استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان (اعلام اسامی)

 استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان

اخبار و استخدام‌های دانشگاه علوم پزشکی همدان به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های دانشگاه علوم پزشکی همدان ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید.


آخرین اخبار استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان:


خبر ۸ شهریور ۱۴۰۰- اطلاعیه پذیرفته شدگان اولیه آزمون خاص فرزندان شهید و جانباز و فرزندان جانباز ۷۰ درصد و بالاتر

اطلاعیه پذیرفته شدگان اولیه فرزندان شهید و فرزندان جانباز ۷۰ درصد و بالاتر از سازمان سنجش آموزش کشور برای اطلاع داوطلبان آزمون سازمان سنجش کشور اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان به نقل از مدیریت منابع انسانی دانشگاه، برای مشاهده فایل پیوست الکترونیکی اینجا کلیک کنید.


خبر ۶ شهریور ۱۴۰۰- جذب نیروی شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی همدان

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، نظر به نیاز دانشگاه علوم پزشکی همدان به نیروی انسانی به صورت شرکتی در مشاغل اپراتور، تکنسین، تاسیسات، نگهبان و خدمتگزار برای خدمت در واحدهای تابعه، این مجموعه اقدام به جذب تعدادی نیرو در به صورت شرکتی نموده است لذا متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در اسرع وقت به سایت دانشگاه به آدرس www.azmoon.umsha.ac.ir مراجعه نمایند.


خبر ۱۸ خرداد ۱۴۰۰- زمان و منابع مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ رشته فناوری اطلاعات It

برای دریافت فایل راهنمای زمان و منابع مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ رشته فناوری اطلاعات It اینجا کلیک نمایید.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ فروردین ۱۴۰۰- اسامی افراد مجاز شناخته شده در آزمون جذب نیروی شرکتی کمک پرستار جهت ارائه و بررسی و مدارک

اسامی افراد مجاز شناخته شده در آزمون جذب نیروی شرکتی کمک پرستار جهت ارائه و بررسی و مدارک اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، اسامی افراد در فایل پیوست قابل ملاحظه است.

پذیرفته شدگان می توانند طبق برنامه زمانبندی جهت ارائه مدارک به دانشگاه مراجعه نمایند

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ اسفند ۹۹ – اطلاعیه ارائه مدارک جهت آزمون جذب نیرو در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، مدیر منابع انسانی دانشگاه در خصوص شرایط پذیرفته شدگان در آزمون جذب نیرو در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان دراین آزمون جهت اطلاع از نحوه ارائه مدارک می‌توانند با مراجعه به فایل پیوست از زمان حضور در دانشگاه مطلع شوند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید

برای مشاهده زمانبندی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ اسفند ۹۹ – اطلاعیه ارائه مدارک جهت آزمون جذب نیرو در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی به اطلاع میرسانیم، داوطلبانی که اسامی آنان از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت ارائه و بررسی مدارک اعلام گردیده است پس از دریافت پیامک و با مراجعه به سایت دانشگاه می توانند از چگونگی ارائه مدارک مورد نیاز و برنامه زمانبندی اطلاع حاصل نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید


 با توجه به اعلام نتایج اولیه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 24 بهمن 1399 ، داوطلبانی که بر اساس نتیجه مندرج درکارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان مشاغل مربوط به دانشکده علوم پزشکی اسدآباد  می باشند  جهت بررسی مدارک با در دست داشتن کلیه مدارک اشاره شده از تاریخ 25 اسفند 1399  لغایت 15 فرودین 1400 به دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد – معاونت توسعه و منابع-اداره منابع انسانی  واقع در میدان امام خمینی (ره) مراجعه نمایند.

مدارک :

 • اصل و تصویرتمامی صفحات  شناسنامه
 • اصل و تصویرکارت ملی
 • اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 • 2 قطعه عکس 4*3

       نکته:

 • داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتریمشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند.
 • اصل و تصویروضعیت طرح  نیروی انسانی  جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح ویا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی
 • اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و(…
 • پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش مبنی بر معرفی جهت بررسی مدارک
 • اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
 • اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه 502(جهت افزایش حداکثر سن)
 • اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی( جهت افزایش حداکثر سن)
 • فرم تایید امتیاز کرونا به همرا ه فرم ورود و خروج (ممهور به مهر واحد محل خدمت)

تذکرات  بسیار مهم

 1. معرفی افراد از سوی سازمان سنجش آموزش کشور صرفاًبر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام ، به صورت مشروط بوده لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی متعاقباً توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم  رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک دعوت بعمل خواهد آمد. لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً  از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.
 2. بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده (1399/12/25 لغایت 1400/01/15)به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد./

جهت دریافت فرم تایید سوابق خدمتی مشمولین امتیاز ویژه فعالیت در زمینه مقابله با کرونا در آزمون استخدام پیمانی مورخ 1399/11/24 دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد کلیک نمایید


خبر ۲۱ بهمن ۹۹ – اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون استخدام دانشکده علوم پزشکی اسدآباد

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدام بهورز دانشکده علوم پزشکی اسدآباد ۲۸ و ۲۹ بهمن‌ ماه ۹۹ می باشد.

آزمون ۱ اسفند ماه برگزار خواهد شد. در صورت هرگونه تغییرات به خاطر وضعیت اپیدیمی و محدودیت‌های احتمالی کرونا، مراتب اطلاع رسانی می‌گردد.


 پیرو اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی قراردادی مورخ 1399/07/24 از سوی سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور، ضروری است ذینفعان طبق جدول زمان بندی ذیل، با در دست داشتن کلیه مدارک اشاره شده به ساختمان مرکزی دانشکده به نشانی : اسدآباد-جنب میدان امام(ره)- ابتدای خیابان رفسنجانی-ساختمان معاونت توسعه –اداره منابع انسانی دانشکده  مراجعه نمایند:

1-اصل و تصویر تمامی صفحات  شناسنامه

2-اصل و تصویرکارت ملی

3-اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری  مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند)

4-اصل و تصویر  وضعیت طرح  نیروی انسانی  جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح ویا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی )

5-اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و … )

6-دو قطعه عکس پشت نویسی شده

7-پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش

8-اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)

9-اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه 502

10-اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی

11-یک عدد پوشه

*تذکرات بسیار مهم*

 1. لیست اعلام شده به میزان یک / سه برابر (صرفاً بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشکده مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد. لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً  از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.
 2. بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.

                                                                   جدول زمانبندی

ردیف       زمان مراجعه براساس رشته شغلی
تاریخ روز
1 99/10/9 سه شنبه رشته های کارشناس امور اداری-کارشناس حسابدار-متصدی امور دفتری-کارشناس تغذیه- -کارشناس بودجه

پزشک عمومی- کارشناس روان

کارشناس مواد خوراکی آشامیدنی-کارشناس امور آموزشی-آزمایشگاه

2 99/10/10 چهارشنبه
3 99/10/11 پنج شنبه

 


خبر ۱۲ آذر ۹۹ – جذب نیرو در فوریت‌های پزشکی استان همدان

۱۱۳ نیروی پیمانی و قرارداد ۸۹ روزه از ابتدای سال جاری و برنامه ریزی جهت جذب ۹۳ نفر نیروی پیمانی و شرکتی تا پایان سال در فوریت های پزشکی استان جذب شدند.
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، در نظام مدیریتی نوین سازمان‌ها، نیروی انسانی به عنوان رکن اساسی توسعه در چهارچوب فعالیت‌های گروهی سازمانی خود ایفاگر نقش مهم و پراهمیت است و رشد و توسعه سازمان‌ها در گرو بکارگیری صحیح منابع انسانی است.
به جهت کمبود شدید نیروی انسانی در حوزه اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه که بخشی از آن معلول عدم وجود چارت سازمانی پایگاه‌ها و بخشی به دلیل خروج بدون جایگزین ۹۰ نفر نیروی طرحی و پیام‌آور بود، در سال ۹۸ چارت سازمانی همه پایگاه‌های فعال و در برنامه راه‌اندازی اخذ شد و از ابتدای سال جاری با حمایت‌های رییس دانشگاه و معاون توسعه ضمن شروع به کار ۴۰ نفر نیروی پیمانی آزمون مورخه ۹۸/۸/۳۰، ۵۲ نفر نیروی ۸۹ روزه و ۲۱ نفر نیروی شرکتی جهت راه‌اندازی پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای صالح‌آباد، سرکان و فرسفج جذب شدند.

همچنین در ماه‌های باقی مانده از سال جاری مقرر شده ۴۳ نفر نیروی پیمانی شامل ۳۰ نفر کاردان، ۱۰ نفر کارشناس و ۳ نفر پرستار به صورت پیمانی در آزمون مورخه ۱۱ و ۱۲ دی‌ماه و ۵۰ نفر نیروی شرکتی پس از دریافت مجوز از معاونت توسعه وزارت متبوع جذب شوند.

اقدامات یاد شده منجر به کاهش تعداد شیفت‌های کاری کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه به عنوان پیش قراولان مقابله با کووید ۱۹ و جلوگیری از فرسودگی جسمی و روحی آنان می‌شود.


خبر ۹ آذر ۹۹ – اعلام نتایج آزمون جذب نیرو در بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان

شرکت نورپردازان سماگستر در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی در رشته‌های شغلی «تلفنچی، نگهبانی، منشی، خدماتی، پذیرش و صندوقدار» مورد نیاز جهت خدمت در شبکه بهداشت و درمان تویسرکان تعداد ۳۳ نفر افراد واجد شرایط را با برگزاری امتحان کتبی و مصاحبه تخصصی به صورت شرکتی بکارگیری کند.

برای مشاهده جزئیات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.


خبر ۱۸ فروردین ۹۹ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۸

پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۸ برای ارائه مدارک خود به دانشگاه به فایل های پیوست مراجعه کنند.

با سلام و آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی

توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماید:

۱- صرف تکمیل فرم مشخصات فردی و تشکیل پرونده در گزینش و انعقاد قرارداد ۸۹ روزه به منزله پذیرش نهایی نبوده و گزینش پس از بررسی سوابق افراد با اعمال ضابطه انتخاب اصلح نسبت به اعلام اسامی نهایی داوطلبان جهت تمدید قرارداد اقدام خواهد کرد .

۲-به استناد تبصره ۲ ماده۲ قانون گزینش کشور به لحاظ کثرت تقاضا و محدودیت ظرفیت مجوزهای موجود ، ملاک پذیرش افراد ضابطه انتخاب اصلح خواهد بود .

۳-شرکت کنندگان پس از اطلاع از قبولی در آزمون علمی نسبت به دریافت فرم مشخصات فردی از طریق سایت هیات مرکزی گزینش به نشانی http:/selection.behdasht.Gov.ir اقدام و پس از تکمیل همراه با مدارک زیر به هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مربوطه از طریق پست سفارشی یا نشانی الکترونیک ارسال نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده:

۱- فرم تکمیل شده مشخصات فردی و فرم تعهد به صورت تایپ شده با درج امضاء و اثر انگشت

۲-کپی کلیه صفحات شناسنامه

۳-کپی کارت ملی( دوطرف کارت)

۴- سه قطعه عکس پشت نویسی شده که یک قطعه آن به فرم مشخصات فردی الصاق شود .

۵-گواهی مدارک ایثارگری (خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ازادگان ، رزمندگان و اعضای نیروی مقاومت بسیج و…)

۶- کپی مدرک تحصیلی ( با ذکر معدل)

۷- کپی کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان)

*لازم به ذکر است مدارک فوق به صورت کامل و تکمیل فرم های پیوست به صورت تایپی و کامل و دقیق و درج امضاء به آدرس و صندوق پستی هسته گزینش(که در ذیل این برگه آمده) نهایتاً تا تاریخ ۲۵/۰۱/۹۹ ارسال گردد.

لذا از مراجعه ی حضوری جداً خودداری نمائید چراکه هسته گزینش مسئولیت و پاسخ گویی به مراجعات حضوری نخواهد داشت. در ضمن عدم ارسال مدارک تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از استخدام می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت احتساب ملاکهای تقدم :

۱-مستندات مربوطه به مقالات علمی و پژوهشی ، تالیف کتاب و…

۲-مستندات مربوط به کسب رتبه های برتر علمی ، فرهنگی ، مذهبی و…

۳-تائیدیه سوابق کاری مرتبط

۴-گواهی آشنایی با فناوری اطلاعات ( مهارتهای هفت گانه (ICDL)

نشانی پستی هسته گزینش :همدان- خیابان مهدیه- خیابان شهید قاسمی (کوچه کانون بسیج)- هسته گزینش

دانشگاه علوم پزشکی- طبقه همکف- واحد پذیرش تلفن۸-۳۸۲۶۲۲۴۷ (داخلی۲۱۱) صندوق پستی:۶۷۷-۶۵۱۵۵

برای مشاهده اطلاعیه و فایل اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ اسفند ۹۸ – هفتمین فراخوان پزشک پژوهشگر سال ۹۹

ثبت نام هفتمین فراخوان پزشک پژوهشگر سال ۹۹ از تاریخ ۹۸/۱۲/۱ لغایت ۹۸/۱۲/۱۰شروع شده است

ثبت نام هفتمین فراخوان پزشک پژوهشگر سال ۹۹ از تاریخ ۹۸/۱۲/۱ لغایت ۹۸/۱۲/۱۰ و مصاحبه در هفته سوم و چهارم خرداد ۱۳۹۹ انجام خواهد شد. پذیرفته شدگان از اول مهرماه ۱۳۹۹ دوره های آموزشی خود را آغاز خواهند کرد. آیین نامه پزشک پژوهشکر در سایت http://rcd.research.ac.ir/dform و آیین نامه آن بپیوست می باشد.


خبر ۲۴ دی ۹۸ – قابل توجه افراد واجد شرایط بررسی مدارک آزمون متمرکز ۳۰ آبان‌ماه سازمان سنجش آموزش کشور علوم پزشکی همدان

اطلاعیه افراد واجد شرایط بررسی مدارک آزمون متمرکز ۳۰ آبان‌ماه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از مدیریت منابع انسانی دانشگاه، نحوه، زمان و مکان ارائه مدارک مورد نیاز به پیوست می باشد.

اسامی اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت پذیرفته و دانشگاه نقشی در اعلام اسامی نداشته است.

بسمه تعالی

پیرو اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است ذینفعان طبق جدول زمان بندی ذیل، با در دست داشتن کلیه مدارک اشاره شده به مدیریت منابع انسانی دانشگاه به نشانی : همدان-خیابان شریعتی-چهارراه شریعتی –ابتدای بلوار کاشانی-ساختمان شماره یک –طبقه اول مراجعه نمایند:

اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه.
اصل و تصویر کارت ملی.
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی.

نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند).

اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح ویا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی ).
اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و … ).
دو قطعه عکس پشت نویسی شده.
پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش.
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان).
اصل و تصویر گواهینامه ب(۲) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی).
اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه ۵۰۲.
اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی.

*تذکرات بسیار مهم*

۱. لیست اعلام شده به میزان یک / سه برابر (صرفاً بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد. لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.

۲. بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.

۳. حضور شخص متقاضی جهت ارائه مدارک الزامی خواهد بود .

۴.در صورت عدم ارائه اصل مدارک و یا وجود نقص ، مابقی مدارک اخذ نخواهد شد.

۵.جدول زمانبندی مورد نظر قابل تمدید نخواهد بود.

ردیف زمان مراجعه رشته شغلی
تاریخ روز ساعت مراجعه
۱ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ چهارشنبه ۸ الی ۱۲ سایر رشته های شغلی مندرج در آگهی  استخدام غیر از پرستار و فوریتهای پزشکی
۲ ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ پنج شنبه ۸ الی ۱۲ پرستار
۳ ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ شنبه ۸ الی ۱۲ کارشناس تریاژ تلفنی –کارشناس و کاردان بالینی فوریتهای پزشکی

برای مشاهده اطلاعیه در سایت علوم پزشکی همدان اینجا کلیک نمایید

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.