استخدام جمعیت هلال احمر (خبر جدید)

استخدام جمعیت هلال احمر

اخبار و استخدام‌های جمعیت هلال احمر به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه میتوانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های جمعیت هلال احمر، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام جمعیت هلال احمر و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.


سهمیه استخدام ۲۰۰ عضو جوان هلال احمر اخذ شد

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: در استخدامی جدید جمعیت هلال احمر، اعضای جوانان از سهمیه ۲۰۰ نفری برخوردارند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد گلفشان در نشست صمیمی با اعضای مجامع کانون‌های جوانان و مسئولین امور جوانان استان لرستان اظهار داشت: اتفاقات خوبی قرار است در بدنه سازمان به وجود بیاید که منجر به تحولات بسیار مطلوبی در حوزه فعالیت‌های بشردوستانه خواهد شد.

وی افزود: سامانه «مهتاب» که به یکی از طرح‌های ماندگار در جمعیت هلال احمر تبدیل خواهد شد در آستانه رونمایی است و در آن تلاش داریم بتوانیم اقدامات ارزشمندی را پیاده کنیم.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: یکی از تاکیدات ما توجه به طرح‌های ابتکاری است و از این پس نیز طرح‌های ابتکاری که از سوی اعضای جوانان در استان‌های مختلف ارائه می‌شوند بعد از پالایش مورد توجه قرار خواهند گرفت و اجرایی نیز می‌شوند.

گل فشان با اشاره به اینکه در استخدامی جدید جمعیت هلال احمر، اعضای جوانان از سهمیه ۲۰۰ نفری برخوردارند، افزود: ارزش کارت عضویت جمعیت هلال احمر در خارج از کشور بیشتر است که این نشان می‌دهد فعالیت در هلال احمر معطوف به داخل کشور نیست و اعضایی که با این جمعیت همکاری دارند در سایر کشورها نیز مورد احترام قرار می‌گیرند.

وی به ظرفیت خانه‌های هلال اشاره کرد و گفت: ایجاد خانه‌های هلال یک ظرفیت خوب است که با تکمیل آن می‌تواند قدم‌های موثری در بحث ارائه خدمات به مردم مناطق کمتر توسعه یافته را برداریم.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: در بحث احداث اردوگاه‌های فرهنگی، ورزشی، امدادی، آموزشی آمادگی داریم با سرمایه گذاران و افراد علاقمند همکاری کنیم چرا که جمعیت هلال احمر در این زمینه دارای زیرساخت‌های مطلوبی در استان‌های مختلف کشور از جمله لرستان است.

گلفشان بیان کرد: اماکن ورزشی که در استان‌ها قرار دارند متعلق به اعضای جوانان هستند و اگر درآمدی نیز از آنها به دست می‌آید باید در حوزه فعالیت‌های جوانان مصرف شود که در این راستا باید معاونت‌های جوانان نظارت بیشتری در اجرای آن داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های خیرخواهانه در زندگی افراد خیر و برکت به وجود می‌آورد خاطرنشان کرد: تلاش اعضای جوانان در عرصه‌های گوناگون خدمت‌رسانی همواره قابل ستایش بوده است و امیدواریم در ادامه نیز شاهد تلاش بیشتر فعالیت اعضای داوطلب در این حوزه باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر


استخدام هزار نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر

عضو شورایعالی جمعیت هلال احمر کشور گفت : هزار نفر از داوطلبان جمعیت به زودی برای فعالیت در پایگاه‌ها استخدام خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ؛ فریدون نوری عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر کشورامروز در نشست اعضای جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با استاندار که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: هزار نفر از داوطلبان جمعیت به زودی استخدام خواهند شد. این افراد برای فعالیت در پایگاه‌های امداد جاده‌ای، امداد کوهستان و امداد ساحلی استخدام خواهند شد.

وی با بیان اینکه ۲ میلیون نفر داوطلب افتخاری جمعیت هلال احمر در کشور فعالیت می‌کنند، گفت : در تلاشیم که برای پرکردن خلاء‌های استخدامی جمعیت، آمار استخدامی‌های داوطلبان را به چهار هزار و ۱۰۰ نفر افزایش دهیم.

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر به فعالیت‌ها برای مقابله با کرونا پرداخت و گفت: جمعیت هلال احمر کشور در بحث مقابله با بیماری کرونا از ۷۲ هزار نفر داوطلب استفاده کرد.

نوری به اجرای طرح غربالگری اشاره کرد و گفت: از ابتدای شیوع کرونا بیش از ۲۱ میلیون نفر تب سنجی و غربالگری شدند که ۴۵۰ هزار نفر از آنان مشکوک به بیماری کرونا بودند.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر بیش از ۱۵۰ هزار بسته معیشتی بین اقشار ضعیف توزیع کرد، افزود: بیش از نیم میلیون نفر از افراد دارای بیماری‌های خاص در کشور بسته‌های بهداشتی و بسته‌های قضایی دریافت خواهند کرد.

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر به تقسیم کمک‌های بین المللی اشاره کرد و گفت: بیش از هفت میلیون دلار کمک‌های نقدی مجامع بین المللی را تاکنون دریافت و تقسیم کرده ایم.

نوری، تولید و توزیع مواد ضدعفونی و ماسک را از دیگر اقدامات جمعیت برای مقابله با کرونا عنوان کرد و گفت: تاکنون ۱۰ هزار لیتر مایع ضدعفونی و روزانه بیش از ۱۰ هزار عدد ماسک تولید توزیع شده است.

وی افزود: در این مدت آموزش همگانی در فضای مجازی برای پیشگیری از ویروس کرونا را در دستور کار قرار دادیم و به بیش از ۵۶ میلیون نفر از این طریق آموزش ارایه کردیم.

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور، کرمانشاه را جزء استان‌های شاخص در مقابله با بیماری کرونا دانست و گفت: براساس تقسیم بندی سازمان پدافند غیرعامل در مبارزه با بیماری‌های میکروبی و ویروسی، جمعیت هلال احمر وظیفه انجام عملیات‌های محسوس و پشتیبانی را بر عهده دارد .

منبع : خبرگزاری ایلنا


تصویب طرح استخدام ۱۰۰۰ امدادگر داوطلب متخصص در هلال‌احمر

رئیس جمعیت هلال احمر از تصویب طرح جذب ۱۰۰۰ امدادگر داوطلب متخصص، در شورای عالی هلال احمر و در مرحله نخست جذب نیروی عملیاتی مورد نیاز پایگاه های این جمعیت خبر داد.

به گزارش ایسنا، کریم همتی گفت: در حال حاضر ۱۲۴۱ نیروی عملیاتی در این جمعیت دارای پست سازمانی پایگاه هستند اما این جمعیت برای تکمیل نیروی کادر پایگاه های خود ۴۱۰۰ نیروی دیگر نیاز دارد.
وی افزود: به منظور تامین و ساماندهی نیروی انسانی و ایجاد انگیزه برای نیروهای داوطلب هلال احمر جهت خدمت در پایگاه های امداد و نجات و همچنین صرفه جویی در منابع، امکانات و تجهیزات فردی و عملیاتی، تربیت نیروی انسانی با دوام و متعهد و تخصصی شدن ارائه خدمات؛ جذب نیروی انسانی مورد نیاز در قالب طرح ساماندهی نیروی انسانی و در چند مرحله انجام خواهد شد.
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در مرحله نخست، ۱۰۰۰ امدادگر داوطلب متخصص پس از انجام مراحل اداری و تصویب در سازمان امور اداری و استخدامی کشور در این جمعیت جذب خواهند شد، براین اساس ۷۷۸ نیرو در پایگاه امداد و نجات بین شهری (جاده ای)، ۹۰ نیرو در پایگاه های کوهستان، ۳۰ نیرو در پایگاه های ساحلی و ۱۰۲ نیرو نیز در مراکز پاسخگویی اضطراری ۱۱۲، جذب می شوند.
بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی هلال احمر، همتی گفت: یکی از شروط جذب، استفاده از نجاتگران با سابقه فعالیت بیش از ۳ سال است که دوره های تخصصی مرتبط را گذرانده و دارای گواهینامه رانندگی پایه ۲ باشند. برای استمرار حضور این نیروها در پایگاه ها تعهدنامه محضری دریافت می شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا


خبر ۱۲ آذر ۹۷ – خبر برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در سال آینده

معاون جمعیت هلال‌احمر با اشاره به تهیه برنامه مدون برای ساماندهی مجوز استخدام در این جمعیت، گفت: آزمون مربوط به استخدام‌های جدید سال آینده برگزار خواهد شد.
بهرام غیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در ارتباط با حکم بازنشستگی و استخدام نیروهای جدید در جمعیت هلال‌احمر اظهار داشت: در اواخر آبان ماه سال جاری پایان کار مدیران و کارمندان بازنشسته این جمعیت اعلام شد و افراد جدید به تدریج جایگزین آنها می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه ساماندهی مجوز برای استخدام در حال انجام است گفت: برنامه مدونی در این زمینه تهیه و با توجه به بررسی ورودی و خروجی‌ها برنامه‌ریزی استخدامی صورت می‌گیرد و تا ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی استخدامی توسط رئیس جمعیت اعلام خواهد شد.
معاون منابع انسانی جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه احتمال زیاد آزمون استخدامی جدیدی در سال آینده خواهیم داشت،‌گفت: اولویت استخدام با امدادگران و داوطلبانی بوده که با این جمعیت همکاری داشته‌اند.
غیبی با اشاره به اینکه این افراد حقوق ماهانه نداشته و تنها حق ایاب و ذهاب ماموریت خود را دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: امسال تلاش کردیم که به بهانه‌های مختلف دریافتی این افراد را ۲ تا ۳ برابر کنیم و با هماهنگی‌های انجام گرفته کارمندان و پرسنل جمعیت هلال‌احمر که حقوق زیر ۳ میلیون تومان داشته باشند برنامه‌های رفاهی جهت حمایت از آنها پیش‌بینی شده است.


خبر ۲۲ فروردین ۹۷ – جذب نیرو در هلال احمر خراسان رضوی

معاون بهداشت ، درمان وتوانبخشی هلال احمر خراسان رضوی از جذب وبکارگیری نیروی متخصص به صورت قرارداد مشارکت در هلال احمر خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، مصطفی ذاکر با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز معاونت بهداشت ،درمان وتوانبخشی هلال احمر استان در زمینه های فیزیوتراپی ، ارتوپدی فنی، کار درمانگر و.. جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بصورت قرارداد مشارکت از واجدان شرایط برای همکاری دعوت می کنیم.
وی افزود: علاقه مندان لازم است حداکثر تا پایان وقت اداری روز۹۷/۱/۳۰از طریق فرم ثبت نام بکارگیری نیروی توانبخشی (اینجا) اقدام به ثبت نام نمایند.
شرایط عمومی این فراخوان عبارت است از:
۱-تدین به دین مبین اسلام ویا یکی از ادیان رسمی کشور
۲-تابعیت ایرانی
۳-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی
۴-داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت
۵- عدم اعتیاد به مواد مخدر
۶-عدم سابقه محکومیت جزایی
۷-داشتن سلامت کامل جسمانی وروانی
۸-نداشتن منع استخدام به موجب آرا مراجع قضایی
همچنین در این فراخوان شرایط اختصاصی شامل موارد زیر می باشد:
۱-تکمیل فرم تقاضای الکترونیک و ارسال عکس
۲-دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی مرتبط
۳- آزاد بودن مدرک تحصیلی برای متقاضیان مسئول فنی
۴-داشتن حداقل ۵ سال تجربه کاری برای استاد کارها
به گفته معاون بهداشت ،درمان وتوانبخشی هلال احمر خراسان رضوی با توجه به اینکه بکارگیری خاص داوطلبان بومی می باشد ،در شرایط برابر ،اولویت با واجدان شرایط بومی می باشد
نحوه اعلام نتایج :
۱-انتخاب داوطلب جهت معرفی به حوزه های تخصصی به منظور انجام مصاحبه بر حسب مورد آزمون های علمی ومهارتی
۲-امتیاز لازم در هررشته شغلی برمبنای ۵۰ درصد مجموع بالاترین نمره مکتسبه در آن رشته تعیین می گردد.
۳-پس از تعیین حد نصاب مذکور فهرست افراد دارای امتیاز حد نصاب وبالاتر تهیه وتا سه برابر ظرفیت شغل درخواستی براساس بالاترین نمره کسب شده مشخص خواهند شد.در این مرحله ضمن کنترل دقیق مدارک داوطلب ،مواردی از قبیل سوابق وفعالیتهای مستمر امدادی وحضور در جمعیت ،تجارب مرتبط با شغل درخواستی ،سوابق آموزشی ،پژوهشی ومهارتی وآشنایی با زبانهای خارجی در اولویت بوده ودارای امتیازی خاص می باشد.
تبصره ۱:مبنای بومی بودن تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره۲ :داوطلب ملزم به رعایت شرایط بومی در زمان ثبت نام بوده وهمچنین تعهد می نماید که در کلیه فعالیتهای وماموریتهای امدادی محوله از سوی جمعیت هلال احمر با دریافت حق الزحمه ی مورد توافق طرفین شرکت نمایند ودرسال حداقل ۳۰ ساعت برنامه های آموزشی را به صورت داوطلبانه بگذرانند.
تبصره ۳ :اتخاذ هرگونه تصمیم در خصوص مواردی که در آگهی درج نگردیده است و موارد انصراف در حیطه ی وظایف کمیته ی منابع انسانی جمعیت بوده و مصوبات در قالب صورت جلسات مربوطه پس از تایید اعضا قابل اقدام خواهد بود.
ضمنا در صورت سئوال می توانید با این شماره همراه تماس بگیرید۰۹۱۵۱۶۳۷۹۸۶ .
شایان ذکر است نیروهای مد نظر برای این فراخوان بدین شرح آمده است:

ردیف رشته تعداد جنس محل و تعداد بکارگیری
مشهد سبزوار
۱ کارشناش فیزیوترایست ۶ نفر زن-مرد ۶
۲ مسئول فنی فیزیوتراپی ۲ نفر زن-مرد ۲
۳ کارشناس ارتوپدی فنی ۱۶ نفر زن-مرد ۱۴ ۲
۴ گارشناس کار درمانگر ۴ نفر زن-مرد ۲ ۲
۵ استاد کار کفش طبی ۷ نفر مرد ۷
۶ استاد کار پلاستیک ریزی ۲ نفر مرد ۲
برای ثبتنام اینجا کیلیک کنید
آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.