگر) به منظور اخذ و بررسی مدارک مورد نیاز به شرح ذیل اعلام می گردد.

لازم به ذکر است اسامی پذیرفته شدگان نهایی برای انجام مصاحبه، پس از بررسی مدارک و در صورت تایید صحت اطلاعات خود اظهاری داوطلبان در زمان ثبت نام، در تطبیق با مدارک ارائه شده، اعلام خواهد شد. لذا افراد مشروحه می بایست ضمن دریافت چک لیست مدارک مورد نیاز از طریق لینک زیر، نسبت به تکمیل آن اقدام و همراه سایر مدارک مورد نیاز صرفاً طبق برنامه زمانی زیر تحویل نمایند.

مکان :

میدان پانزده خرداد – ابتدای خیابان اباذر- ستاد مرکزی دانشگاه- مدیریت منابع انسانی واحد جذب و توزیع نیروی انسانی – آقای بناییان

زمان

روز شنبه مورخ ۵/ ۷ / ۹۹ – از ساعت ۸ الی ۱۴

بدیهی است عدم تحویل مدارک در موعد مقرر توسط داوطلب، به منزله انصراف تلقی و این دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در مورد پذیرش و انجام مراحل جذب وی نخواهد داشت.

دریافت چک لیست مدارک مورد نیاز
صورت اسامی پذیرفته شدگان اولیه


 

خبر ۲ شهریور ۹۹ – دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

پیرو اطلاعیه های مورخ ۱۳/۵/۹۹ و ۲۱/۵/۹۹ به اطلاع می رساند کارت ورود به جلسه آزمون جذب نیروی شرکتی از طریق فرم زیر و با وارد نمودن کد ملی و شماره شناسنامه قابل دریافت می باشد. کلیه اطلاعات مورد نیاز داوطلبان بر روی کارت دریافتی درج گردیده است . لازم به ذکر است با توجه به شرایط مندرج در فراخوان، صرفاً داوطلبان حائزشرایط امکان دریافت کارت ورود به جلسه و شرکت در آزمون را خواهند داشت.
یاد آور می شود زمان برگزاری آزمون به شرح ذیل اعلام گردد:

الف – زمان : دوشنبه مورخ ۹۹/۶/۳ ساعت ۱۶

ب – مکان : کیلومتر ۳ جاده راوند- بلوار پزشک – دانشکده پزشکی
تذکرات :

۱- با توجه به شرایط مندرج در فراخوان، صرفاً داوطلبان حائزشرایط بر اساس اطلاعات خود اظهاری در زمان ثبت نام، امکان دریافت کارت ورود به جلسه و شرکت در آزمون را خواهند داشت .( به استثنای سن داوطلبان و سایر مواردی که بعداً مشخص می شود ، براساس مدارک و مستندات مربوطه پس از برگزاری آزمون بررسی و اقدام خواهد شد)

** در صورت وجود هر گونه مغایرت در اطلاعات کارت آزمون داوطلبان بایستی با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر شخصاً و فقط در تاریخ ۲/۶/۹۹ از ساعت ۱۴ الی ۱۸ به آدرس کاشان – میدان ۱۵ خرداد – خیابان اباذر -ساختمان ستاد مرکزی – واحد مدیریت منابع انسانی مراجعه نمایند. بدیهی است هیچ گونه درخواستی بعد از این زمان پذیرفته نخواهد شد.

۲- همراه داشتن کارت شناسایی معتبر، کارت ورود به جلسه و فیش واریزی در زمان برگزاری آزمون الزامی می باشد.

۳- عدم شرکت داوطلب در آزمون، به منزله انصراف تلقی و اقدامی از طرف دانشگاه مقدور نخواهد بود.

۴- در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی ورود به جلسه آزمون بدون داشتن وسایل حفاظت فردی بالاخص ماسک امکانپذیر نخواهد بود.

۵- به همراه داشتن کیف، تلفن همراه و وسایل هوشمند درمحل برگزاری آزمون ممنوع می باشد.


خبر ۲۲ مرداد ۹۹ – تمدید ثبت نام فراخوان جذب نیروی شرکتی برای واحدهای تابعه دانشگاه

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۳/۵/۹۹ و با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون جذب نیروی شرکتی و باعنایت درخواست مکرر متقاضیان، مهلت زمانی ۲۲/۵/۹۹ الی ۲۴/۵/ ۹۹ جهت ثبت نام متقاضیان جدید و امکان اصلاح و ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ثبت نام شده در نظر گرفته شده است.

از آنجا که پس از این مدت امکان تمدید مهلت مذکور وجود نخواهد داشت لازم است کلیه متقاضیان در فرصت تعیین شده از طریق لینک های زیر در این خصوص اقدام نمایند.

شایان ذکر است داوطلبان گرامی آگهی را با دقت مطالعه کرده و بعد اقدام به ثبت نام کنند.


خبر ۱۴ مرداد ۹۹ – فراخوان جذب نیروی شرکتی برای واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان

دانشگاه علوم پزشکی کاشان در نظر دارد از طریق شرکت خصوصی طرف قرارداد و از محل مجوزهای شماره ۷۸۱۶/۲۰۹/د مورخ ۰۹/۰۱/۹۵ و ۱۰۰۸۶/۲۰۹/د مورخ ۰۶/۱۲/۹۸ معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع و ۵۶۶۷/۳۰۰/د مورخ ۱۲/۰۴/۹۸ معاون محترم بهداشت وزارت متبوع جهت تامین نیروی مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، نسبت به جذب نیرو در مشاغل مورد نیاز طبق آگهی از طریق برگزاری آزمون اقدام نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند با رعایت مفاد این آگهی در مهلت مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای ثتبنام اینجا کیلیک کنید


خبر ۱۴ اسفند ۹۸ – فراخوان نیروی بهداشتی درمانی برای همکاری در طرح شکست کرونا ویروس
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و … گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.