استخدام جهاد دانشگاهی در سال ۱۴۰۰(کلیه اخبار)

استخدام جهاد دانشگاهی
استخدام جهاد دانشگاهی در سال ۱۴۰۰(کلیه اخبار)

در این صفحه آخرین اخباراستخدام جهاد دانشگاهی در اسرع وقت منتشر خواهد شد:


شروع مرحله جدید طرح سرباز مهارت توسط جهاد دانشگاهی

مدیرکل دفتر نیازسنجی و پروژه یابی جهاددانشگاهی از شروع مرحله جدید طرح سرباز مهارت به‌صورت مکاتبه‌ای- حضوری از اردیبهشت امسال خبر داد.

به گزارش بازارکارا به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، آقای احمد‌حسین سلگی مدیرکل دفتر نیازسنجی و پروژه یابی جهاد دانشگاهی با اعلام خبر شروع فاز جدید طرح سرباز مهارت گفت: ایام مقدس سربازی فرصت مناسبی برای خودسازی جوانان، آشنایی با مهارت‌های زندگی و اجتماعی و آماده شدن آن‌ها برای ورود به عرصه کسب‌وکار وزندگی است.

وی افزود: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر بهینه‌سازی ایام مقدس سربازی و استفاده مناسب از این فرصت به‌منظور افزایش مهارت و توانمندی جوانان کشور، جهاددانشگاهی با وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیرو‌های مسلح تفاهم‌نامه‌های جداگانه‌ای منعقد کرد تا در اجرا و پیاده‌سازی این طرح یاری‌گر قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح باشد.

آقای سلگی بابیان اینکه در مرحله اول این طرح و با همکاری وزارت ورزش و جوانان و قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح، طی جلسات کارشناسی متعدد دوره‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی توسط معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی طراحی و تدوین و برای اجرا به کلیه واحد‌های استانی در سراسر کشور ابلاغ شد ادامه داد: این دوره طی سال‌های ۹۸ و ۹۹ به مدت ۸۰ ساعت برای بیش از ۲۴ هزار سرباز وظیفه و به میزان یک میلیون و ۹۲۰ هزار نفر ساعت، به‌صورت حضوری در سطح کشور اجرا شد.

مدیرکل دفتر نیازسنجی و پروژه‌سازی آموزشی جهاددانشگاهی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری دوره‌ها به‌صورت حضوری و با توجه به جلسات کارشناسی مقرر شد تا از ابتدای سال ۱۴۰۰ دوره‌ها به‌صورت مکاتبه‌ای- حضوری برگزار شود.

وی ادامه داد: براین اساس تیمی متشکل از خبر‌گان و استادان، محتوای کتب مهارت‌های زندگی و مهارت‌های عمومی اشتغال و کارآفرینی را آماده و در اردیبهشت ۱۴۰۰ به تیراژ ۱۰ هزار دوره و با همکاری سازمان انتشارات جهاددانشگاهی چاپ و به استان‌های مجری ارسال شد و از ابتدای اردیبهشت دوره‌های مذکور و با شرایط ابلاغی جدید در استان‌های کشور اجرا خواهد شد.

گفتنی است، با توجه به ابلاغیه قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح، جهاددانشگاهی به‌عنوان عضو ثابت کار‌گروه استانی انتخاب‌شده و همکاران واحد‌های جهاددانشگاهی می‌توانند با بهره‌گیری از این فرصت نسبت به برقراری ارتباط با سایر دستگاه‌های اجرایی استان جهت پیشبرد امور آموزش و کارآفرینی اقدام کنند.

منبع : بازار کار


جذب نیروی امریه در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف از میان فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، نیروی امریه جذب می‌کند.
به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی محیط زیست با توانمندی‌های آشنایی با نرم افزارهای مرتبط، آشنایی با مفاهیم توسعه پایدار باز یافت و تبدیل مواد، می توانند رزومه خود را با عنوان “امریه” به نشانی industrial.ecology@jdsharif.ac.ir ارسال کنند.

همچنین آزمایشگاه سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند مرکز خدمات تخصصی پدافند سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف در نظر دارد از میان فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی برق در گرایش‌های مخابرات و الکترونیک و ترجیحا آشنا به استانداردهای بین المللی در زمینه تجهیزات ICT و آزمون های EMC نیروی امریه جذب نماید.

براساس اعلام روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، متقاضیان می توانند رزومه و درخواست خود را با موضوع ” امریه – نام خانوادگی” به ایمیل padafand@jdsharif.ac.ir ارسال کنند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

 

 

آگهی های مرتبط

عضویت در سامانه هوشمند استخدام و کاریابی

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.

دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.