استخدام جهاد دانشگاهی در سال ۱۴۰۰(کلیه اخبار)

استخدام جهاد دانشگاهی
استخدام جهاد دانشگاهی در سال ۱۴۰۰(کلیه اخبار)

در این صفحه آخرین اخباراستخدام جهاد دانشگاهی در اسرع وقت منتشر خواهد شد:


آیا سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سخت بود؟!/ اعلام نتایج آزمون در مرداد

آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی اول مرداد برگزار شد اما تعدادی از داوطلبان نسبت به سختی سوالات و برگزاری آزمون در شرایط کرونایی شدید، گلایه‌مند هستند.

خبرگزاری فارس ـ گروه تعلیم و تربیت: آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی برای استخدام در آموزش و پرورش به رغم تمام گلایه‌ها و اعتراض‌های مشمولان مبنی بر قرار گرفتن در موج پنجم کرونا و روند صعودی مبتلایان به کرونا در اولین روز مرداد امسال برگزار شد.

بعد از برگزاری آزمون، برخی داوطلبان با چشمانی گریان، حوزه امتحانی را ترک می‌کردند و عنوان داشتند که آزمون بسیار سخت برگزار شده است. تعدادی از این مخاطبان نیز در سامانه «فارس من» خبرگزاری فارس با ثبت سوژه‌ای با نام «انتقاد به سوالات سخت آزمون نهضت سوادآموزان» خواستار پیگیری شدند.

*سوالات خیلی دشوار بود

مشمولان آزمون استخدامی اول مرداد، نسبت به سختی سوالات تا حدی گلایه‌مند هستند که درخواست دارند نمره کف قبولی را آموزش و پرورش تغییر دهد؛ در غیر این صورت آنها نمره قبولی را نخواهند گرفت.

یکی از این داوطلبان به خبرنگار فارس گفت: سوالات خیلی دشوار بود و اصلا قابل فهم نبود و این در حالیست که در این مدت خیلی درس خوانده بودیم اما روز آزمون، سوالات هر درسی را می‌دیدم، شوکه می‌شدم.

داوطلب دیگری اظهار کرد: سوالات آزمون خیلی سخت بود و خارج از منابع طراحی شده بود؛ چرا ما را اذیت می‌کنند، اگر واقعا نمی‌خواهند استخدام کنند، بگویند؛ چرا آزمون سخت می‌گیرند.

یکی دیگر از داوطلبان گفت: ماسک زدن، محیط گرم و دور بودن محل برگزاری آزمون از منزل باعث عدم تمرکز شده بود و همچنین سخت بودن و مفهومی بودن سوالات مزید برعلت شد تا نتوانیم به خوبی به سوالات پاسخ بدهیم‌.

وی افزود: سوالات آزمون به قدری سخت بود که حتی یک نفر هم با لبخند از جلسه خارج نشد.

*افرادی که بتوانند ۵۰ درصد نمره را کسب کنند، به مرحله بعدی استخدام می‌روند

مصطفی اسدی معاون سواد آموزی آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر(۲نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی قبل از سال ۱۳۹۲، اظهار کرد: ۱۰۶۵ آموزشیار نهضت سواد آموزی در سطح استان خراسان رضوی در سه شهرستان مشهد،کاشمر و سبزوار با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در این آزمون شرکت کردند.

وی افزود: افرادی که بتوانند ۵۰ درصد نمره را کسب کنند، پس از طی مراحل گزینش و گذراندن دوره یک ساله مهارت‌های معلمی در دانشگاه فرهنگیان به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

* نتایج آزمون از طریق پروفایل شخصی داوطلبان اطلاع رسانی می‌شود

احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: این آزمون با حضور ۱۰۰۹ داوطلب در کرمان برگزار شد که از این تعداد ۱۲۸ نفر مرد و ۸۸۱ نفر زن هستند.

وی ادامه داد: این آزمون با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در شهرستان های کرمان، جیرفت و بم برگزار شد و نتایج آزمون از طریق پروفایل شخصی داوطلبان اطلاع رسانی می‌شود.

* نتایج اولیه آزمون اواسط مرداد سال‌ جاری اعلام می‌شود

عیسی سهرابی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان اظهار کرد: این آزمون در ۳ شهرستان خرم آباد، بروجرد و کوهدشت با حضور ۱۲۶۲ شرکت کننده برگزار شد و البته علاوه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حوزه‌های امتحانی، ناظران و نمایندگان آموزش و پرورش با حضور در حوزه‌های آزمون بر فرآیند برگزاری آن نظارت کردند.

وی با اشاره به اینکه مجری برگزاری آزمون جهاد دانشگاهی است، گفت: نتایج اولیه آزمون اواسط مرداد سال‌ جاری اعلام می‌شود و پذیرفته شدگان بعد از طی یک دوره آموزشی یکساله در دانشگاه فرهنگیان بر اساس نیاز در آموزش و پرورش به کارگیری خواهند شد.

در خصوص گلایه‌های داوطلبان به سراغ شاپور محمدزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی رفتیم که البته وی روز جمعه از آزمون هم بازدید کرده بود؛ محمدزاده درباره سوالات به خبرنگار فارس گفت: در این خصوص، شخصا از تعدادی از داوطلبان سوال کردم؛ برخی از داوطلبان عنوان می‌کردند که سوالات سخت است و عده‌ای هم می‌گفتند سخت نیست.

وی در پاسخ به پرسش دیگر مبنی بر اینکه برخی می‌گفتند سوالات خارج از منابع آزمون بوده است، افزود: مجری برگزاری آزمون، جهاد دانشگاهی است.

محمدزاده درباره اعلام نتایج آزمون گفت: آنطور که از مسوولان جهاد دانشگاهی شنیدیم حداکثر تا ۳ هفته آینده اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، موضوع سوالات آزمون و گلایه داوطلبان را با مسوولان آموزش و پرورش مطرح خواهیم کرد تا ببینیم چقدر این موضوع صحت دارد؟ و در این خصوص پاسخگویی مناسبی به داوطلبان داده شود.

منبع : خبرگزاری فارس


اطلاعیه زمان دریافت کارت و آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال ۱۳۹۲

به استناد قانون الحاق یک تبصره به بند (۲) ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش، مصوب ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ و شیوه نامه‌های شماره ۱۶۰۱۵۰ مورخ ۱۳۹۸/۹/۲ ، ۴۰/۱۴۰ مورخ ۱۳۹۹/۹/۵ و ۵/۱۴۰ مورخ ۱۴۰۰/۲/۲۰ وزارت آموزش و پرورش، آزمون داخلی به منظور تعیین حد نصاب برگزار می‌گردد.
زمان برگزاری آزمون جمعه اول مردادماه ۱۴۰۰ بوده و کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه‌شنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ قابل دریافت خواهد بود.

منبع : جهاد دانشگاهی


دعوت به همکاری در پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی

پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی در پروژه‌های مرتبط با ویروس درمانی سرطان از علاقه مندان دعوت به همکاری می کند.

به گزارش ایسنا، دپارتمان توسعه فناوری درمان‌های پیشرفته (ATMP) پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی به منظور پیشبرد پروژه‌های مرتبط با ویروس درمانی و ژن درمانی سرطان، کارشناسان و کارشناسان ارشد با دانش عالی و تجربه کافی در حوزه مهندسی ژنتیک را به عنوان همکار طرح دعوت به همکاری می کنند.

همکاران این پروژه ها در صورت احراز شایستگی های لازم امکان استخدام نیز خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی، متقاضیان می توانند رزومه خود را به ایمیل atmp@incrc.ir با موضوع «درخواست همکاری در پروژه‌های ویروس درمانی» ارسال کنند.

منبع : خبرگزاری ایسنا


دعوت به همکاری در مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی، از علاقه مندان به تدریس دوره های پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته های علوم زیستی و رشته های مرتبط دعوت به همکاری می کند.

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی، در راستای گسترش فعالیت های آموزشی، از علاقه مندان به تدریس دوره های پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته های علوم زیستی و رشته های مرتبط دعوت به همکاری می کند.

علاقه مندان می توانند جهت تکمیل فرم درخواست همکاری، مشاهده فهرست دوره های پودمانی و دروس و مدارج علمی مورد نیاز به لینک https://b۲n.ir/e۴۷۵۹۷ مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۲۷۳۹۳۵ تماس حاصل کنند.

گفتنی است، تصویر سوابق تدریس باید با فرم ارسال شود و به فرم های بدون سابقه تدریس، ترتیب اثر داده نمی شود.

منبع : بازار کار


برخورداری بیش از ۱۲۰۰ نفر از طرح سرباز مهارت در خراسان شمالی

رییس جهاددانشگاهی خراسان شمالی از برخورداری ۱۲۰۰ نفر در طرح سرباز مهارت در استان در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، محسن رحمانی در خصوص اجرای طرح سرباز مهارت در خراسان شمالی، بیان کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص استفاده بهینه از دوران سربازی، ستاد کل نیروهای مسلح به منظور اجرایی سازی منویات ایشان، با اقدامی ارزشمند قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه را ایجاد کرد.

وی افزود: در این راستا جهاددانشگاهی بر اساس توانمندی‌ها و ظرفیت‌هایی که در بخش‌های مختلف آموزش و کارآفرینی، پژوهش و فرهنگی دارد به عنوان نهاد همراه قرارگاه «مهارت آموزی کارکنان وظیفه» ایفای وظیفه می کند.
وی توضیح داد: در طرح سرباز مهارت دوره آموزشی مهارت های زندگی به میزان ۳۴ ساعت و مهارت های عمومی و کارآفرینی به میزان ۵۴ ساعت با همکاری جهاددانشگاهی، اداره کل ورزش و جوانان و نیروهای مسلح استان انجام می‌شود.
رییس جهاددانشگاهی خراسان شمالی ادامه داد: همچنین با توجه به ورود کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از اول تا سوم هرماه به مراکز رزم مقدماتی، دو عنوان کتاب آموزشی با عناوین کارآفرینی و مهارت های کسب و کار و مهارتهای زندگی که به همت جهاد دانشگاهی تهیه و به چاپ رسیده است با همکاری و هماهنگی نهادهای مشارکت کننده در طرح مذکور در اختیار سربازان وظیفه قرار می گیرد.
رحمانی گفت: از ابتدای اجرای این طرح در استان تاکنون بیش از یک هزار سرباز آموزش دیده اند.
وی افزود: هدف از مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه و سربازان، افزایش جذابیت و نشاط خدمت وظیفه عمومی، کمک به توسعه قابلیت‌های اشتغال پذیری جوانان در بازار کار و بهبود وضعیت اشتغال در کشور است تا خدمت وظیفه عمومی را به فرصتی برای مهارت‌آموزی و مهارت ورزی تبدیل نماید.
وی گفت: سربازان پس از فراغت از سربازی با استفاده از آموزش‌های پایه و مقدماتی و حتی آموزش‌های تکمیلی، می‌توانند در مسیر خوداشتغالی و ایجاد کسب و کار فعالیت کنند.

منبع : بازار کار


پژوهشگاه ابن‌سینا جهاددانشگاهی نیرو جذب می‌کند

پژوهشگاه علوم و فناوری‌های نوین زیستی جهاددانشگاهی-ابن‌سینا از میان فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری اقدام به جذب نیرو می‌کند.

به گزارش ایسنا، این پژوهشگاه در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان جوان دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور در پیشبرد اهداف و ماموریت های پژوهشگاه اقدام به جذب و استخدام از میان فارغ التحصیلان دوره دکتری دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج کشور در رشته‌های سلولی مولکولی – فرآورده های بیولوژی – بیوتکنولوژی – بیوشیمی – پزشکی مولکولی – ژنتیک کرده است.
متقاضیان واجد شرایط می‌توانند درخواست‌های خود را برای بررسی‌های اولیه به نشانی research@avicenna.ac.ir ارسال کنند.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰ داخلی ۴۴۴ و ۴۲۸ تماس بگیرند.

منبع : خبرگزاری ایسنا


دعوت به همکاری در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

گروه پژوهشی فناوری اطلاعات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برای تکمیل نیروی فنی خود دعوت به همکاری می‌نماید.

به گزارش ایسنا، گروه پژوهشی فناوری اطلاعات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برای تکمیل نیروی فنی خود با شرایط: جنسیت خانم/آقا، نوع همکاری پاره وقت، برنامه‌نویس سخت‌افزار، تسلط کامل به برنامه‌نویسی سیستم C++، تسلط کامل به Linux، تسلط کامل به پیاده‌سازی بر روی Linux، دعوت به همکاری می‌نماید.

همچنین براساس اعلام روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، گروه پژوهشی فناوری اطلاعات این سازمان برای تکمیل نیروی فنی با مدرک تحصیلی سخت‌افزار و و الکترونیک و کامپیوتر (گرایش های مختلف) خود به صورت پاره وقت با شرایط: جنسیت خانم/آقا، نوع همکاری پاره وقت، آشنایی به ارتباطات خودرویی Vehicle (V۲V,C۲V,C۲I)، تسلط کامل به زبان انگلیسی، تسلط کامل به Embedded systems، و تجربه در زمینه موضوعات پژوهش دعوت به همکاری می‌نماید.

متقاضیان رزومه خود را به آدرس ایمیل cv@jdsharif.ac.ir ارسال نمایند.

منبع : خبرگزاری ایسنا


دعوت به همکاری سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف

سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برای تکمیل نیروی فنی خود به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می کند.

دعوت به همکاری سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی شریف، این سازمان برای یکی از آزمایشگاه های خود در تهران نیاز به جذب نیروی فنی تمام وقت با شرایط ذیل دارد.
شرایط دعوت به همکاری:

* تسلط به استاندارد ۱۷۰۲۵

* سابقه انجام کار آزمون در زمینه EMC

* دارای روحیه کار تیمی

* ساعت کاری ۸ تا ۱۶

گفتنی است، متقاضیان می توانند رزومه ی خود را به آدرس ایمیل padafand@jdsharif.ac.ir ارسال کنند.

منبع : بازارکار


اجرای طرح جامع سرباز مهارت با همکاری جهاددانشگاهی در استان سمنان

معاون آموزشی جهاددانشگاهی سمنان گفت: در راستای اجرای طرح جامع مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی سمنان امضا شد.

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، علی منصفی راد افزود: این تفاهم‌نامه با موضوع همکاری مشترک دو طرف در راستای اجرای طرح جامع مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با حضور مصطفی مرادی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان و حسن رهایی رییس جهاددانشگاهی سمنان امضا شد.
وی ادامه داد: برقراری ارتباط سازمان یافته بین دو طرف و بهره‌گیری از توانمندی‌های مختلف و امکانات بالقوه و بالفعل جهاددانشگاهی جهت ارتقای مهارت های فردی و اجتماعی جوانان نیز از دیگر موضوعات این تفاهم همکاری است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی سمنان اضافه کرد: طبق این تفاهم‌نامه، طرح جامع مهارت آموزی کارکنان وظیفه در قالب دوره های آموزشی به میزان ۸۰ ساعت مشتمل بر دو بخش شامل آشنایی با مهارت‌های زندگی به میزان ۳۲ ساعت و آشنایی با مهارت‌های عمومی اشتغال و کارآفرینی به میزان ۴۸ ساعت برگزار می شود.

منصفی راد تصریح کرد: با توجه به ورود کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از اول تا سوم هرماه به مراکز رزم مقدماتی، ۲ عنوان کتاب آموزشی با عناوین کارآفرینی و مهارت‌های کسب و کار و مهارت‌های زندگی که به همت جهاددانشگاهی تهیه و به چاپ رسیده است، در بازه زمانی فوق با همکاری و هماهنگی مسوولان دستگاه‌های درگیر در طرح در اختیار سربازان وظیفه قرار می‌گیرد.

وی همچنین گفت: سپس سربازان موظفند در مدت زمان ۱۵ روز، اقدام به مطالعه کتب کنند، سپس برای هر کتاب به مدت ۸ ساعت آموزش حضوری جهت مشاوره و رفع اشکال برنامه‌ریزی شده است و بلافاصله پس از برگزاری آموزش حضوری و با هماهنگی مرکز رزم مقدماتی آزمون پایانی برگزار می شود.

منبع : بازار کار


استخدام مرکز خدمات تخصصی روانشناسی به روان جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

مرکز خدمات تخصصی روانشناسی به روان جهاددانشگاهی خراسان جنوبی به منظور تکمیل کادر تخصصی خود به دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در رشته روانشناسی (کلیه گرایش ها) و مشاوره جهت ارائه خدمات تخصصی نیازمند است.

در صورت تمایل به همکاری با جهاد دانشگاهی لطفا فرم ذیل را تکمیل و رزومه خود را ارسال فرمایید. ثبت این فرم به معنی موافقت با استخدام یا همکاری شما با جهاددانشگاهی نبوده و هیچ تعهدی در این خصوص برای جهاددانشگاهی ایجاد نمی کند. بلکه جهاد دانشگاهی با دریافت اطلاعات متقاضیان محترم، در صورت نیاز به همکاری در زمینه های مختلف در آینده مشخصات متقاضیان را بررسی و در صورت احراز مشخصات و صلاحیت لازم، نیاز های خود را از بین ایشان تامین خواهد نمود.
لطفا هرگونه تخصص، تجربه کاری، دوره آموزشی و زمینه های همکاری با جهاد دانشگاهی را در رزومه خود مطرح فرمایید.

برای تکمیل فرم دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید


شروع مرحله جدید طرح سرباز مهارت توسط جهاد دانشگاهی

مدیرکل دفتر نیازسنجی و پروژه یابی جهاددانشگاهی از شروع مرحله جدید طرح سرباز مهارت به‌صورت مکاتبه‌ای- حضوری از اردیبهشت امسال خبر داد.

به گزارش بازارکارا به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، آقای احمد‌حسین سلگی مدیرکل دفتر نیازسنجی و پروژه یابی جهاد دانشگاهی با اعلام خبر شروع فاز جدید طرح سرباز مهارت گفت: ایام مقدس سربازی فرصت مناسبی برای خودسازی جوانان، آشنایی با مهارت‌های زندگی و اجتماعی و آماده شدن آن‌ها برای ورود به عرصه کسب‌وکار وزندگی است.

وی افزود: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر بهینه‌سازی ایام مقدس سربازی و استفاده مناسب از این فرصت به‌منظور افزایش مهارت و توانمندی جوانان کشور، جهاددانشگاهی با وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیرو‌های مسلح تفاهم‌نامه‌های جداگانه‌ای منعقد کرد تا در اجرا و پیاده‌سازی این طرح یاری‌گر قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح باشد.

آقای سلگی بابیان اینکه در مرحله اول این طرح و با همکاری وزارت ورزش و جوانان و قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح، طی جلسات کارشناسی متعدد دوره‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی توسط معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی طراحی و تدوین و برای اجرا به کلیه واحد‌های استانی در سراسر کشور ابلاغ شد ادامه داد: این دوره طی سال‌های ۹۸ و ۹۹ به مدت ۸۰ ساعت برای بیش از ۲۴ هزار سرباز وظیفه و به میزان یک میلیون و ۹۲۰ هزار نفر ساعت، به‌صورت حضوری در سطح کشور اجرا شد.

مدیرکل دفتر نیازسنجی و پروژه‌سازی آموزشی جهاددانشگاهی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری دوره‌ها به‌صورت حضوری و با توجه به جلسات کارشناسی مقرر شد تا از ابتدای سال ۱۴۰۰ دوره‌ها به‌صورت مکاتبه‌ای- حضوری برگزار شود.

وی ادامه داد: براین اساس تیمی متشکل از خبر‌گان و استادان، محتوای کتب مهارت‌های زندگی و مهارت‌های عمومی اشتغال و کارآفرینی را آماده و در اردیبهشت ۱۴۰۰ به تیراژ ۱۰ هزار دوره و با همکاری سازمان انتشارات جهاددانشگاهی چاپ و به استان‌های مجری ارسال شد و از ابتدای اردیبهشت دوره‌های مذکور و با شرایط ابلاغی جدید در استان‌های کشور اجرا خواهد شد.

گفتنی است، با توجه به ابلاغیه قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح، جهاددانشگاهی به‌عنوان عضو ثابت کار‌گروه استانی انتخاب‌شده و همکاران واحد‌های جهاددانشگاهی می‌توانند با بهره‌گیری از این فرصت نسبت به برقراری ارتباط با سایر دستگاه‌های اجرایی استان جهت پیشبرد امور آموزش و کارآفرینی اقدام کنند.

منبع : بازار کار


جذب نیروی امریه در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف از میان فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، نیروی امریه جذب می‌کند.
به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی محیط زیست با توانمندی‌های آشنایی با نرم افزارهای مرتبط، آشنایی با مفاهیم توسعه پایدار باز یافت و تبدیل مواد، می توانند رزومه خود را با عنوان “امریه” به نشانی industrial.ecology@jdsharif.ac.ir ارسال کنند.

همچنین آزمایشگاه سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند مرکز خدمات تخصصی پدافند سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف در نظر دارد از میان فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی برق در گرایش‌های مخابرات و الکترونیک و ترجیحا آشنا به استانداردهای بین المللی در زمینه تجهیزات ICT و آزمون های EMC نیروی امریه جذب نماید.

براساس اعلام روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، متقاضیان می توانند رزومه و درخواست خود را با موضوع ” امریه – نام خانوادگی” به ایمیل padafand@jdsharif.ac.ir ارسال کنند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

 

 

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.